18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozczarowanie

mi...........07 • 2014-07-02, 21:42
Myślałam że na sadisticu ludzie komentują sprawy, których na innych portalach i forach się nie porusza, bo nie wypada, bo wszędzie gdzie chcesz wyrazić swoje szczere zdanie jesteś oskarżany o homofobię, antysemityzm, rasizm, itd. a tym czasem siedzi tu banda małoletnich zakompleksionych zboczków i robi z tego portalu piaskownicę dla niewyżytych prawiczków z patologicznych rodzin bez wzorców zachowania. Czytanie "pokaż cycki" , "r*chałbym" "wszystkie baby to szmaty" itp staje się nudne a strona schodzi na psy. Są tu jeszcze jacyś dorośli ludzie? bo jak czytam te wszystkie komentarze to wątpię. Kiedyś czytałam komentarze i sikałam ze śmiechu, zajebiste, szczere, nie zmącone fałszywą tolerancją, świadczące o bystrych umysłach użytkowników, był to jedyny portal/forum, którego przeglądanie sprawiało mi frajdę, co się z nim stało? Nie chce mi się teraz nawet rozwijać komentarzy bo wiem co przeczytam: pedofilskie komentarze, jazda po kobietach, o cyckach, c**ach, r*chanie, r*chanie, r*chanie bez względu na temat i jeszcze twierdzą że to właśnie istota sadola !

Un_Nem

2014-07-03, 04:48
Cytat:

"wszystkie baby to szmaty"


ej ej po pierwsze to ja mam taki tekst i jak juz to pisze baby to szmaty a nie WSZYSTKIE baby to szmaty. :roll:

w sumie jestem prawiczkiem :roll: z tym trafilas.

mi...........07

2014-07-03, 10:51
Ludzie, strona była dla mnie rozrywką, z przyjemnością na nią wchodziłam i dobrze się bawiłam choć nie uczestniczyłam aktywnie w jej tworzenie i to wy macie ból dupy , bo inaczej nie komentowalibyście mojego wpisu. Prawdopodobnie zaczynam menopauzę bo drażni mnie gówniarskie zachowanie i głupota ;)

Bebeszek dziergać się nauczyłam od ciebie jeśli kiedyś byłam w Sosnowcu a twoja ciotka to zrobiła na drutach twojej matce prezerwatywę, dlatego pojawiłeś się na tym świecie

is...........ay

2014-07-03, 11:24
Ej, ale teraz to przegięliście, panowie. Użytkowniczka nam się przez was zabiła. Nie wstyd wam kobiety z forum wyrzucać? :-/
RIP mila07. :dead: