18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjebane ego

mygyry • 2020-08-16, 15:16
Depresja murowana


Baguvvix

2020-08-17, 01:36
[quote="Diggerx"]Ciekawe z której strony, chyba od spodu, sam mam bmw i audi ale e60 jest brzydkie w ch*j[/quotejak dla mnie od przodu jest super, tył średnio, a w środku to zależy są ładne i brzydkie jak każde auto

[quote="Diggerx"]Ciekawe z której strony, chyba od spodu, sam mam bmw i audi ale e60 jest brzydkie w ch*j[/quotejak dla mnie od przodu jest super, tył średnio, a w środku to zależy są ładne i brzydkie jak każde auto

tarpan

2020-08-17, 04:09
Pięknie wydymał ciotę z beemki. Codziennie widzę cwe*ków i cioty w beemeczkach, co za niedługo będą wolno niesieni.

Mariusz

2020-08-17, 07:39
Do wszystkich co płaczą ze e60 brzydkie i podniecają cie jak można jeździć BMW, zrobicie kiedyś prawo jazdy, porównacie sobie jak jedzie Fabia rodziców a utrzymanym bmw, nie ważne jakim. Wtedy będzie można dyskutować. Bo widzę że Ci najwięcej pierdzą co bmw widzieli na parkingu. A co do nagrania to zwykły debil. A debila można spotkać w każdym samochodzie wszystkich marek.

NafazowanyKoleś

2020-08-17, 10:21
Mariusz napisał/a:

Do wszystkich co płaczą ze e60 brzydkie i podniecają cie jak można jeździć BMW, zrobicie kiedyś prawo jazdy, porównacie sobie jak jedzie Fabia rodziców a utrzymanym bmw, nie ważne jakim. Wtedy będzie można dyskutować. Bo widzę że Ci najwięcej pierdzą co bmw widzieli na parkingu. A co do nagrania to zwykły debil. A debila można spotkać w każdym samochodzie wszystkich marek.



Krytyka twojej ulubionej gównomarki aż tak boli? A co ma w ogóle do względów estetycznych to, jak samochód się prowadzi? Nie podoba im się wygląd, ich zdanie. Tobie się podoba? twoje zdanie, wyraź je ale poza tym szczym ryj.

Zresztą BMW prowadzi się jak taczka, doskonale wiem to z autopsji. Tyle że w przeciwieństwie do ciebie nie jeździłem tylko tym gównem a wieloma innymi samochodami więc przynajmniej mogłem wyrobić sobie jakieś zdanie.

mygyry

2020-08-17, 10:44
Mariusz napisał/a:

Do wszystkich co płaczą ze e60 brzydkie i podniecają cie jak można jeździć BMW, zrobicie kiedyś prawo jazdy, porównacie sobie jak jedzie Fabia rodziców a utrzymanym bmw, nie ważne jakim. Wtedy będzie można dyskutować. Bo widzę że Ci najwięcej pierdzą co bmw widzieli na parkingu. A co do nagrania to zwykły debil. A debila można spotkać w każdym samochodzie wszystkich marek.



Jak już chcesz coś porównywać to przynajmniej w tej samej kategorii cenowej ;-)

Diggerx

2020-08-17, 16:37
Mariusz napisał/a:

Do wszystkich co płaczą ze e60 brzydkie i podniecają cie jak można jeździć BMW, zrobicie kiedyś prawo jazdy, porównacie sobie jak jedzie Fabia rodziców a utrzymanym bmw, nie ważne jakim. Wtedy będzie można dyskutować. Bo widzę że Ci najwięcej pierdzą co bmw widzieli na parkingu. A co do nagrania to zwykły debil. A debila można spotkać w każdym samochodzie wszystkich marek.



Ale ja mam bmw tylko takie które mi się podoba

St...........on

2020-08-17, 17:59
Mariusz napisał/a:

Do wszystkich co płaczą ze e60 brzydkie i podniecają cie jak można jeździć BMW, zrobicie kiedyś prawo jazdy, porównacie sobie jak jedzie Fabia rodziców a utrzymanym bmw, nie ważne jakim. Wtedy będzie można dyskutować. Bo widzę że Ci najwięcej pierdzą co bmw widzieli na parkingu. A co do nagrania to zwykły debil. A debila można spotkać w każdym samochodzie wszystkich marek.



Ty tak serio? tą szkapę? Co wy widzicie w tym burakowozie? Poważnie pytam. co ? Moc, kształt, czy po prostu tanizna? a może wszystko razem? Do driftu tylko lekka mazda, nissan skyline, toyota supra, a ta szkapa napompowana sławą młodych dresiarzy jest gówno warta, znaczy w Polin to obiekt westchnień sebixów. Jak bym chciał sportowe auto to patrzyłbym raczej na azjatyckie wozidła , bo to u nich zapoczatkowano modę na drift. rally? no problemo MMC Lancer EVO, Subaru Impreza WRX STi kasuje tą szkapę w każdym możliwym sporcie samochodowym, no ale na to trzeba funduszy nie to co szkapa za kilkanaście tysi plnów

BMW ... Supra dla biedusów :amused:

Mariusz

2020-08-27, 13:58
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ty tak serio? tą szkapę? Co wy widzicie w tym burakowozie? Poważnie pytam. co ? Moc, kształt, czy po prostu tanizna? a może wszystko razem? Do driftu tylko lekka mazda, nissan skyline, toyota supra, a ta szkapa napompowana sławą młodych dresiarzy jest gówno warta, znaczy w Polin to obiekt westchnień sebixów. Jak bym chciał sportowe auto to patrzyłbym raczej na azjatyckie wozidła , bo to u nich zapoczatkowano modę na drift. rally? no problemo MMC Lancer EVO, Subaru Impreza WRX STi kasuje tą szkapę w każdym możliwym sporcie samochodowym, no ale na to trzeba funduszy nie to co szkapa za kilkanaście tysi plnów
BMW ... Supra dla biedusów



Burakowozem będzie wszystko w czym wozisz buraki. Mam dziwne wrażenie że za dużo grasz w NFS. Bardzo jestem ciekaw czym jezdzisz