18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie

bit123 • 2015-08-05, 23:18
Bo zupa była za słona.... :mrgreen:


PhantomMask

2015-08-06, 12:07
Matan_M napisał/a:

Zachowujesz się jak facet? To walcz jak facet!


w sensie jej za słabo wpie**olił ?

Sephiroth

2015-08-06, 12:21
Pieści, but, kolano, o ja pie**ole :-D

Kluseczek

2015-08-06, 12:24
podchodzi pod ciapacki slang ale kto wie gdzie to jest

Pavulon89

2015-08-06, 12:27
Co za chamstwo i prostactwo! Brak mi słów kiedy widzę takie zachowanie faceta. Damski bokser...












żartowałem.
:amused:

uho82

2015-08-06, 12:29
Patrzcie i uczcie się pyskate kobiety. Do męża trzeba z szacunkiem.

Bertwiadomo

2015-08-06, 16:50
k***a smutne w ch*j że ja pie**ole... Kobiety to j***ne jebadła w większości, ale no k***a panowie bez przesady
Wyprowadzenie liścia w kobiecy ryj w obliczu słabej skuteczności argumentów lub ich nie zrozumienia przez nią rozumiem, ale takie znęcanie się nad osobą która nie potrafi się obronić jest k***a niedopuszczalne

Remus.4

2015-08-06, 17:04
I dobrze. Babom się wydaje że mogą sobie fikać i że wolno im wszystko bo są nietykalne. A tutaj jak widać koleś spuścił jej wpie**ol w duchu równouprawnienia. Może jak pocierpi to stwierdzi że lepiej było w kuchni niż poza nią.

Asuritt

2015-08-06, 17:51
Nigdy nie uderzyłem kobiety ani dziewczyny , ale jestem za równo uprawnieniem w takiej formie , nie raz w autobusie wiedze jak grupka dziewczyn gnębi jakiegoś dzieciaka lub baby często prowokują awantury (każdy to wie), powinno być takie równo uprawnienie i powinno się przypie**olić raz a dobrze lub kilka razy słabo ... same chcą miejsca pracy takie jak faceci , chcą takich samych praw co faceci ale wpie**olu już nie ? ... Tylko nie mówie tu o przemocy tzw Domowej , bo bicie kobiety bo jest się naj***nym lub naćpanym ... odpada takich to zapie**olić na pal i niech kwiczą

visitor1

2015-08-06, 19:21
niezniszczalna suka

cenzurowany

2015-08-06, 20:55
widzę że sami bokserzy i znawcy sztuk walki na forum :D :D :D :D

kokos_123

2015-08-06, 22:23
cinek-80 napisał/a:

Kobiet i dzieci się nie bije i tyle. Ja pie**ole, jak można być tak zj***nym na umyśle, że by tak kobietę potraktować. A komentarze w stylu "reakcja prawidłowa" albo "naj***ł jej z klasą" stawiają piszących na równi z tą pie**oloną kreaturą. Wszystkim, którym pan zaimponował czarna faja w japę. Pozdrawiam.



Kobiet tak, ale osobnik płci żeńskiej, który uderzy, czy przepycha się z facetem, już w to nie podchodzi. Ktoś posuwający się do agresji fizycznej ( niezależnie od płci ) zasługuje na taką sama reakcję.
Bardzo wyraźnie widać, jak ją gość ignoruje puki do niego z łapami nie wyskoczyła.

Żebyś nie zrozumiał źle, w zwykłej sprzeczce słownej, nie należy posuwać się do przemocy, niezależnie czy kobieta, czy facet, ale po przekroczeniu tej linii nie przysługują ci żadne przywileje itp.

Od tego odchodzi liść w twarz, gdyż jeśli sobie zasłużyliśmy trzeba to przyjąć z honorem, ale jeden, wszystko więcej już podchodzi pod napaść sfrustrowanej kobiety i taką trzeba obezwładnić i...

bomba83

2015-08-07, 08:59
Ale trzeba przyznać twarda suka .

SharpSe

2015-08-07, 10:47
Należało się ale gościu trochę przeholował. Na pierwszym przetasowaniu ryja powinien skończyć. Dalej to się tylko znęcał a tego nie lubię.