18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozmowa z Klientką sieci komórkowej[..]Historia godna uwagi!

Ageneal • 2014-12-17, 00:50
Witam serdecznie.
Dzisiaj tzn. 17.12.2014r przeprowadziłem (inną) rozmowę z pewną Panią Krystyną na temat przedłużenia abonamentu i nie tylko... Ponieważ na sam koniec opowiedziała mi bardzo interesującą historię.

Rozmowę prowadziłem z pewną Panią Krystyną, rocznik 43', więc 71 lat na klacie. Przedłużałem jej właśnie umowę telefonicznie (zdziwiłem się, ponieważ wzięła jeden z droższych abonamentów), po czym nawiązała się bardzo interesująca rozmowa. Oznajmiła mi, że ma również drugi numer telefonu, a na nim również abonament o wartości ponad 100zł, z urządzeniem jakim się dopatrzyłem Nokia Lumia 720, gzie użytkownikiem jest jej niepełnosprawny syn w wieku ok 45 lat.

Niepełnosprawny syn Pani Krystyny, poruszjąc się na wózku w centrum warszawy :kaleka: został okradziony, został mu wyrwany z ręki wcześniej wspomniana Nokia, na którym znajdowały się się jego wszystkie prywatne wiadomości, zdjęcia i nagrania. Pani Krystyna 71 letnia kobieta wspomniała, że posiada konto na Facebooku, a jej syn nie posiada i nigdy go nie miał. Tydzień po incydencie dostała zaproszenie do znajomych na FB od swojego syna, pod którym podszywał się złodziej telefonu. Na Profilu wrzucał prywatne zdjęcia oraz nagrania :orgazm: , intymne oraz te oczerniające syna Pani Krystyny. "Złodziej, który okradł mojego syna, na tym portalu robi tak od czerwca tego roku".

Naprawdę byłem w szoku, co ta kobieta mi opowiada. Co najśmieszniejsze nie wiedziała, że takie coś można zgłosić na policję, co za tym idzie do dnia dzisiejszego nie poinformowała policji z kradzieżą telefonu, podszywaniu się na Facebooku, oraz opublikowaniu zdjęć prywanych syna Pani Krystyny. Do dnia dzisiejszego jej syn jest pośmiewiskiem, a Pani Krystyna żyje chyba w innym świecie.

Współczuję naprawdę tej Pani.

Znajomi w pracy podśmiech*ją się, że pewnie gdy złodziej opublikuje nagranie bądź zdjęcie syna Pani Krystyny, ona to Lajkuje :-D

Jeżeli mój pierwszy post dostanie się na główną, będę kontynuować rozmowę z Panią Krystyną i dowiadywać się więcej informacji i przebiegu zdarzeń :D oraz udostępniać inne rozmowy przeprowadzane z klientami :-P

kalium

2014-12-17, 01:25
No i co? Jesteś dumny, że naciągasz starych, chorych ludzi? Takie ścierwa jak ty wydzwaniają też do mojej Matki. Kilka razy przy tym byłem, brałem telefon i powiedziałem: wypie**alaj gnoju. Od tej pory jakoś spokojnie, tylko debilne sms'y przychodzą.

Żadna praca nie hańbi ale to co wy odpie**alacie woła o pomstę do nieba. Niczym się nie różnisz od domokrążcy, co sprzedaje cygańskie patelnie za cenę ch*j wie skąd.

Rozumiem, pieniądz, trzeba za coś żyć. Ale takimi jak ty gardzę.

Pater patriae

2014-12-17, 01:28
Żeś mnie wystraszył k***a z tą datą, już się bałem, że coś mi się poj***ło i rano mam pociąg, naucz się sprawdzać k***a poprawnie datę.. A historia ch*jowa, mam nadzieję, że twój pierwszy gówniany post się nie dostanie na główną i nie będziemy musieli czytać Twoich kolejnych wypocin.

chudy179

2014-12-17, 01:51
Do autora: wąchasz dupę?

Fl...........ce

2014-12-17, 06:00
Tomasz Badyński bydlaku pie**olony!!!! B JAK BARAN

sp...........ey

2014-12-17, 07:08
Takie ścierwa na słuchawkach wpychające ludziom abonamenty powinny od razu żywcem trafiać do piachu. Zaczyna się od informacji, że rozmowa jest nagrywana żeby człowieka przestraszyć, ale to jest broń obosieczna. Ostatnio jedna k***a od operatora zadzwoniła z wieścią, że jestem dobrym klientem i dostaję za darmo JEDNORAZOWO pakiet pierdyliarda minut, oczywiście wiedziałem, ze to szwindel, ale pani tak ładnie nakłamała, że to za darmo, prezent itp. więc w końcu odparłem:
-ok, super
-własnie dokonałam aktywacji usługi dla pana numeru
-słucham?!
-pakiet minut wygaśnie za 3 dni, następnie automatycznie zostanie aktywowany pakiet pierdyliarda minut na miesiąc w cenia 15 pln
-co k***a?! proszę to wyłączyć
-nie mogę
-jak to pani nie może
-będzie pan mógł użyć kodu do dezaktywacji usługi
-gdzie jest ten kod?
-kod jest dostępny w regulaminie usług dostępnym na naszej stronie

No to się wk***iłem i mówię:

-proszę jeszcze raz pani godność
-XX YY
-ja również nagrywam tę rozmowę, celowo wprowadziła mnie pani w błąd...
-proszę nikomu nie udostępniać tego nagrania!

