18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różaniec

zwierzak30 • 2021-06-01, 23:04
Pitbull z osobistym różańcem. :mrgreen:


Lobo24

2021-06-02, 09:54
Jebac_pedalarzy napisał/a:

To mi się podoba.
Przesył do każdego sebiksa który się napina ze swoim kundlem jest taki ze, tu muszę was zmartwić ale wasze zapchlone pity, bule itp nie mają polotu do nawet średniego dzika.
Niestety, takie są realne fakty



Miałem psa który rozj***łby większość amstafów, czy pit bulli. Raz podbiegł do dzika. Jak dzik zaatakował to mój pies zrobił prawie dwa pełne salta zanim wylądował. Nawet nie tracił czasu żeby się podnieść tylko od razu łapami przebierał.

Emilian89

2021-06-02, 12:21
pusifer napisał/a:

Twój pies i tak nadaje się tylko do odstrzału. I nie pie**ol, że nie ma krzty agresji w nim bo te psy to popuerdolone, paskudne pojeby.



Z Dwojga złego wole mieć Amstaffa niz być moto p*zdą ;] więc Szczam Ci na Ryj Ruro ;]

Zewłok666

2021-06-02, 13:20
Jak zawsze sensowe wrzuty muszą być nagrywane tosterem i to jeszcze bez dźwięku...

panar3

2021-06-02, 17:23
Pralpunkt napisał/a:

Po h*j to wrzucasz teraz każdy Sebix będzie chodził z dzikiem na smyczy ...



Rozumiem emocje, ale piszemy "ch*j" a nie "h*j" - to po pierwsze, a po drugie skoro 49 piw dostaje nieuk to bardzo się cieszę że wyjechałem z Polski.

dadar123

2021-06-02, 17:32
Emilian89 napisał/a:

Z Dwojga złego wole mieć Amstaffa niz być moto p*zdą ;] więc Szczam Ci na Ryj Ruro ;]



Niedawno, taki sam spokojny amstaf mojego znajomego, zrobił 12 latkowi z twarzy sieczkę. Dzieciak miał odgryzioną szczękę, nos, oczy, 1/2 głowy. Umarł w szpitalu, rodzice musieli zapamiętać jak wyglądał przed śmiercią. Każdego pitbula i każdego amstafa zastrzeliłbym osobiście bez zmrużenia oka

Zujka

2021-06-02, 18:50
Na ch*j się sp***alacie do psów jak nie macie o nich najmniejszego pojęcia. Nie ważne czy amstaff, pit, doberman czy kundel bo każdy pies może być poj***ny i agresywny. Problem z rasa amstafow, staffikow, bullterierow i pitbuli polega na tym, że takie psy zazwyczaj biorą ludzie z brakiem 5 klepki, czyli sebixy i tym podobne patologiczne plugastwa, które te psy często biją, szczują "hehe popaaa jak muj Azorek broni, nikt mi nie podskoczy" i z takim podejściem KAŻDY jeden pies będzie do odstrzału :) jaki pan taki pies a uwierzcie mi, że te małe szczury typu York, maltańczyk itp są bardziej poj***ne, agresywne i po prostu głupie bo zazwyczaj też zbyt mądrzy ludzie takich "psów" nie biorą :lol:

sirmlcs

2021-06-02, 21:05
Dla dzika czy tam guźca , tona orzechów czy co one tam jedzą :D

parolpl

2021-06-02, 21:28
Na sporej adrenalinie musiał być ten pieś jak latał wybebeszony.

tikaven

2021-06-02, 22:00
trzeba być poj***nym aby myślec, żeserio to zalezy od właściciela czy taki amstafek pitbull czy inne gówno nie zaatakuje bo właściciel go dobrze wychowa xD te psy były stworzone do napie**alania się z innymi psami i tak dalej i nic ich nie zmieni i zapewne każdy taki piesek ukochany pewnego dnia zrobi po swojemu i zabije kogoś przez głupotę właściciela. do dołu z nimi tak samo z właścicielami nie mającymi pojęcia o niczym.

Emilian89

2021-06-02, 22:12
dadar123 napisał/a:

Niedawno, taki sam spokojny amstaf mojego znajomego, zrobił 12 latkowi z twarzy sieczkę. Dzieciak miał odgryzioną szczękę, nos, oczy, 1/2 głowy. Umarł w szpitalu, rodzice musieli zapamiętać jak wyglądał przed śmiercią. Każdego pitbula i każdego amstafa zastrzeliłbym osobiście bez zmrużenia oka



To Ty ;] nie Ja . Każdy pies jest indywidualny kwestia podejścia i wychowania . Kondolencje dla Kolegi nie znam całej sytuacji która opisales.

