18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różal o Bogu

marcokun • 2015-11-06, 18:59


Jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA, wypowiada się na temat jego podejścia do wiary ;)

pedoen

2015-11-06, 19:06
to ma być autorytet ? sora ale różal to taki sam baran jak bonus bgc

nelbox

2015-11-06, 19:06
nie wiem co to za żul ale w miarę dobrze to podsumował

ballandars

2015-11-06, 19:07
Dobrze prawi, ale swoja droga mozg obity to juz ma...

Li...........ta

2015-11-06, 19:09
Tak, tak, autorytet moralny na miarę naszych czasów.

Ronoaro

2015-11-06, 19:22
Mocne słowa jak na człowieka-brudnopis.

pi...........ja

2015-11-06, 19:32
Lizawieta napisał/a:

Tak, tak, autorytet moralny na miarę naszych czasów.

Tylko patrzeć jak zostanie posłem Kukiza.

leon0xxx

2015-11-06, 21:02
Mi na jego miejscu szkoda by było czasu na pie**olenie o Harrym Potterze z początków naszej ery i baranach którzy ginęli za to, jak o "Pana Tadeusza" by się zabijali to teraz obrzędem był by sex z małolatami po którym dopiero chłopak stawał by się mężczyzną.
Jak nawet biblia była prawdziwa to teraz jest warta tyle żeby się nią podetrzeć przez te łajzy które zmieniały jej treść dla własnego wydzimisie tzn władzy i pieniędzy a wcześniej dostatniego życia "by w spokoju czcić Boga" a teraz mamią ludzi że tak było, nawet mi ludzi którzy w to wierzą nie żal bo wiedza o tym jak królowie nawet zabawiali się jej treścią jest powszechnie dostępna.

Nie toleruje kościoła bo większość księży to łajzy a wierni w większości to obłudne k***y co w kościółku do Boga się modlą i wyznają grzechy a w ramach skruch i pokuty podpie**alają cię na psiarnie jak wyjdziesz z kumplem na piwo czy siedzisz wieczorem na fajce przy ławce, ja rozumiem żeby drzeć mordę czy coś demolować albo jakieś rozboje robić coby dzwonili ale na takich nie doniosą bo wiedzą co kolejnego dnia tam będzie się działo , nie tajemnicą jest że jak poprosisz o kromkę chleba bo nie masz co do pyska wsadzić to zwyzywają cię jeszcze od nierobów i nie wiadomo jakich.

Ja jak i również większość moich znajomych czego jestem pewien, gdzie możemy tam pomożemy i nie za pieniądze czy jakiś zysk a od tak z dobroci serca, tak samo jakiś natręt się do kogoś przyczepi to się go pozbywamy, przy tym ciekawa zależność bo prawie każdy z nas ma identyczne zdanie o kościele i księżach.

dr_dex

2015-11-06, 21:22
leon0xxx napisał/a:

Mi na jego miejscu szkoda by było czasu na pie**olenie o Harrym Potterze z początków naszej ery i baranach którzy ginęli za to, jak o "Pana Tadeusza" by się zabijali to teraz obrzędem był by sex z małolatami po którym dopiero chłopak stawał by się mężczyzną.
Jak nawet biblia była prawdziwa to teraz jest warta tyle żeby się nią podetrzeć przez te łajzy które zmieniały jej treść dla własnego wydzimisie tzn władzy i pieniędzy a wcześniej dostatniego życia "by w spokoju czcić Boga" a teraz mamią ludzi że tak było, nawet mi ludzi którzy w to wierzą nie żal bo wiedza o tym jak królowie nawet zabawiali się jej treścią jest powszechnie dostępna.

Nie toleruje kościoła bo większość księży to łajzy a wierni w większości to obłudne k***y co w kościółku do Boga się modlą i wyznają grzechy a w ramach skruch i pokuty podpie**alają cię na psiarnie jak wyjdziesz z kumplem na piwo czy siedzisz wieczorem na fajce przy ławce, ja rozumiem żeby drzeć mordę czy coś demolować albo jakieś rozboje robić coby dzwonili ale na takich nie doniosą bo wiedzą co kolejnego dnia tam będzie się działo , nie tajemnicą jest że jak poprosisz o kromkę chleba bo nie masz co do pyska wsadzić to zwyzywają cię jeszcze od nierobów i nie wiadomo jakich.

Ja jak i również większość moich znajomych czego jestem pewien, gdzie możemy tam pomożemy i nie za pieniądze czy jakiś zysk a od tak z dobroci serca, tak samo jakiś natręt się do kogoś przyczepi to się go pozbywamy, przy tym ciekawa zależność bo prawie każdy z nas ma identyczne zdanie o kościele i księżach.



Zdanie rozpoczyna sie od "Mnie" a nie "mi". Reszty nie czytalem bo z pewnoscia zawiera jakies z dupy wyciagniete teorie

pozdrawiam

CichaWoda

2015-11-06, 21:49
mnie to sie podoba wstęp grafika: za kratkami

mi...........80

2015-11-06, 22:05
Ja pie**ole debil, no k***a debil. Myślałem że Pudzian jest głupiutki, myliłem się, Pudzian przy nim to Konfucjusz MMA.

LICH0

2015-11-06, 22:21
aa k***a, te k***a, kuuurwa... no k***a!

BALOTELLIxMARIO

2015-11-06, 22:49
" Nie będziecie się tatuować (...) "

HaRdKoRoVy

2015-11-07, 00:10
hahaha jaki biedny człowiek skrzywdzony

6T...........ak

2015-11-07, 00:13
tak z twarzy to wygląda jak by mu nadprogramowy chromosom na tym ringu wbijali