18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozbój w salonie z telefonami

TT4 • 2017-01-05, 01:55
Sprawcy są poszukiwani. Petersburg. Przewijać do 0:30.


Clarx

2017-01-05, 02:14
Czy on udaje martwego? :D

KrisCFC

2017-01-05, 14:56
tomitomala4 napisał/a:

Przewijać do 0:30.



Nie przewinę! :amused:

UkrytaPodNickiem

2017-01-05, 21:29
i właśnie tak mógł wyglądać przykładowy rozbój za który był skazany sebix co w ełku dostał kose pod żebra

Clarx

2017-01-05, 22:14
@up, nie prawda, Ci tutaj to więksi profesjonaliści, ten sebix z Ełku zachował się jak małpa

Nihilista

2017-01-05, 23:55
@up
Strasznie was boli, że ciapaci będą mieli przepie**olone u innych Sebastianów w polskim pierdlu, co? Najchętniej byście im dali kwiaty i loda z połykiem w podziękowaniu?
Swoją drogą który debil dał babom prawo głosu? W bonusie ten pajac:
Clarx napisał/a:

@up, nie prawda, Ci tutaj to więksi profesjonaliści, ten sebix z Ełku zachował się jak małpa


Obraża nieboszczyka, a polszczyzną operuje na poziomie typowego Seby. Jeszcze to "ci" z wielkiej, nosz k***a!

Xa...........ii

2017-01-06, 00:30
@Nihilista tak kretynie, boli nas to, że normalni ludzie, którzy otwierają własne biznesy w tym zj***nym kraju zdominowanym przez takie jednostki jak Ty z IQ na poziomie tostera mają internet i pozwolenie na wychodzenie poza obszar praca-dom. j***ne sebixy się awanturują, plują na każdego bo polska wielka i nietolerancja także, a gdy jeden z drugim nie wytrzyma poniżania i okradania dobytku, na który pracował pewnie kilka grubych lat (podczas gdy ten seba pewnie wiek 25 i nadal mieszka z rodzicami) i w efekcie zrobi co zrobi, przypominam tylko, że u nich za kradzież obcina się ręce :amused: Niestety, polski śmieć tak się rzucał, że życzliwi panowie nie trafili i dostał nożem nie tam gdzie trzeba, choć czy ja wiem czy szkoda, bezrobocie spadło w Ełku o 0,2% z tego co słyszałem :amused:

A co do tematu, jakieś info na ile wycenili szkody? Jakoś mnie ciekawi ile o ile się te nieroby wzbogaciły :D

Nihilista

2017-01-06, 01:34
Xaimeii napisał/a:

@Nihilista tak kretynie, boli nas to, że normalni ludzie, którzy otwierają własne biznesy w tym zj***nym kraju zdominowanym przez takie jednostki jak Ty z IQ na poziomie tostera mają internet i pozwolenie na wychodzenie poza obszar praca-dom. j***ne sebixy się awanturują, plują na każdego bo polska wielka i nietolerancja także, a gdy jeden z drugim nie wytrzyma poniżania i okradania dobytku, na który pracował pewnie kilka grubych lat (podczas gdy ten seba pewnie wiek 25 i nadal mieszka z rodzicami) i w efekcie zrobi co zrobi, przypominam tylko, że u nich za kradzież obcina się ręce :amused: Niestety, polski śmieć tak się rzucał, że życzliwi panowie nie trafili i dostał nożem nie tam gdzie trzeba, choć czy ja wiem czy szkoda, bezrobocie spadło w Ełku o 0,2% z tego co słyszałem :amused:

A co do tematu, jakieś info na ile wycenili szkody? Jakoś mnie ciekawi ile o ile się te nieroby wzbogaciły :D


