18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Równouprawnienie

Ra...........hi • 2017-03-03, 09:21
Kobiety chcą równouprawnienia...
Tymczasem one mają Tłusty Czwartek i Dzień Kobiet, a my co?
Dzień faceta, którego nikt nie obchodzi. :-/

The_Generat

2017-03-05, 05:40
ja pie**ole, ktos kto raz w miesiacu, przez 3 tygodnie ma okres i napie**ala fochy zarzuca nam ze raz na 4 lata ogladamy mistrzostwa swiata... chyba sie nam k***a nalezy

ho...........zo

2017-03-05, 09:32
Powiem tak- gdyby moja żona narzekała na to, że nie spędzam z nią czasu i z nią nie rozmawiam, to w najlepszym wypadku dostałaby po prostu po pysku. Ale prawdopodobnie wyrzuciłbym ją na bruk.

manson__

2017-03-05, 10:09
Hilda napisał/a:

Panowie, a tak w ogóle to ja chce przypomnieć, że co 4 lata są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które trwają zwykle miesiąc. I was w tym czasie was NIE MA. Zero kontaktu, wspólnych wyjść i rozmowy.

Wtedy to najważniejsi są tylko koledzy, telewizor, piwko i piłka nożna, a kobieta to tylko wymienia talerze z żarciem i czasami przygląda się, razem z nimi kibicując. No czyż to nie jest dla faceta piękne?? Czyż to nie jest wasze święto? No właśnie!

Wychodzi na to, że w ciągu tych 4 lat my mamy z parę dni, a wy macie ze 30. Czy jest to fair? Nie sądzę. Czy my narzekamy? Nie, a dlaczego? Bo was kochamy. Zacznijcie też nas kochać do cholery! :mrgreen:


Ja, np, mogę Cię kochać przez te 30 dni.

KrisCFC

2017-03-05, 10:23
Gizmolka napisał/a:

Jak dorośniecie to będziecie mieli swoje dni Panowie. Mój facet ma walentynki i dzień faceta codziennie.



Dildo się nie liczy. :amused:

Gizmolka

2017-03-05, 15:21
manson__ napisał/a:


Sugeruję zrzucić się dla gościa na sześciopak - niech chłopak ma coś od życia chociażby w ten jego dzień kobiet..



On nie pije, ale ja za to chętnie wypiję jakieś dobre piwko. :mrgreen:

kris1024

2017-03-05, 18:01
@Gizmolka, tak czytam Twoje komentarze i dochodzę do wniosku, że ten Twój facet to powinien obchodzić dzień kobiet...

~PowerBoBass

2017-03-05, 22:45
Ale się spruły babiochy, huehue, a moja Renia nigdy nie narzeka, choć czasem boli :)

MCanczej

2017-03-05, 22:50
PowerBoBass napisał/a:

Ale się spruły babiochy, huehue, a moja Renia nigdy nie narzeka, choć czasem boli :)



Zawsze masz jeszcze Gabrysie :trollencjusz:

~PowerBoBass

2017-03-05, 23:10
LordAndrzej napisał/a:



Zawsze masz jeszcze Gabrysie :trollencjusz:



Gabrysiu, nie wk***iaj mnie.

Gizmolka

2017-03-06, 11:53
olivier napisał/a:





To Twoje cycki i dupa też mu nie są pewnie potrzebne... Zatem zapraszamy do tematów :ok:

http://www.sadistic.pl/pokaz-swoja-dupe-zdjecia-i-dyskusje-vt442165.htm

http://www.sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki-dziela-zebrane-vt241394.htm

O.


No właśnie z nim to jest tak, że męskie zajawki pokazuje w łóżku i moja dupa i cycki właśnie tam mu są potrzebne. Nie musi się dowartościowywać piwkiem z kolegami.

kris1024 napisał/a:

@Gizmolka, tak czytam Twoje komentarze i dochodzę do wniosku, że ten Twój facet to powinien obchodzić dzień kobiet...



Spokojnie, spokojnie, to, że zmywa i nie pije, nie znaczy, że brakuje mu męskości.