18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozdziewiczalnia róż

korskidegenerat • 2014-01-12, 19:18
Witam.
Ostatnimi czasy gdy miałem wyjść z domu uznałem, że sobie sprawdzę kiedy mi jedzie autobus. Po wpisaniu w przeglądarkę roz ukazują mi się proponowane adresy czyli rozkład między innymi.
Jednak w pośpiechu zbyt szybko nacisnąłem enter i wyszukało mi w google "roz".
Pierwszy link zrył mi banie.

http://rozdziewiczalnia.pl/

Czytam, czytam i myślę :idzwch*j:

Czytam dalej - k***A! Nawet murzyna tam mają! Nie no tym to się trzeba gdzieś podzielić bo to czysty absurd ta strona.
Oto jestem. Pozdrawiam

Mogli właściwie dodać zdjęcia swojego sprzętu co by klientki mogły się dopasować :D :banany:

msyogi0

2014-01-13, 02:32
Właśnie mialem to wkleić ;p

Ookasz

2014-01-13, 02:35
Nowy w internetach...

-a...........a-

2014-01-13, 03:00
Osz w k***ę, czyli wreszcie są świadczone usługi seksualne dla kobiet przez facetów? A ja bez grosza. :\

ma...........pa

2014-01-13, 05:20
"Doświadczenie, jakie spotkało mnie korzystając z usług Rozdziewiczalni Róż jest nie do opisania. To było coś tak fantastycznego, że nigdy tego nie zapomnę. Gdybym mogła przeżyć to jeszcze raz, nie wahałabym się ani chwili. Joanna (17)"

Czy to nie podchodzi pod paragraf jakiś w naszym prawie? Nieletnia.

_Optimus_

2014-01-13, 05:50
Ło k***a.... Grubo...

wojan81

2014-01-13, 07:11
Szkoda, że to tylko oferta dla kobiet, bo większość sadoli chętnie by skorzystała

al...........10

2014-01-13, 07:16
Ahahahahahaha ale jaja :D Najlepszy jest ten murzyn pod koniec :D

Snoon

2014-01-13, 09:14
Łykacie wszystko jak młody pelikan, borze szumiący.... kliknijcie w zakładkę "?" tam macie wszystko wyjaśnione.

patryx777

2014-01-13, 09:38
Przestańcie zawracać głowę chłopakowi bo nigdy tego autobusu nie sprawdzi :amused:

Browaryt

2014-01-13, 10:51
sponsorki pl i macie r*chanie za free

Joseph_Fritzl

2014-01-13, 11:17
Podczas pierwszego stosunku dla kobiety ważne jest zaufanie i miłość. I może być "przyjemny" z psychicznego punktu widzenia, z fizycznego niezbyt. Ważne jest żeby kobieta czuła się bezpiecznie i pewnie jak tylko się da, trzeba się nią zaopiekowac a ona MUSI Ciebie znać. Ale co ja tam k***a wiem, wpisy kobiet (Joanna lat 17) są przecież bardziej prawdomówne. :D

BongMan

2014-01-13, 12:11
mapa napisał/a:

"Doświadczenie, jakie spotkało mnie korzystając z usług Rozdziewiczalni Róż jest nie do opisania. To było coś tak fantastycznego, że nigdy tego nie zapomnę. Gdybym mogła przeżyć to jeszcze raz, nie wahałabym się ani chwili. Joanna (17)"

Czy to nie podchodzi pod paragraf jakiś w naszym prawie? Nieletnia.


Jak ma więcej niż 15, to możesz rypać do woli.

Tassadar

2014-01-13, 14:43
" Szczególnie pociąga go piękno kobiecego wnętrza" to chyba oczywista sprawa w takim "fachu"
Aż nie chce mi się wierzyć że ludzie jeszcze za to zapłacą. Jakim trzeba być mentalnym zerem żeby coś takiego praktykować. A i ci faceci napewno znajdą sobie kiedyś żonę bez problemu. Nie zdziwił bym się gdyby w tej poj***nej degrengoladzi okazało się że w ten sposób utrzymują rodziny. heh