18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie

Kriski • 2023-04-02, 21:15
Jak równo to równo.

Wombat212

2023-04-02, 23:39
j***na małpa zareagowała złośliwie jak to małpa. A mógła skopać.

gen1r2

2023-04-03, 01:23
przecież taka próba "normalizowania" jeszcze bardziej pogrąża tych inwalidów. typiara nie może chodzić, nie udawajcie k***a ze nie ma problemu :idzwch*j:

banerr

2023-04-03, 05:42
Kroki. I tak punkty by się nie liczyły.

nowynick

2023-04-03, 09:25
Wombat212 napisał/a:

j***na małpa zareagowała złośliwie jak to małpa. A mógła skopać.



chyba jako jedyna zachowała się normalnie. Poj***ni rodzice narobili rabanu że musi być w drużynie, dyrektor spękał, a trener dostał idiotyczny rozkaz wystawić ją do reprezentacji szkoły z zaleceniem żeby koleżanki dały jej porzucać... Czarna tylko pokazała jak głupie to było...

Jak mam 175 to nie pcham się do NBA żeby mi murzyn pokazywał gdzie moje miejsce...

Gamonn1

2023-04-03, 21:20
nowynick napisał/a:

chyba jako jedyna zachowała się normalnie. Poj***ni rodzice narobili rabanu że musi być w drużynie, dyrektor spękał, a trener dostał idiotyczny rozkaz wystawić ją do reprezentacji szkoły z zaleceniem żeby koleżanki dały jej porzucać... Czarna tylko pokazała jak głupie to było...
Jak mam 175 to nie pcham się do NBA żeby mi murzyn pokazywał gdzie moje miejsce...



Zgadzam się w pełni. Czarna jako jedyna zachowała się normalnie w tym lewackim sp***oleniu.

Karboksylator

2023-04-04, 13:26
banerr napisał/a:

Kroki. I tak punkty by się nie liczyły.



jak się nie znasz, to nie pisz bzdur. kroki są jak odrywa nogi od podłoża, tu raczej kół nie oderwała.

luckgo

2023-04-04, 13:36
Dobrze zrobił. W stosunku do osoby niepełnosprawnej nie powinno się ojojać i zachowywać się jakby była "inna". Więc grać trzeba normalnie i ch*j. Normalne podanie, normalny blok. Prawdopodobnie osoba z filmiku nie jest niepełnosprawna umysłowo więc co by miała myśleć jakby wszyscy nagle się zamrozili bo ona ma piłkę?