18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjechane dziecko w Rosji

Jesse.Pinkman • 2021-10-20, 22:57
Według opisu akcja z wczoraj z Samary - dzieciak zginął na miejscu.

Czecho

2021-10-21, 08:58
Nienawidzę tych kurew z puszek, które nie uważają przy przejściach dla pieszych.... Zjeby pie**olone...

radek225

2021-10-21, 09:52
Czecho napisał/a:

Nienawidzę tych kurew z puszek, które nie uważają przy przejściach dla pieszych.... Zjeby pie**olone...



W domu na pewno wszyscy zdrowi?

petru23

2021-10-21, 10:20
Lexter napisał/a:

Smutne...ch*j Wam w dupe gamonie i stulejarze bez empatii.



Chyba pomyliłeś portale. Miniminiplus to troszkę gdzie indziej.

unreall

2021-10-21, 10:22
i ta muzyczka...... buhahahahaha

zlaskipanskiejbozydarr

2021-10-21, 12:12
yigebek291 napisał/a:

Serio musisz zobaczyć jak rozjeżdżane jest czyjeś dziecko, żeby dowiedzieć się co się może wydarzyć? Raz, że od przewidywania takich rzeczy masz rozum i instynkt samozachowawczy. Dwa, możesz obejrzeć tysiąc takich filmików. A w przyszłości nie dopilnować własnego gówniaka, bo Ci sp***oli akurat jak się na sek odwrócisz (czego oczywiście nie życzę).



Podejrzewam że ten filmik mnie tak samo wk***ił jak i Ciebie, ale pomimo współczucia dla dziecka które prawdopodobnie zginęło, uważam że pokazywanie takich materiałów ma sens edukacyjny. Jak piszesz, ja mam przezorność i rozsądek, Ty chyba też, ale przerzucanie takich tragicznych zdarzeń na hard, jednak ograniczy zasięgi takich filmików i nie otworzy oczy tym, co takiego rozsądku nie mają. Sam kilkanaście filmików bywa że i brutalnych polubiłem dlatego, otworzyły mi oczy. Gdyby były na hardzie, nigdy bym ich nie zobaczył - nie zaglądam tam zbyt często. Imo filmik bardzo smutny, ale z pee ością tez ku przestrodze.

yoyobart

2021-10-21, 12:27
dziecko rozjechane-piwo dane

picolo

2021-10-21, 12:46
Mamusi roku nic się nie stało.

Czecho napisał/a:

Nienawidzę tych kurew z puszek, które nie uważają przy przejściach dla pieszych.... Zjeby pie**olone...



Przejście jest przez jezdnię, a nie przejazd przez chodnik...kto ma bardziej uważać?

ifheowna

2021-10-21, 16:49
Zajebiście rodzice , ja swoje bombelki ściskam już odruchowo za rękę przy każdym przejściu. Raz miałem akcję że upadł jej misiek i chciała się cofnąć gdybym jej nie ściskał rączki albo moja panna by z nią szła to pewnie dzieciaka już by nie było.

dadar123

2021-10-21, 23:19
Mam piątkę dzieci, nie oglądam takich rzeczy, bo... jestem rodzicem. Powinno się stworzyć osobny dział w ramach Hard. Chociaż domyślam się, że jedynymi zwolennikami byliby tam bezdzietni i skrzywieni przez mamona i tatona

Andrzejas

2021-10-22, 03:02
yigebek291 napisał/a:

Smutna historia.
Materiały z dziećmi powinny domyślnie trafiać na hard.



I co jeszcze? Może opłatę trzeba za to wprowadzić?
Rany! Jak ja czytam takie głupoty, to mi się słabo robi.

Filmy z dziećmi ginącymi na różne sposoby powinny być puszczane zamiast bloków reklamowych na kanałach dla najmłodszych! Pod wieczkami Danio i za etykietami Kubusiów, a rodzicie powinni być przymusowo zabierani na kilkugodzinne seanse takich materiałów, żeby się, k***a, nauczyli wreszcie, gdzie wolno, a gdzie nie wolno puszczać gnoja luzem!

Rick_Sanchez

2021-10-22, 14:36
Ale temu samochodzikowi co jechał wcześniej leci dym z rury, qqqqqrwa.