18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa przez telefon

brzuch93 • 2011-10-27, 22:50
Moja rozmowa przez telefon z przypadkowo wybranym numerem :-)


Cr...........an

2011-10-28, 18:12
Jesteś mistrzem

stankry

2011-10-28, 19:06
Ale zjeb. Zostaw starego Remiego i pogadaj ze swoim, żeby Cie dokończył.
Masz wadę wymowy czy nie uważałeś na polskim?

gin

2011-10-28, 21:06
stankry napisał/a:

Ale zjeb. Zostaw starego Remiego i pogadaj ze swoim, żeby Cie dokończył.
Masz wadę wymowy czy nie uważałeś na polskim?



Jak już coś to nie starego tylko ojca.



brzuch93 świetna robota masz browar ode mnie:)

donwasyle

2011-10-28, 21:46
widać, że matka gościa nie kocha skoro go Remigiusz nazwała :D

brzuch93

2011-10-28, 22:30
gin napisał/a:



Jak już coś to nie starego tylko ojca.



brzuch93 świetna robota masz browar ode mnie:)



Dzieki dzieki gin. A co do "stankry" to chyba nie ma kolegow i jest spoleczniakiem bo sie czepia o byle co. :mrgreen:

zonk

2011-10-28, 22:45
Wszystko po '89 jest takie popie**olone ? A mówili że komuna była zła...

donfelipe29

2011-10-29, 00:30
Rodzinka jakaś niedoj***na,więc autor z wadą wymowy miał farta że trafił na tępaków . Szkoda mi tego bezrobotnego Remio bo k***a pewnie naciągnąłeś go na koszta i pojechał w miasto szukać Topazowej lol . Numer śmieszny tylko gdyby dzwonił do mnie taki tępy Jan , który gada jakby dopiero co wrócił od dyslektyka to dawno bym wyczaił że to po prostu jakiś analfabeta który sobie robi jaja . :->

ps- piękny wiejski akcent

brzuch93

2011-10-29, 10:57
donfelipe29 napisał/a:

Rodzinka jakaś niedoj***na,więc autor z wadą wymowy miał farta że trafił na tępaków . Szkoda mi tego bezrobotnego Remio bo k***a pewnie naciągnąłeś go na koszta i pojechał w miasto szukać Topazowej lol . Numer śmieszny tylko gdyby dzwonił do mnie taki tępy Jan , który gada jakby dopiero co wrócił od dyslektyka to dawno bym wyczaił że to po prostu jakiś analfabeta który sobie robi jaja . :->

ps- piękny wiejski akcent



Chyba sie nie spodziewales ze ktos kto wrzuca filmik na sadistica ma miec czysty akcent w sam raz na konkurs recytatorski.
Co do tego sie moze zgodze ze tu moja dykcja byla nie czysta bo wypilem pare piw, powinienes zrozumiec. Ale zawsze sie ktos musi przyjebac wiec mam na to wyj***ne. amen

ps - chciales zablysnac ale i tak wszyscy maja cie w dupie bo to sadistic a nie portal do oceniania pie**olonej dykcji

W

2011-10-29, 14:54
- można by pani podać męża?
- a zapakuje pan na wynos?

(wiem, że mówi "mogłaby", ale tego nei słychać ;-) )

donfelipe29

2011-10-29, 15:58
brzuch93 napisał/a:



Chyba sie nie spodziewales ze ktos kto wrzuca filmik na sadistica ma miec czysty akcent w sam raz na konkurs recytatorski.
Co do tego sie moze zgodze ze tu moja dykcja byla nie czysta bo wypilem pare piw, powinienes zrozumiec. Ale zawsze sie ktos musi przyjebac wiec mam na to wyj***ne. amen

ps - chciales zablysnac ale i tak wszyscy maja cie w dupie bo to sadistic a nie portal do oceniania pie**olonej dykcji


Zabłysnąć ?? A niby czym ? Wyraziłem swoje zdanie i tyle . A to czy podlega czyjejś ocenienia mam gdzieś i zawsze wrzucając tu prywatny materiał powinieneś się liczyć z krytyką :) Na Twoje szczęście jestem w mniejszości :) pzdr

RzabA

2011-10-30, 16:19
żart, słabo zaplanowany, już na początku jakby taki typ do mnie dzwonił jąkał by się, i ten tekst, "
chciałem z żoną coś tam porozmawiać,"
to pojechał bym z dzieciakiem jak z burą suką, gratuluję za % ilość mózgu ;) i powodzenia w kolejnych żartach, może nabierzesz wprawy