18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa dwóch znajomych

MightyPirate • 2015-08-09, 15:30
Facet pyta się kolegi:
- Co ty jesteś taki smutny?
- Wywalili mnie z uczelni...
- A za co?
- A skąd mam wiedzieć? Pół roku mnie tam nie było.

ti...........ax

2015-08-09, 15:43
Widać państwowa, kolega ale na prywatnych( czy jak to sie tam nazywa) nie pokazywał się pół roku to mu doj***li warunki i normalnie następny rok zaczął. Śmiał się z tego jak mu po dwóch miesiącach zadzwonili i zapytali czy będzie się pokazywał ale jak zobaczył rachunek to się prawie zesrał w sumie za pół roku 1500 + jakies 400 za warunki i 600 za dwa miesiące. I ch*ja zrobił bo takie k***a umowy wymyślają że TP przy nich to małe piwko.

Daley

2015-08-09, 18:23
[16:44] Vuirulent: ja jak szedłem na studia to złożyłem papiery na zarządzanie i marketing tak w razie jakbym się nie dostał na budownictwo
[16:44] Vuirulent: dostałem się na to zarządzanie ale się nie zgłosiłem tam wogóle
[16:45] Vuirulent: po 2 latach dostałem pismo że niestety muszę powtarzać
[16:45] Vuirulent: nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie to że musiałem powtarzać II semestr
[16:45] Vuirulent: a pierwszy miałem zaliczony

PIKUSP

2015-08-09, 18:32
Nawet śmiechłem

MalinowySasza

2015-08-09, 18:44
- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do jutra to wypie**alam z tej uczelni
- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypie**alaj z tej uczelni!!"

Ma...........ke

2015-08-09, 18:56
Daley napisał/a:

[16:44] Vuirulent: ja jak szedłem na studia to złożyłem papiery na zarządzanie i marketing tak w razie jakbym się nie dostał na budownictwo
[16:44] Vuirulent: dostałem się na to zarządzanie ale się nie zgłosiłem tam wogóle
[16:45] Vuirulent: po 2 latach dostałem pismo że niestety muszę powtarzać
[16:45] Vuirulent: nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie to że musiałem powtarzać II semestr
[16:45] Vuirulent: a pierwszy miałem zaliczony



O.o mój brat miał podobnie po pierwszym roku zdał ale odszedł ze studiów na kierunku zarządzanie dźwiękiem czy jakoś tak bodajże w nysie przeniósł się do Katowic na Biologię i studia muzyczne przy przy tym miał rok przerwy między studiami więc gdy zaczynał studiować w Katowicach przyszło pismo z Nysy że niestety nie zdał drugiego roku.