18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjadę cię!

Salieri16000 • 2020-04-11, 23:04
Jeszcze ci poprawię, i ciebie też rozjadę!


Janusz_k

2020-04-11, 23:15
Automatyczna skrzynia i baba chińska= nieszczęście.

MotoPirat

2020-04-11, 23:35
Ja pie**olę, k***a dżizas.

luja27

2020-04-12, 02:30
Prawko z chipsów :!:

35i

2020-04-12, 03:44
Lub tylnego siedzenia :mrgreen:

za...........zh

2020-04-12, 06:51
luja27 napisał/a:

Prawko z chipsów


35i napisał/a:

Lub tylnego siedzenia



Prawko? Optymiści :mrgreen:

yetick

2020-04-12, 08:26
Jakież to prawdziwe

:mrgreen:

brylant1412

2020-04-12, 08:47
jak się bawić to na całej p*zdzie

Hafnarfjodur

2020-04-12, 10:09
Mam w pracy koleżankę , która 4 rok robi prawo jazdy ... Chwali się sukcesami, typu, zmieniłam instruktora na lepszego. ... Dwie inne mają prawko od kilku lat, jedna z nich trąbiła na samochody wyjeżdżające z ulicy jednocześnie wymuszając pierwszeństwo, która w pewnym momencie jest jednokierunkowa. Kiedy zwróciłem jej uwagę, że początek ulicy rozdzielony jest podwójną ciągłą by mogły wyjeżdżać samochody z parkingu usytuowanego na jej początku, powiedziała: nie zesraj się .... Druga kiedyś w czasie rzęsistego deszczu przejechała bez wycieraczek 30 km do pracy, po czym kiedy z kolegą próbowaliśmy pojąć swymi ograniczonymi umysłami: jak ? dlaczego ? , wyjęła nowe pióra z bagażnika i poprosiła o ich założenie .....

negatyvv

2020-04-12, 14:09
Hafnarfjodur napisał/a:

Mam w pracy koleżankę , która 4 rok robi prawo jazdy ... Chwali się sukcesami, typu, zmieniłam instruktora na lepszego. ... Dwie inne mają prawko od kilku lat, jedna z nich trąbiła na samochody wyjeżdżające z ulicy jednocześnie wymuszając pierwszeństwo, która w pewnym momencie jest jednokierunkowa. Kiedy zwróciłem jej uwagę, że początek ulicy rozdzielony jest podwójną ciągłą by mogły wyjeżdżać samochody z parkingu usytuowanego na jej początku, powiedziała: nie zesraj się .... Druga kiedyś w czasie rzęsistego deszczu przejechała bez wycieraczek 30 km do pracy, po czym kiedy z kolegą próbowaliśmy pojąć swymi ograniczonymi umysłami: jak ? dlaczego ? , wyjęła nowe pióra z bagażnika i poprosiła o ich założenie .....



I ja mam kuźwa kompleksy, :D

IOI

2020-04-14, 09:10
Hafnarfjodur napisał/a:

Mam w pracy koleżankę , która 4 rok robi prawo jazdy ... Chwali się sukcesami, typu, zmieniłam instruktora na lepszego. ... Dwie inne mają prawko od kilku lat, jedna z nich trąbiła na samochody wyjeżdżające z ulicy jednocześnie wymuszając pierwszeństwo, która w pewnym momencie jest jednokierunkowa. Kiedy zwróciłem jej uwagę, że początek ulicy rozdzielony jest podwójną ciągłą by mogły wyjeżdżać samochody z parkingu usytuowanego na jej początku, powiedziała: nie zesraj się .... Druga kiedyś w czasie rzęsistego deszczu przejechała bez wycieraczek 30 km do pracy, po czym kiedy z kolegą próbowaliśmy pojąć swymi ograniczonymi umysłami: jak ? dlaczego ? , wyjęła nowe pióra z bagażnika i poprosiła o ich założenie .....



nie zesraj sie...