Tutaj wyjaśnię, ta szmata od początku celowo wprowadzała mnie w błąd, nie było opcji, ze źle coś zrozumiałem, dlatego zrobiło się jej ciepło więc kontynuowałem:

-proszę pani, mogę z tym nagraniem zrobić co zechcę, na przykład dołączyć do zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, które jeszcze dziś złożę do prokuratury
-ale...
-to jak, może pani tę usługę wyłączyć?

j***na k***a już bez żadnego "ale" wyłączyła ten pakiet i jeszcze grzecznie wysłuchała, co sądzę o takich bezproduktywnych śmieciach, które zajmują się naciąganiem ludzi.

Jest to tylko jedna z tego typu historii, bo jak każdy w tym popieprzonym kraju mam kilka umów na tv, neta itd i myślę, że chyba każdy co dzień przerabia ten syf, nękanie telefonami i próby oszustwa.

I niech mi nikt nie pie**oli, ze taką mają pracę, bo na swój zawód i charakter pracuje się od małego, dlatego ludzie z kręgosłupem moralnym się kształcą, by nie musieć później żyć z kłamania i naciągania.

cys23

2014-12-17, 08:46
kiedyś do mnie zadzwonił jakiś ekspert i proponował inwestycje która szybko przynosi zyski i o ja pie**olę jakie to cudowne, będę bogaty. No to zadałem mu proste pytanie, czemu wydzwania jak debil po ludziach za 3.50 na godzinę, przeszkadzając w pracy, zamiast inwestować i żyć jak pan? i rozmowa się skończyła

Nowy_Nick

2014-12-17, 08:48
Wstawione o 0:50 w nocy.
Co wy tam k***a po nocy dzwonicie do ludzi?

taigatrommel

2014-12-17, 10:47
Nie ma linku do fb, nie ma piwka
Swoją drogą, telemarketerzy to zawód gorszy od dz**ek :)

kobietynierobiąkupy

2014-12-17, 10:52
Ostatnio z Orange nie dawali mi żyć, codziennie telefony (najczęściej w godzinach mojej pracy) w których szczytem kurewstwa jest akcja, że odbierasz połączenie i w słuchawce słyszysz "Proszę czekać na połączenie z konsultantem". k***a, ja pie**olę! Dzwonią do ciebie, żeby wcisnąć ci jakieś gówno i jeszcze tobie każą czekać! Tłumaczenie typu "proszę nie dzwonić" nic nie daje, telefony się skończyły jak nie wytrzymałem i zacząłem bluzgać, od tamtej pory spokój.

borntoglory

2014-12-17, 10:55
Ciekaw jestem czemu nie uświadomiłeś tej kobiety ze takie cos zgłasza sie na policje...

woofer51

2014-12-17, 14:09
Fluence napisał/a:

Tomasz Badyński bydlaku pie**olony!!!! B JAK BARAN



Posłuchaj Ty w dupę żesz k***a Twoja mać bydlaku j***ny, radziłbym Ci żebyś zanotował mój telefon :amused:

bosslolkowy

2014-12-17, 16:31
Do wszystkich z bolącą dupą...

Jak facet jest telemarketerem albo jakimś innym sprzedawcą i pracuje za prowizję to nie dziwota, że próbuje sprzedać droższy produkt - bo więcej zarobi.
Po drugie primo ultimo - to, że sprzedał droższy produkt, nie znaczy, że klient go z jakiegoś powodu nie chce -bo może taki abonament Pani Krystyna potrzebuje, bo k***a dużo gada z sąsiadkami itd ?
Po trzecie...nie mówię, że wszyscy,bo może znajdzie się jakiś sprawiedliwy - praktycznie każdy z nas coś w życiu codziennym przekręca.
Jedni kupują/sprzedają lewe części samochodowe - bo taniej, inni ściągają filmy, muzykę, inni kupują lewe fajki jeszcze inni mają auto zarejestrowane na Syna, bo im tak z jakiegoś powodu wygodniej wychodzi...
No i co? No i k***a wszyscy pie**olą jacy to telemarketerzy źli, jaki to Bank złodziejski, jak to wszyscy kradną, a prawda jest taka, że każdy z nas ma coś na sumieniu...ale takie życie. Szczególnie w tym kraju, który bardzo kocham, ale Państwo nas r*cha od zawsze.
Nie będę już cytował Piłsudskiego ,bo każdy to zna...
piwo, bo historia ciekawa... ;)

maderfakermen

2014-12-17, 17:49
woofer51 napisał/a:



Posłuchaj Ty w dupę żesz k***a Twoja mać bydlaku j***ny, radziłbym Ci żebyś zanotował mój telefon :amused:



...och ty k***o j***na, pedale ty pisz dalej. :amused: