18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozgarnięty jak kupa śmieci

OpenStreetMaps • 2015-06-23, 19:52
Rusek , uczeń na mechanika samochodowego bez mózgu chyba rozwiązuje arcytrudną łamigłówkę która nie sprawiła by problemu myszy laboratoryjnej :lol:


SKR

2015-06-24, 00:36
Nawet ruscy mają swoich gimbusów

Brokol

2015-06-24, 01:12
j***ne smsy w tle, a ja głupi szukam telefonu...

kubaba5

2015-06-24, 01:14
Piwko za opis :D

Brackibrat

2015-06-24, 01:32
Nie chciałbym żeby on mi naprawił samochód.

gosik1205

2015-06-24, 03:16
O k***a.. Ale obrzydliwe syry :(

W............R.

2015-06-24, 04:06
MateuszMmz napisał/a:

@W.S.N.R.

"Dyslektyka"? Dziwnie nazywasz niedoj***nie mózgowe



Nazywam tak, jak trzeba. Sam jestem ciężkim dyslektykiem i przez około 15 lat walczyłem z tym dziadostwem po kilka godzin dziennie. Nie robię błędów, udało mi się nawet opanować interpunkcję. No i mam kilka sztucznie przyswojonych charakterów pisma do wyboru :) Ale wiesz... żeby to osiągnąć, trzeba mieć ponadprzeciętny łeb, a większość dyslektyków nim nie dysponuje, więc nie wyśmiewaj, tylko wysil się i zdobądź na obiektywizm.

MicQ

2015-06-24, 08:37
I te buty BHP...

kueza

2015-06-24, 11:54
w kubotach k***a, mechanik?!

g6...........66

2015-06-24, 12:36
@upup Pokaż mi to Kurrrwa kolanko. :ok:

meriadoc

2015-06-24, 15:10
Potem usłyszy taki w telewizji że żydo-bandero-hameryka najechała ruską brać w okupowanej Ukrainie i jedzie mordować.

kokos_123

2015-06-24, 17:27
W.S.N.R. napisał/a:



Nazywam tak, jak trzeba. Sam jestem ciężkim dyslektykiem i przez około 15 lat walczyłem z tym dziadostwem po kilka godzin dziennie. Nie robię błędów, udało mi się nawet opanować interpunkcję. No i mam kilka sztucznie przyswojonych charakterów pisma do wyboru :) Ale wiesz... żeby to osiągnąć, trzeba mieć ponadprzeciętny łeb, a większość dyslektyków nim nie dysponuje, więc nie wyśmiewaj, tylko wysil się i zdobądź na obiektywizm.



Każdy kto ma zdiagnozowana dysleksje, mam ponadprzeciętny iloraz inteligencji.
Jeśli maja niższy niż średni to są po prostu debilami ( mimo ze według badan jest to wrodzona wada genetyczna, mająca wpływ na rozwój mózgu ), nie umiejącymi pojąc pisowni języka ojczystego i nie dostają papierka.
Nie ma czegoś takiego jak ciężki dyslektyk, albo ma problemy w postrzeganiu wzrokowym i słuchowym, albo nie.

Co więcej nie da się tego wyleczyć, można jedynie ograniczyć skutki przez systematyczna prace i pamięć mechaniczna, i wzrokowa pisowni wszystkich wyrazów. Efekty mogą być bardzo dobre ( nawet do poprawnej pisowni ), ale wada nadal jest. ( niestety dla mnie, jako dyslektyka, dysgrafika i dysortografika jest to fizycznie niemożliwe, oczywiście jestem po opieka poradni już kilkanaście lat, ale jedynie udało mi się ograniczy popełnianie błędów o około polowe, czyli kolo 10 błędów na stronę A4 ) :samoboj:

tiduss

2015-06-24, 19:39
A w drugiej części przygód wysłali go żeby napompował koło w słynnej naczepie...

mewta

2015-06-24, 19:53
w pracy miałem takiego kolesia stażystę to klocki hamulcowe odwrotnie zamontował blachą do wewnątrz