Druga sprawa

Zujka napisał/a:

Na ch*j się sp***alacie do psów jak nie macie o nich najmniejszego pojęcia. Nie ważne czy amstaff, pit, doberman czy kundel bo każdy pies może być poj***ny i agresywny. Problem z rasa amstafow, staffikow, bullterierow i pitbuli polega na tym, że takie psy zazwyczaj biorą ludzie z brakiem 5 klepki, czyli sebixy i tym podobne patologiczne plugastwa, które te psy często biją, szczują "hehe popaaa jak muj Azorek broni, nikt mi nie podskoczy" i z takim podejściem KAŻDY jeden pies będzie do odstrzału jaki pan taki pies a uwierzcie mi, że te małe szczury typu York, maltańczyk itp są bardziej poj***ne, agresywne i po prostu głupie bo zazwyczaj też zbyt mądrzy ludzie takich "psów" nie biorą



Krata browara dla Ciebie moj nie raz został pogryziony przez popie**olonego szczuro psa i zero reakcji zwrotnej

Zujka

2021-06-03, 00:02
tikaven napisał/a:

trzeba być poj***nym aby myślec, żeserio to zalezy od właściciela czy taki amstafek pitbull czy inne gówno nie zaatakuje bo właściciel go dobrze wychowa xD te psy były stworzone do napie**alania się z innymi psami i tak dalej i nic ich nie zmieni i zapewne każdy taki piesek ukochany pewnego dnia zrobi po swojemu i zabije kogoś przez głupotę właściciela. do dołu z nimi tak samo z właścicielami nie mającymi pojęcia o niczym.



W dupie byłeś i gówno widziałeś tyle ci powiem :cry: wszyscy pie**olicie tu to samo dla zasady, akurat miałam przyjemność pracować z psami różnych ras to swoje wiem. Więcej pogryzień można uświadczyć od takiego np Golden retrievera. Fakt, że te psy były hodowane do walk jednak w tej każda jedna hodowla FCi dba o porządne cechy/geny itp ale o tym też ch*ja wiesz. Co innego kiedy ludzie biorą psy od pseuduchow gdzie nie da się sprawdzić 15 pokoleń danego psa wstecz i wtedy pozostaje praca z behawiorystą. Przestańcie w końcu pie**olic śmieci usłyszane na Animal Planet bo się tylko pogrążacie



:mrgreen:

jeden4sty

2021-06-03, 17:39
Emilian89 napisał/a:

To Ty ;] nie Ja . Każdy pies jest indywidualny kwestia podejścia i wychowania . Kondolencje dla Kolegi nie znam całej sytuacji która opisales.
Druga sprawa
Krata browara dla Ciebie moj nie raz został pogryziony przez popie**olonego szczuro psa i zero reakcji zwrotnej



Z jednej strony piszesz o miłości do psa i rozumiesz jak działa układanie psa tj. że jego psychika zależy od człowieka, a z drugiej potrafisz wyzywać małe psy od popie**olonych szczuro-psów. To jak to w końcu jest? Wydaje mi się, że każdy debil znęcający się nad zwierzęciem jest do odstrzału, ale to jedynie nasze życzeniowe myślenie - nasze niedoczekanie.


Zujka napisał/a:

W dupie byłeś i gówno widziałeś tyle ci powiem wszyscy pie**olicie tu to samo dla zasady, akurat miałam przyjemność pracować z psami różnych ras to swoje wiem. Więcej pogryzień można uświadczyć od takiego np Golden retrievera. Fakt, że te psy były hodowane do walk jednak w tej każda jedna hodowla FCi dba o porządne cechy/geny itp ale o tym też ch*ja wiesz. Co innego kiedy ludzie biorą psy od pseuduchow gdzie nie da się sprawdzić 15 pokoleń danego psa wstecz i wtedy pozostaje praca z behawiorystą. Przestańcie w końcu pie**olic śmieci usłyszane na Animal Planet bo się tylko pogrążacie




Ja generalnie chciałem powiedzieć, że piwko za myślenie, bo na tle społeczności sadistica to rzadkość... Z drugiej strony podziwiam, że chce wam się wchodzić w dyskusje, kiedy jakiekolwiek inne opinie niż własną tutaj to krew w piach. Ja najpierw obserwowałem komentarze tutaj, żeby upewnić się, że tłumaczenie czegokolwiek typowej polskiej bandzie półmózgów nie ma najmniejszego sensu. A teraz to tylko dla zabawy czasem poobrażam i nawet nie wracam, żeby sprawdzić czy ktokolwiek tam sobie pie**olilł zwrotnie.

:lol:

nucturius

2021-06-07, 04:27
Zujka napisał/a:

a uwierzcie mi, że te małe szczury typu York, maltańczyk itp są bardziej poj***ne, agresywne i po prostu głupie bo zazwyczaj też zbyt mądrzy ludzie takich "psów" nie biorą



Dobrze gadasz. W podstawówce koleżanka miała Yorka sk***iela, który na wejściu od razu skakał na nogę, jakby był większy to mogłoby się skończyć tragicznie. Za to ja mam ONka, którego można targać, łapy do miski wsadzać i jedyne co zrobi to cię obślini.