Po pierwsze, małoletni cwe*u - nie nazywaj mnie kretynem, bo jestem o połowę starszy od ciebie, dużo na świecie widziałem, a od szczyli twojego pokroju wymagam szacunku - niestety nie do wyegzekwowania w internecie.
Po drugie, cwe*u - nazwę naszego kraju masz pisać wielką literą i ch*j mnie obchodzi ile klas skończyłeś. Tłumaczenia "nie wiedziałem, głupi jestem" nie przyjmuję. Za nazywanie Polski zj***nym krajem muzułmański ch*j ci w dupę.
Po trzecie, cwe*u - jeśli ktoś na "dobytek" (czytaj dwie butelki coli) pracował kilka lat, to niech sp***ala z naszego kraju, nie jest tu do niczego potrzebny. Poza tym gówno wiesz o sprawie, zaj***ł go kucharz.
Po czwarte, cwe*u - ten, jak napisałeś, "Seba" nie "mieszka nadal z rodzicami", bo zaj***ł go muzułmański nożownik.
Po piąte, cwe*u - nie żartuj ze śmierci naszych rodaków i nie obrażaj nieboszczyków, choćby ze względu na szacunek dla rodziny zmarłego.
Po szóste, cwe*u - jestem inteligentny, słyszę to bardzo często od ludzi, więc się łaskawie od mojego IQ odpie**ol.
Po siódme, cwe*u - muzułmanin zdolny do zabicia człowieka za butelkę słodzonego napoju nie jest i nigdy nie będzie, jak twierdzisz, normalnym człowiekiem tylko j***nym potencjalnym mordercą zasługującym na, powiedzmy delikatnie, najgorsze. Oby się "sam" powiesił po kilku latach męczarni za kratami.
Po ósme, cwe*u - domyśl się co bym ci zrobił, gdybyś tak pie**olił w moim towarzystwie.

Tak więc podsumowując, poświęciłem ci (a raczej zmarnowałem) dokładnie tyle samo czasu, ile poświęciłbym ci na ulicy, choć nasza konfrontacja nie byłaby dla ciebie tak przyjemna. Muzułmański morderca "normalnym człowiekiem"? Teraz rozumiem skąd u polskich nacjonalistów określenie "j***ny lewak". Jesteś jego definicją, cwe*u. Obyś jak najszybciej przekonał się o tym, jak muzułmanie kochają białych ludzi. Ja się przekonałem kilka lat temu w Hiszpanii i mają we mnie k***y wroga do końca życia.

whietie

2017-01-06, 02:14
@Nihilista Nie spinaj tak, jakby tobie rodzinę mordowano. I po kolei:

Ad1) Obydwoje możecie mieć nieprawdziwą datę urodzenia na tym portalu. Argument z dupy. Nie ma co pisać.
Ad2) Przymiotniki w języku polskim zawsze z małej litery. Wyjątek- rozpoczynanie zdania. ("polski śmieć"- śmieć; jaki? : polski)
Ad3) Chodzi o kwestię otwarcia biznesu i nękania przez takich zjebów jak ten sebix. W Opolu dwa lata temu (może rok, nie pamiętam) też ci wspaniali patrioci napadli i zdemolowali lokal na rynku. Właściciel, który był zawsze spokojny- wylądował w szpitalu. Aż było mi szkoda, że nie miał żadnego noża. Bezpieczniejsze miasto bez takich ćwoków.
Ad4) Wypominanie tak drobnej pomyłki zakrawa o brak sensownych argumentów z twojej strony. Mieszkał...
Ad5) Dla mnie ch*j, co napada na innych nie jest moim rodakiem. Nigdy też nim nie zostanie.
Ad6) Kolejny argument bez pokrycia. Przedstawisz dowód i test IQ z pieczątką lekarza? :D
Ad7) Wreszcie konkretny problem. Tak, ten kucharz musi być poj***ny jeśli specjalnie go zaj***ł tym nożem. Ale nie jest mi szkoda Sebka. Los kucharza jest mi obojętny.
Ad8) Załadował mu kosę w żebro? A może ch*ja w dupę. Tak ogólnie, to wyj***ne. Wyzywajcie się dalej, tylko pójdę po popcorn.

Podsumowując: Nikogo nie obchodzi tutaj pie**olenie o tym jakim jest się mądrym. Już jeden taki był to go od cwe*i właśnie wyzywali. Kończę, bo z kim się zadajesz, takim się stajesz :)

Nihilista

2017-01-06, 02:35
@up
Wk***ił mnie, a że gorączka męczy, to zabrakło cierpliwości..

