18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mit2

2017-10-01, 23:04
hoszo napisał/a:

Też boję się ludzi chorych psychicznie. Nigdy nie wiadomo co im odpie**oli.


To poproś o osobny pokój na oddziale.

manson__

2017-10-01, 23:16
voidinfinity napisał/a:

Następny krok - katolicka stonoga :krejzi:

Myślałem, że z tym kordonem modlitewnym to jakiś żart... :lol:


Jak widzisz - jednak nie. :amused:

jjjkkkfff

2017-10-01, 23:25
No cóż, jak ci się nie podoba w Polsce to masz otwarte granice, tyle postepowych krajów... w szwecji przypuszczam zrobisz karierę.

tu154sk

2017-10-01, 23:36
Oryginał wygląda inaczej, już ktoś tu w komentarzach wrzucił. Co Wam tak ten różaniec przeszkadza? Nie chcesz - nie módl się. Nikt nikomu nie nakazuje ani nie zabrania. Znam dużo osób które odmawiają ten różaniec i nikomu krzywda się nie dzieje. Sam akurat nie jestem gorliwym katolikiem, nie mam zamiaru modlić się z różańcem w ręku, ale nie przeszkadza mi gdy ktoś to robi ani nie wyśmiewam tych ludzi. Lepsze i mniej szkodliwe dla wszystkich wokół są te różańce, litanie, msze i inne niż islamskie śluby z 8-latkami czy składanie ofiar z "niewiernych". Wolę kościół taki jaki jest, dwa razy do roku pójdę ze starą żeby mieć spokój i krzywda mi się nie stanie, lepsze to niż te wasze gimboateizmy. Religia niestety będzie rządzić światem, dlatego wolę ten katolicyzm który nikomu krzywdy nie robi, niż islam, który nie jest religią pokoju a wręcz przeciwnie, niesie zagładę wszelkich europejskich czy polskich wartości. Zajebiście modne jest nabijanie się z kościoła, ciekawe czy tak samo odważnie byście się naśmiewali z allahów i innych mahomedów. Kościół nikomu krzywdy nie robi, nie chcesz to nie chodz, nawet jesli jesteś ateistą to ciesz się że za nieodmawianie modlitw i nieuczęszczanie na msze nie grożą baty albo ukamienowanie, jak w islamie.

BrunerOvned

2017-10-01, 23:48
tu154sk napisał/a:

Oryginał wygląda inaczej, już ktoś tu w komentarzach wrzucił. Co Wam tak ten różaniec przeszkadza? Nie chcesz - nie módl się. Nikt nikomu nie nakazuje ani nie zabrania. Znam dużo osób które odmawiają ten różaniec i nikomu krzywda się nie dzieje. Sam akurat nie jestem gorliwym katolikiem, nie mam zamiaru modlić się z różańcem w ręku, ale nie przeszkadza mi gdy ktoś to robi ani nie wyśmiewam tych ludzi. Lepsze i mniej szkodliwe dla wszystkich wokół są te różańce, litanie, msze i inne niż islamskie śluby z 8-latkami czy składanie ofiar z "niewiernych". Wolę kościół taki jaki jest, dwa razy do roku pójdę ze starą żeby mieć spokój i krzywda mi się nie stanie, lepsze to niż te wasze gimboateizmy. Religia niestety będzie rządzić światem, dlatego wolę ten katolicyzm który nikomu krzywdy nie robi, niż islam, który nie jest religią pokoju a wręcz przeciwnie, niesie zagładę wszelkich europejskich czy polskich wartości. Zajebiście modne jest nabijanie się z kościoła, ciekawe czy tak samo odważnie byście się naśmiewali z allahów i innych mahomedów. Kościół nikomu krzywdy nie robi, nie chcesz to nie chodz, nawet jesli jesteś ateistą to ciesz się że za nieodmawianie modlitw i nieuczęszczanie na msze nie grożą baty albo ukamienowanie, jak w islamie.


Ogólnie nie można nie przyznać Ci racji, ale powiedz nam tak szczerze... Masz 27 lat i łazisz do kościoła, żeby nie gadała Ci Twoja stara? :-|

tranzystor

2017-10-01, 23:58
biala20 napisał/a:

Lepsze to niż ubeckie kodziarstwo!




Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby dać sobie władować do łba, że wszyscy mający inne zdanie od szczerbatego karła z Żoliborza, to ubecy, esbecy, resortowe dzieci, lewactwo i żydostwo. Całe zło świata zawarte w KOD i obecnej opozycji.

RedIsGood

2017-10-02, 01:04
Analny różaniec. Mam takie coś na zakrystii. Jak się ministrantów upije winkiem mszalnym to zabawę mamy przednią :mrgreen:

Tylną zresztą też :mrgreen:

Loaloa

2017-10-02, 02:13
Beka z katolstwa zawsze dobra.

Wiewór

2017-10-02, 08:35
tu154sk napisał/a:

Co Wam tak ten różaniec przeszkadza?


Lubimy się pośmiać z idiotów. Zabronisz nam? :mrgreen:
tu154sk napisał/a:

Lepsze i mniej szkodliwe dla wszystkich wokół są te różańce, litanie, msze i inne niż islamskie śluby z 8-latkami czy składanie ofiar z "niewiernych"


Araby są gdzieś a tu są katolicy, którzy ciągną 18 mld rocznie z kasy państwowej. Dla mnie bardziej szkodliwy są więc katolicy bo są tutaj.

tu154sk napisał/a:

dwa razy do roku pójdę ze starą żeby mieć spokój

tu154sk napisał/a:

lepsze to niż te wasze gimboateizmy


Gimbakatolik nazywa ateistów gimboateistami. Hahaha. Większego k***a hipokryty na tym forum nie widziałem :mrgreen:
Zajebiście stary, że przyznałeś, że jesteś jesteś katolikiem na pokaz. Tak jak wy wszyscy.
I w tym ateiści są lepsi od was. My świadomie zostajemy ateistami. Wy jesteście katolami bo mam każe. A jej kazała jej mama. Itd. Nikt z was nie ma cywilnej odwagi przerwać ten obłęd i przyznać, że nie jest żadnym katolikiem.

modoc

2017-10-02, 09:33
Lewacki bol analny. Bezcenny.

Wiewór

2017-10-02, 09:36
@up ból analny to wy macie po lekcjach religii a ja z was kisnę. Dorośli ludzie z wymyślonymi przyjaciółmi.

TB303

2017-10-02, 11:09
modoc napisał/a:

Lewacki bol analny. Bezcenny.


Jedyny ból dupy to ma przede wszystkim prawackie katolstwo, z powodu tak prostego, żartobliwego obrazka :lodowka:

No, ale upośledzonych ideologicznie idiotów łatwo jest prowokować, więc nawet nie trzeba się wysilać specjalnie :mrgreen:

voidinfinity

2017-10-02, 11:22
XXI w. polaczki nadal odprawiają czary :facepalm:

poligon6

2017-10-02, 12:39
Wstawka na poziomie wiocha.pl, i sie zleciało forumowe lewactwo, tylko nie wiedza bidoki że tak naprawde od katoli niczym sie nie różnia.

voidinfinity

2017-10-02, 12:52
@up

Co masz do wiochy? Boli cię, bo widzisz znajome, przaśne klimaty z rodzinnego gnojowiska? :krejzi: