18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjebał samolot dla wyświetleń..?

Halman • 2021-12-31, 08:11

pewien youtuber (niejaki TrevorJacob - ha, tfu...) zarzeka się iż wynajął starego taylorcrafta by rozsypać prochy kumpla
nad okolicą... silnik przestał pracować, pilot sie ewakuował, samolot rozk***ił a typek wylądował w jakimś ch*jowstwie...

Czy to ustawiona sytuacja czy prawdziwa pozostawiam was z tym nagraniem...
(przyciąłem całość żeby was nie zanudzić ponad kwadransem)

35i

2021-12-31, 08:45
Podsunąłeś mi pewien pomysł. Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku (11 piętro). Wystarczy zamontować kamerkę skierowaną na okno na korytarzu i czekać. Najgorsze jest to czekanie, bo przez przeszło 30 lat, które tu mieszkam, wyskoczyło raptem cztery czy pięć osób w tym dwóch sąsiadów (lokatorzy tego samego, wynajmowanego mieszkania).

pr...........47

2021-12-31, 08:51
Mistrzuniu przyciąć materiał to dzieci potrafią na informatyce więc się nie zesraj z tym samozachwytem. Materiał bez źródła jak zawsze byle jak wrzucony.

petru23

2021-12-31, 08:53
Szkoda, że nie wywołał pożaru i nie spalił pół stanu.

CrookerS

2021-12-31, 09:00
Co za zjeb. Ewidentnie ustawka bo naj***l tyle kamer co w Big Brother :kawa:

Szkoda, ze nie nadzial sie na jakies ch*jostwo przy ladawaniu lub spadochron mogl sie nie otworzyc :dead: material bylby lepszy i popularnosc wyskoczylaby poza skale :ok: :ciasteczkowy:

hdposter

2021-12-31, 09:10
35i napisał/a:

Podsunąłeś mi pewien pomysł. Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku (11 piętro). Wystarczy zamontować kamerkę skierowaną na okno na korytarzu i czekać. Najgorsze jest to czekanie, bo przez przeszło 30 lat, które tu mieszkam, wyskoczyło raptem cztery czy pięć osób w tym dwóch sąsiadów (lokatorzy tego samego, wynajmowanego mieszkania).



Zrób zawody z całą rodziną i wyskoczcie przez okno. Kto pierwszy na dole ten wygrywa ostatni przegrywa i jest lamusem.

Halman

2021-12-31, 09:14
priest147 napisał/a:

Mistrzuniu przyciąć materiał to dzieci potrafią na informatyce więc się nie zesraj z tym samozachwytem. Materiał bez źródła jak zawsze byle jak wrzucony.


lecz się na pięty płaczliwy patafianie... ale wiedz że nie gardzę takimi patafianami jak ty bo na pogardę nawet nie zasługujecie...

35i

2021-12-31, 09:15
hdposter napisał/a:

Zrób zawody z całą rodziną i wyskoczcie przez okno. Kto pierwszy na dole ten wygrywa ostatni przegrywa i jest lamusem.



Jedyny lamus, jakiego tutaj widzę, to Ty ze swoim niedoj***niem mózgowym a'la wczesna podstawówka. Zapewne miało być śmiesznie, a wyszło jak zawsze, żałośnie.

pr...........47

2021-12-31, 09:17
Halman napisał/a:

uczcie się od mistrza halmana jak dobre tematy wrzucać



Edytujesz te swoje wypociny co minutę więc wklejam oryginalny opis mistrzuniu

Halman

2021-12-31, 09:19
priest147 napisał/a:

halman psie jak ja cię ty k***o nienawidzę



też tak potrafię umysłowy "bystrzaku"... :kawa:

baronturbina

2021-12-31, 10:43
Patyk do samojebki trzymał do końca.

Fx12

2021-12-31, 10:45
Ja nie mam nic przeciwko... pod warunkiem że teraz przyślą mu rachunek za posprzątanie tego.

tfujdiler

2021-12-31, 11:47
35i napisał/a:

Podsunąłeś mi pewien pomysł. Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku (11 piętro). Wystarczy zamontować kamerkę skierowaną na okno na korytarzu i czekać. Najgorsze jest to czekanie, bo przez przeszło 30 lat, które tu mieszkam, wyskoczyło raptem cztery czy pięć osób w tym dwóch sąsiadów (lokatorzy tego samego, wynajmowanego mieszkania).



Znam taki blok, Tychy ?

35i

2021-12-31, 13:29
tfujdiler napisał/a:

Znam taki blok, Tychy ?



Nie, ale też wiocha. Stolyca.

VXBRONSONXV

2021-12-31, 13:39
zakładałem już zrzutkę na halmana -tak bardzo wszyscy chcecie go dojechać to się zrzućcie na namierzenie adresu ip i adresu.