18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozładunek palety

~_Yarko_ • 2021-05-22, 15:13
Uwaga!


Leci!

0700zglossie

2021-05-22, 15:26
Zamiast tym paleciakiem wjechać trochę głębiej to nie po ch*j, a ci na dole mega fart i refleks.

T3RMINATOR

2021-05-22, 15:37
Tyle winiacza się zmarnowało.A obok stoi paleciak, chyba nie wiedzieli do czego służy. . Ci na dole rzeczywiście refleks mieli.

Pepperoni

2021-05-22, 15:39
baba na miejscu tego goscia stala by i czekala co sie wydarzy.

Musashi_Miyamoto

2021-05-22, 21:11
k***a z tej Rosji to takie tony patolskich scen codziennie są publikowane że jak mi ktoś mówi że w PL jest to samo to niech mi pokaże portal gdzie co dzień po kilkadziesiąt filmów jest z polski z takim patolstwem.


Nima. i to jest ta różnica.

Zasysacz

2021-05-23, 00:48
Musashi_Miyamoto napisał/a:

k***a z tej Rosji to takie tony patolskich scen codziennie są publikowane że jak mi ktoś mówi że w PL jest to samo to niech mi pokaże portal gdzie co dzień po kilkadziesiąt filmów jest z polski z takim patolstwem.
Nima. i to jest ta różnica.



Prawda nawet zakładając ze w rosji żyje kilka razy więcej ludzi to i tak nic to nie zmienia.

KaprysLosu

2021-05-23, 04:50
browar bez żadnych pośredników, od samego stwórcy :) o ile to było piwo, a jak coś innego, to pewno belzebub miał kaca

darejos

2021-05-23, 06:29
prawie jak wymarzona śmierć :pijaki:

HermanVonSztolc

2021-05-24, 00:05
jakby dostali po łbie tym ładunkiem to nie wiedziałbyś gdzie krew a gdzie wino .XD

skywalker75

2021-05-24, 11:52
Musashi_Miyamoto napisał/a:

k***a z tej Rosji to takie tony patolskich scen codziennie są publikowane że jak mi ktoś mówi że w PL jest to samo to niech mi pokaże portal gdzie co dzień po kilkadziesiąt filmów jest z polski z takim patolstwem.
Nima. i to jest ta różnica.



jJzeli chodzi o wypadki samochodowe to ruskie przodują w ilosci dash camów od lat. To dlatego, że policja i sady tak skorumpowane że bez video albo pieniedzy nie masz szans. Jezeli chodzi o pozostałe nagrania, to się zgadzam.

gixi

2021-05-27, 15:24
Musashi_Miyamoto napisał/a:

k***a z tej Rosji to takie tony patolskich scen codziennie są publikowane że jak mi ktoś mówi że w PL jest to samo to niech mi pokaże portal gdzie co dzień po kilkadziesiąt filmów jest z polski z takim patolstwem.
Nima. i to jest ta różnica.



W Polsce jest to samo, ale zwyczajnie rzadko się to upublicznia.
Np. wierzysz w to, że na sali w szwalni, w piekarni, w hurtowni itd. gdzie ktoś zginął, stracił rękę, został potrącony itd. nie ma kamer? Są, ale nagrań nie zobaczysz. Raz, że "upublicznia się wizerunek", dwa szkodzi to firmie i trzy: często ścigają za takie rzeczy.

Jak parę lat temu taksówkarz, były policjant, niedługo po północy w nowy rok śmiertelnie potrącił parę na pasach w Toruniu (miałam widok z okna na to skrzyżowanie, na nagraniu słabo widać jak daleko oni polecieli) to wyciekło nagranie z monitoringu miejskiego. Wiedząc, że jest nagranie weszłam na jedyną stronę internetową, na której byłam pewna, że to nagranie będzie. Na Sadola. I było. W innych miejscach było już pousuwane. Zaczęto szukać osoby, która je wysłała w sieć. Nie wiem czy znaleźli. Ale gdyby nie było nagrania koledzy policjanci w deszczu, który się rozpadał stwierdzili by brak śladów, a jakiś głupio mądry sędzia mógłby stwierdzić, że śp. wtargnęli pod samochód. Nagranie było niewygodne. Niewygodnych nagrań się nie upublicznia i jako takie często "znikają".

Inna sprawa, że jak z kimś chlejesz, to chlejesz z nim, a nie z całym internetem. Tak samo bawisz się z kimś, a nie z resztą świata. Tylko patole wrzucają w sieć nagrania ze swoich nieudanych wyczynów...