18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie po rosyjsku

luki211 • 2021-11-26, 12:36
Dziewczyna wybrała szkolną oferme do bicia.


MisiaXD

2021-11-27, 06:46
Baba biję chlopa nikt nie reaguje a jak chłop jej oddał nagle 5 bab staje w jej obronie. Poj***ne.

rr4t

2021-11-27, 10:43
Prawidłowo , jazda z k***ami

Rick_Sanchez

2021-11-27, 16:40
Saistra napisał/a:

jak on wziął ten zamach na początku to myślałem że takiego luja dostanie że łooo Równe uprawnienia



Szkoda, że nie trafił

albazsanagycjib napisał/a:

Ciota w ch*j, tak jak wszyscy co się nim jarają.



Oj no już nie bądź taki samokrytyczny.

A tak na serio to co, miał stać i się jej dawać? Może od razu dupę jej wylizać? Weź wypie**alaj gdzie indziej.

mlecz1323

2021-11-28, 13:22
brawo! nie można z siebie szczoty robić. Ta co gościa zaatakowała- nie jest kobietą. Ukłon dla gościa- szkoda ze z tego luja obrotowego nie wytipiła.
Jeszcze raz SZACUN dla gościa!

razak

2021-11-28, 18:37
Raz w życiu podniosłem ręke na kobietę. W sumie to bardziej nogę. X lat temu na pewnej imprezie jedna dupeczka na palarni wielokrotnie truła mi dupę, żebym jej dał numer do mojego ziomka bo widziała, że siedzimy razem w loży. Jako dobry kolega zapytałem kumpla czy chcę to rozegrać czy nie no i mówi, że nie. Grzecznie pare razy powiedział owej damie, że nie mogę podać numeru gdyż jest zajęty i nie będzie zainteresowany i, że jak bardzo chce to ma sobie sama do niego podbić. Naj***na szmata nie rozumiała tego albo p*zda ją swędziła zbyt mocno. Po kilku takich namolnych konwersacjach wk***iłem sie i własnie na tej palarni powiedziałem jej dość agresywnym tonem, że ziomek powiedział mi, że mam zakaz dawania Ci jego numeru bo jesteś zwyczajnie brzydka. Ja sie odwróciłem a te j***ne k***isko wylało mi cały kufel piwa na głowę w środku imprezy. Odwróciłem się z powrotem i wyj***łem jej fronta na brzuch tak, że wpadła w drzwi do palarni. Jako iż moi znajomi byli na bramce i opisałem im całą sytuacje to ona i jej dwie przygłupie koleżanki które darły p*zde, że jestem poj***ny zostały wyprowadzone z lokalu. Więc k***o jedna z drugą jak chcesz być traktowana jak dama to się odpowiednio zachowuj.

barney88

2022-08-07, 11:52
Głupia k***a jak ja nie nawidze kobiet j***ne dz**ki najchętniej to bym każdej łeb rozj***ł