18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozjebał i uciekł

Gordonek • 2015-06-19, 13:26
nabroił i sp***olił


kaktus83

2015-06-19, 13:36
Powinien sk***iel dla przykładu dostać wyrok bez zawieszenie z górnej półki za spowodowanie wypadku, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pierwszej pomocy.

IOI

2015-06-19, 13:57
do 99% uzytkownikow quadow na ulicy powinno sie strzelac, bo to pojeby sa.

ir...........ld

2015-06-19, 14:00
tyle p*zd do okola i zadnej reakcji

pa...........uj

2015-06-19, 15:44
piwo za doktora albana w tle

Brackibrat

2015-06-20, 13:59
powiedzcie mi w jaki sposób on spowodował poślizg tej szarej Toyoty bo nie mogę tego zrozumieć

A dobra teraz już widzę. Ale dalej za ch*j nie rozumiem jakim trzeba być debilem żeby tak wymusić :D

btw, podaje prawdopodobną przyczynę ucieczki tego pana. 90 % pojazdów takich jak quady, krosy i tego typu pojazdów nie jest zarejestrowana tzn, nie posiada homologacji ani ubezpieczenia. Kiedy kierowca takiego niezarejestrowanego pojazdu spowoduje wypadek to musi on pokryć koszty naprawy wszystkich pojazdów które uległy uszkodzeniu w wydarzeniu drogowym z własnej kieszeni. Dzieje się tak ponieważ normalnie te koszty pokrywa obowiązkowe ubezpieczenie "OC", którego u kierowcy brak. W większości przypadków pojazdy naprawiane są w ASO, a chyba wszyscy znamy stawki jakie tam panują. Przy takich uszkodzeniach chłop musiałby wyłożyć pewnie około 50-70 klocków na naprawę oby samochodów, nie mówiąc już o tym z, którego jest kamerka bo nie wiadomo czy jemu nic się nie stało. Przy Polskich realiach taki jeden wypadek potrafi zniszczyć człowieka! I wcale tutaj nie żartuje. Ilu z was potrafiło by bez mrugnięcia wyciągnąć 70 tysięcy i zapłacić? Myślę że niewielu. Także uważam, że ten gość bardzo dobrze wiedział co robi. A co do poszkodowanych w wypadku, cóż oni wcale nie będą bardzo stratni bo poza tym, że ich samochody uległy awarii. Dopłacają oni jedynie podatek, który jest później zwrócony w 50%. Resztę pokrywa fundusz gwarancyjny. Polska to dziki kraj Panowie i Panie. Tutaj czasem trzeba złamać prawo, żeby prawo nie złamało Ciebie.

kalijanek

2015-06-21, 06:04
dobrze,że ludzie w tym kraju biorą odpowiedzialność za swoje czyny, dzięki temu żyje się tu naprawdę zajebiście. Bliżej nam do zachodu jak wschodu, bez wątpienia, bez aluzji, bez kpiny. We are the best, we are the champions

ela_55

2015-06-21, 18:05
dobre (Y)

Juraas

2015-06-21, 18:32
Piełun napisał/a:

piwo za doktora albana w tle


Mogę prosić tytuł?

think666

2015-06-21, 19:26
Wina rowerzysty