Ad1 - wydaje mi się, że rzadko zdarza się zaniżanie wieku w internecie, więc uwierzyłem w jego 21. W jakim wieku jestem jeszcze pamiętam, więc się wk***iłem;
Ad2 - napisał "bo polska wielka i nietolerancyjna", nie przypie**alam się do przymiotników;
Ad3 - prawdopodobnie Polak na wpie**ol od braci muzułmańskiej zasłużył. Jeśli faktycznie regularnie nękał właściciela, podpie**alając mu colę (?), mogli to załatwić po naszemu albo chociaż zamontować kamerę i próbować narobić mu problemów. Załatwili to po swojemu, a na to nigdy k***a w tym kraju zgody nie będzie;
Ad4 - powiedz jego matce, że nie ma różnicy między "mieszkał" a "mieszka";
Ad5 - dla mnie kradzież coli to ch*j a nie napad;
Ad6 - dawno temu skończyłem państwową uczelnię z najlepszym wynikiem na roku i jestem z tego dumny, więc poczułem się urażony (wypijemy kiedyś, to poszukam dyplomu);
Ad7 - szczerze mnie też ch*j obchodzi los awanturników i złodziei, jednak jeśli sam kiedyś wypiję i zacznę jakąś awanturę na mieście, nie chcę skończyć z muzułmańskim nożem w sercu - tu, nie tylko ja, widzę problem;
Ad8 - sprowokował i upokorzył, delikatnie sprawę ujmując.

Mimo wszystko miło było porozmawiać.

Kuchimo

2017-01-06, 03:35
Ktoś tu ch*jową ofertę od operatora dostał :-D

Sonal

2017-01-06, 08:18
Przez te burki trudno ich będzie rozpoznać.

Pankracy_Młot

2017-01-06, 16:41
@Nihilista na szacunek trzeba zasłużyć cwe*u

Xa...........ii

2017-01-06, 17:48
@Nihilista

Po pierwsze, szacunku? Do 33 letniego frajera, wojownika internetu, sebeusza poskramiacza karyn i typa, który w na oko 200 słowach obraził mnie też na oko 20 razy? Haha, serio? :D Do budy piesku :lol:

pie**olona szara polska masa, tania siła robocza za 1600 w koreańskich zakładach pracy k***a jego mać, będzie mi się pruć stary cwe*, bo napisałem prawdę o większości jego polskiego narodu (nadal z małej litery, dupa będzie szczypać?)

Typowy seba skacze do mnie z tekstami "dokładnie tyle samo czasu, ile poświęciłbym ci na ulicy, choć nasza konfrontacja nie byłaby dla ciebie tak przyjemna" nie znając mnie całkowicie wysuwasz wniosek, że dałbyś mi radę, a prawda jest taka, że poskładałbym Cię jak trzydrzwiową szafę z Ikei.

Moja ulubiona część " jestem inteligentny, słyszę to bardzo często od ludzi, więc się łaskawie od mojego IQ odpie**ol. "

Ahh tak, inteligencją emanujesz niczym wykładowca na Harvardzie, wplatając w swoje wypociny w co drugim słowie rzeczownik 'k***a', bardzo na poziomie. Kto Ci mówi, że jesteś inteligentny? k***y, którym płacisz by Cię dotykały? Czy mamusia, która pierze Ci dresiki?

Ale mnie wk***iają takie ameby, łaskawie marnuje na mnie swój czas, a prawda jest taka, że nic w życiu nie osiągnąłeś i już raczej nie osiągniesz, w Twoim CV jako 'największe osiągnięcie' figuruje 'Zdałem prawko za 7 razem', splunąłbym na Ciebie stary śmieciu, ale śliny mi szkoda. Dlatego daruj sobie teksty o intelekcie, którego nie posiadasz, o haha 'konfrontacji' ze mną, podczas której wypluwałbyś zęby szybciej niż bluzgi z Twojej parszywej tępej mordy i daruj sobie spinanie w internecie, bo w rezultacie po tym jak mieszam Cię z gównem, pewnie wyjdziesz niczym wojownik wielkiej polski na ulice i by wyładować gniew pobijecie z kolegą jakiegoś typa, rozwalicie parę przystanków i przewrócicie parę śmietników, chwała Ci, wyklęty wojowniku.

k***a mać. Gdyby moi dziadkowie widzieli, jakie kurestwo i podwarstwa społeczna dziś będzie nazywać się 'patriotami' to szczerzę wątpię, że chciałoby im się walczyć o cokolwiek związanego z tym krajem. :roll: