18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Caravaggio

2014-03-23, 16:03
Nie wiem kto w tej rozmowie był bardziej nieogarnięty: Różal czy dziennikarzyna

jv69

2014-03-23, 16:10
Kotovsky napisał/a:

Twarz nieskalana inteligencją, gada jak nierozgarnięty 5 - klasista i jeszcze w dodatku ma na brzuchu własne nazwisko wydziarane. Ja pie**olę...



Oj jak ja bym k***a chciał widzieć jak mówisz mu to w twarz... tzn. twój ryj albo to co z niego zostało zaraz po...

Różal jest jaki jest, ale zgadzam się z nim, że takie cioty jak ty, co tylko pie**olić w komentarzach potrafią powinny robić laskę jego psom!

PS. Walka dobra :-D

KroQQQ

2014-03-23, 16:10
A ja go szanuję. 90 % ludzi przed kamerą stara się być ą ę, a on ma wyj***ne. Mówi co myśli, a że jego zawód polega na dostawaniu po łepetynie to się nie ma co spodziewać że będzie homeryckim stylem się wypowiadać.
A swoją drogą ja mu zazdroszczę bo robi co lubi, dostaje za to hajs, a ja mimo że uwielbiam sporty walki to pewnie będę zapie**alał do 67 roku życia na jakiegoś krawaciarza.

Pawlikowsky

2014-03-23, 16:16
on jest wojownikiem, nie polonistą i zrobił swoje

danka121

2014-03-23, 16:18
Nie wiem o co sie przypie**alać. Koleś żyje tak jak sobie sam wymyślil. Leci przed siebie ze swoim planem. Ma kobiete, buduje dom, ma swój biznes. W tym co robił był i jest dobry. Ale trzeba się przyj***ć do twarzy i dziary na brzuchu...

SzybkiSasza

2014-03-23, 16:27
Hahah, jak byłem w liceum to Różal był bramkarzem w klubie, do którego chodziliśmy i założył swój pierwszy klub walek :P
Krążyły o nim opinie, że każda laska, która chce tam ćwiczyć musi się z nim przespać albo nie ma czego tam szukać :P

Już wtedy krążyły legendy o tatuażu z jego własnym imieniem na klacie :P

skasowane

2014-03-23, 16:41
Nieśmiertelny argument: zazdrościsz mu.
A skąd do ciężkiej k***y pewność że mu zazdroszczę? A może mam w życiu inne priorytety niż on? Kotovsky nie napisał o tym debilu NIC co nie byłoby prawdą - nawet nie bronicie swojego idola przed zarzutami o debilizm, o czymś to świadczy :P
1) Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię.
2) Nie każda opinia określa człowieka. Tym bardziej kiedy nie jest opinią a stwierdzonym i niepodważonym faktem ;)

Bluedraenei

2014-03-23, 16:42
Moim zdaniem on jest pijany ! czy tylko ja tak uważa ?

Dżezus_Chryptus

2014-03-23, 16:45
Kotovsky napisał/a:

Twarz nieskalana inteligencją, gada jak nierozgarnięty 5 - klasista i jeszcze w dodatku ma na brzuchu własne nazwisko wydziarane. Ja pie**olę...



Ty na szczęście jesteś mądry. A on bogaty.

oralny_grzech

2014-03-23, 16:51
To jest człowiek z którym mógłbym wziąć LSD.

FearFactor

2014-03-23, 17:03
Fajny ma nóż powieszony na szyi.

pionasc

2014-03-23, 17:34
Nie wiem co wy pie**olicie,typ bardzo normalnie gada, wiadomo ze poeta nie jest bo niby k***a jak ?
jest po walce,ma obity ryj i bardzo grzecznie sie wypowiadał poza początkiem i skromnie ...Typ na + mimo ze moze 2 raz o nim słyszę !

M4rkOPL

2014-03-23, 17:35
Po minucie materiału stwierdzam, gada ja j***ny gimbus. A te słowa "wole 10 przyjaciół, niż całe grono fałszywych kurew" Jakie one na poziomie.

kazektr

2014-03-23, 17:57
Kotovsky napisał/a:

Twarz nieskalana inteligencją, gada jak nierozgarnięty 5 - klasista i jeszcze w dodatku ma na brzuchu własne nazwisko wydziarane. Ja pie**olę...



A co Ty k***a chcesz? Żeby się bił czy pisał powieści?