18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa syna z matką

MadChemist • 2012-08-05, 12:14
Syn rozmawia ze swoją matką:

- Mamo, ostatnio coraz częściej siusiak mi stoi. Czy to coś złego?
- Nie, synku. To normalne. Kiedy to się zwykle dzieje?
- Kiedy przebieram się razem z kolegami na WF.

Człowiek Drzewo

2012-08-06, 16:04
Co wam daja takie napiny. Wybierzcie sie do watykanu, zakradnijcie do kaplicy, otworzcie krypte i przytulcie naszego rodaka, ktory kiedys byl zwyklym czlowiekiem, a stal sie bogiem bez skazy. A nie dupa... Tam znajdziecie tylko zwloki. Przykro mi ; /.

Jackyll

2012-08-06, 17:29
Miczok13 -"To nie kawał, to cytat z biografii Jana Pawlacza 2, znanego jeszcze jako Karol Woliodtyła. W książce między innymi przyznał się do tego że erekcję osiągał jedynie przy obserwowaniu chłopców w wieku 12-13 lat."
Anonim91 napisał/a:


Zabił bym Cie k***o za takie teksty...



...powiedział rasowy katol. :plzdie:

Jedras992

2012-08-06, 20:10
Miczok13 napisał/a:

To nie kawał, to cytat z biografii Jana Pawlacza 2, znanego jeszcze jako Karol Woliodtyła. W książce między innymi przyznał się do tego że erekcję osiągał jedynie przy obserwowaniu chłopców w wieku 12-13 lat.


Nie rozumiem skąd się ten typ trollingu wziął. Już nawet nie wk***ia, a po prostu jest żałosny.
Hacerking napisał/a:

@Up zdajesz sobie kretynie sprawę z tego, że to jest żałosne? Weź wypie**alaj z takimi tekstami, mimo, że jestem ateistą wk***iają mnie one.


Kolega dobrze mówi, a szanowna administracja jeszcze każe go warnem, a teksty pojeba który debilizmy wypisuje olewa. Poj***ło Was do reszty...

I już nie chodzi o to czy chodzi tu o papieża czy nie, ale to byłą osoba publiczna, która nie zasługuje na to aby tak gadać, a tym bardziej o zmarłych tak nie powinno się mówić...

Kernack

2012-08-06, 21:14
Jedras992 napisał/a:


Nie rozumiem skąd się ten typ trollingu wziął. Już nawet nie wk***ia, a po prostu jest żałosny.

Kolega dobrze mówi, a szanowna administracja jeszcze każe go warnem, a teksty pojeba który debilizmy wypisuje olewa. Poj***ło Was do reszty...

I już nie chodzi o to czy chodzi tu o papieża czy nie, ale to byłą osoba publiczna, która nie zasługuje na to aby tak gadać, a tym bardziej o zmarłych tak nie powinno się mówić...


Myślę, że zmarłym to co się o nich mówi różnicy nie robi. A post jest przedni, na prawdę wyobraźnia autystycznych dzieci jest wielka :)

st...........er

2012-08-06, 22:33
Jan Paweł II jest nietykalny!

Nie to co ten szwab, Racinger!

sebeks

2012-08-07, 11:13
papież lubi w pupież - it's simply

Jackyll

2012-08-10, 14:25
stack_pointer napisał/a:

Jan Paweł II jest nietykalny!

Nie to co ten szwab, Racinger!



Jan Paweł nietykalny hmm, guru watykańskiego interesu i obrońca pedofili, który dobrze gadał...
Pisze się "Ratzinger", a tak poza tym to w czym jest gorszy Niemiec od Polaka? przecież według Biblii wszyscy jesteśmy równi ;) .

Ludzie chcą na siłę oceniać po tym co ktoś dobrego zrobił przez pryzmat religii i jej często nieżyciowych i nielogicznych nakazów. Czy z perspektywy ojca dziecka molestowanego, bądź zgwałconego przez księdza tak samo pozytywnie ocenialibyśie księży? czy seryjny morderca, który uratował dziecko przebiegające przez ulicę przed nadjeżdżającym samochodem jest dobry? i czy pozytywnie można podchodzić do człowieka, który dobrze mówi, a za plecami ma swoje występki ,chronienie pedofilii i lewych interesów?. Księża nie mogą się żenić itd. bo majątek by się rozpływał i nie dałoby się nimi tak sterować-a przecież rodzina jest najważniejsza dla kościoła, a chodują pedałów ;-) . Prawda niestety jest taka, że kościół i księża to jedna wielka zboczona mafia. Oczywiście są księża z powołania, ale są pionkami w tym interesie. I walenie kapucyna swojego bądź innemu księdzu też wykrzywia psychikę. Wynaturzony interes zwyczajnie pod przykrywką wyższych wyimaginowanych wartości. Reasumując kościół bazuje na ludzkich słabościach i wciska ludziom ciemnotę za ciężkie pieniądze. Najwięcej zarabia się właśnie na ludzkiej nieświadomości i głupocie zwyczajnej czego przykłady są wszędzie.