18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozbity samolot

sa...........os • 2013-05-15, 11:51
Zdjęcie samolotu, który został znaleziony rok po katastrofie. Nie znam szczegółów.




Poniżej dodane trzy grosze od użytkownika xgregor

translator:
Cytat:

Wrak zniknął w lecie 2012-2 samolot w bagnie Katasminskogo osiem km od miasta Sierow, region Swierdłowsku. © Dmitry Skryabin / RIA Novosti

Eksperci, którzy badali wraku An-2, i stwierdzono, że pożar, który niemal doszczętnie zniszczony samolot i ciał mężczyzn, rozpoczęły w obszarze na lewym skrzydle, on też sprowokowała wybuch zbiornika paliwa i samolotów Lifenews, powołując się na źródło w egzekwowaniu prawa.

Organów ścigania powiedział gazecie, że dwa zbiornik zewnętrzny w lewym skrzydle eksplozji mają stopione brzegi, a zbiornik w lewo centrum zostało niemal całkowicie zniszczone.

Według niego, z-2 zbiorniki paliwa o 6 - 3 w każdym skrzydle. Okazało się, że prawy błotnik pełen zbiornik benzyny i praktycznie nie cierpią, mają tylko kilka małych otworów przelotowych.

Teraz eksperci przekonują się, że eksplozja na ziemi lub w powietrzu. Ich zdaniem prawdopodobne, że wybuch na ziemi byłby zniszczony wrak wszystko. Od przeżył repozytorium prawicowy dwupłatowiec może spaść już się pali.

We wtorek miejsce wypadku przyszedł Główny Specjalista Międzypaństwowy Komitet Lotniczy Władimira Gubarev. On sprawi, że demontaż urządzeń nawigacyjnych i zabrać je do sądu.

Brakujących 11 miesięcy temu-2 został znaleziony przez miejscowych myśliwych w mokradłach położonych 8 km od miejsca startu, w pobliżu miasta Sierow. Ponieważ usunięto wrak pozostaje 13 osób, powoływanych na badania w celu ustalenia ich tożsamości.

Rodziny ofiar otrzymają maksymalnie 500.000 rubli z programów funduszy gubernatora z kolei informuje RIA "Novosti". Pierwotnie nazywany sumę 1.000.000 rubli na każdą ofiarę, ale zastępca szefa administracji gubernatora Ilji Ananiev powiedział, że kwota odszkodowania określona.

Według niego, pieniądze z funduszu przeznaczy gubernatora programy, a nie z budżetu regionalnego.









Zdjęcia
http://lenta.ru/photo/2013/05/05/restofantwo/#4
lub
http://visualrian.ru/ru/site/feature/311188/

realus

2013-05-15, 11:52
Ale go rozj***ło nic nie widać :D

o już widać :)

ziel0ny93

2013-05-15, 11:53
Brzozy... wszędzie brzozy!

xT...........3x

2013-05-15, 11:54
Nie ma więcej zdjęć? :c

sa...........os

2013-05-15, 11:57
Cytat:

Nie ma więcej zdjęć? :c



Niestety tylko to jedno, ale przynajmniej jęczydupy nie będą włazić i srać "co to robi na hardzie", ino sobie przescrollują. Chociaż może ich przeceniam. ;-)

kuropatwa121

2013-05-15, 11:57
Po pierwsze primo, co to robi na hardzie?

xgregor

2013-05-15, 12:09
~sanctusdiavolos
Masz czas to zedytuj wrzuć do swojego tematu, ja usunę

Edit
Też tak macie z filmikiem, że nie chce odpalić?

sa...........os

2013-05-15, 12:15
xgregor napisał/a:

~sanctusdiavolos
Masz czas to zedytuj wrzuć do swojego tematu, ja usunę



Ok, jak nic nie pominąłem, to już.

Cytat:

Też tak macie z filmikiem, że nie chce odpalić?



Teraz powinno już śmigać.

gargo

2013-05-15, 12:29
Jak widać pasażerowie przeżyli katastrofę, służby rosyjskie dobijały rannych.

kryh

2013-05-15, 12:57
to ta katastrofa, gdy rok temu zaginął samolot:)

cveljan

2013-05-15, 13:32
boże ten translator jest mega ch*jowy

Puciek1

2013-05-15, 13:46
Antonow An-2, zwany u nas jako 'Antek'. Rupieć z 1949 roku.

Ja rozumiem, że używać ich jeszcze może jakaś Kongijska Luftwaffe, ale żeby regularne linie pasażerskie? :mrgreen: Rosja...


jaro1

2013-05-15, 15:22
za coś takiego zawsze piwko...