18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie kobiet.

Mesjaszowaty • 2016-04-19, 11:30
Kawałek wywiadu z Aaronem Russo (znajomym Rockefellera) dotyczący uprawnienia kobiet.Enjoy.


Xerandes

2016-04-19, 17:40
@up BialyNigger Notabene co za ch*jowa ksywa, albo czarny albo bialy. Nie mozna byc, nawet sarkastyczie bialym murzynem (chyba ze chorujesz na bielactwo nabyte). Wracajac do meritum. W dupie mam sadolowe piwka. Uwielbiam Sadistica, poniewaz kiedy skonczyl sie rotten to jest najbardziej zblizona jemu strona (nawet hcfor sie tu nie umywa), i zawsze troche uczy, troche bawi, troche info ze swiata dostarcza, a czasem troche wk***ia (najbardziej przez ostatnie kilka miesiecy jakis k***a wylag gimbusow i ulagow ze stada '94+). Piekna strona ktora powinna istniec w dzisiejszymn spoleczenstwie bardziej niz wp.pl czy inna ch*joza. Dlatego tez wypowiadam sie zupelnie w swoim imieniu o tym co mysle i jak to widze, a nie po jakies piwka, komcie czy inne spusty na ryj od malych grubasow i zj***nych suchaklatesowych rurkowcow przed kompem. Teoria spiskowa to jest film ktory byl tu kiedys w poczekalni, iz ziemia jest plaska a wszystkie obrazy z satelit rysowal k***a j***ny nastepca Disneya swoim czarodziejskim olowkiem. Poza tym nie uznaje tego za jakis j***ny dogmat tylko po prostu teorie. Taka sama jak to, ze Kazimierz pospul Andrzejowi gąsienice w czolgu (pozdro dla kumatych). Aczkolwiek jest to dla mnie bardziej prawdopodobne niz placa minimalna w polsce wynoczaca 3500 netto/brutto (nie mam pojecia bo jebie na czarno majac w dupie ten system).

Hvsarz

2016-04-19, 19:16
Bardzo pradopodobne ale jakoś filmy " z żółtymi napisami" to nie jest coś czym można się posiłkować.
Tak obiektywnie - siedzi jakiś facet przed kamerą i opowiada historyjkę.
Kto to w ogóle jest?

Xerandes

2016-04-19, 19:27
@up przepraszam moja wina. Zapomniałem ze tylko niebieskie i czerwone oraz biale czcionki w filmach sa wiarygodne. k***a ten moj glupi, spity i niskolotny mozg.

KlinikaAborcyjna

2016-04-19, 19:33
Xerandes napisał/a:

@up BialyNigger Notabene co za ch*jowa ksywa, albo czarny albo bialy. Nie mozna byc, nawet sarkastyczie bialym murzynem (chyba ze chorujesz na bielactwo nabyte). .



Białym murzynem w stanach nazywano białego niewykwalifikowanego robotnika, który pracował za najniższą stawkę. Czyli dostawał tyle co murzyn ni centa więcej.

Xerandes

2016-04-19, 19:53
@up KlinikaAborcyjna No i wlasnie o tym wspominalem we wczesniejszym poscie. Dziekuje bardzo nie mialem pojecia a tutaj sadol uczy czegos nowego. Tak przy okazji swietne zdjecie w avatarze (szkoda, iz nie twoje bo bym juz stal deba jak zaglowiec), a poza tym wlasnie o to chodzi w Sadisticu. Jeden wie wiecej na dany temat drugin mniej. Mimo. iz kazdy wspiera sie wikipadia to i tak zawsze cos tam uczymy sie od siebie. I to mi sie podoba. Gdzie mozna wiecej o tym przeczytac oprocz wujka google??

Syn_Milionera

2016-04-19, 19:57
Polecam cały wywiad. Najlepsze jest to że facet został zabity niedługo po udzieleniu tego wywiadu.
https://www.youtube.com/watch?v=jxTEPQGIEXg

Do ludzi którzy wyśmiewają te sprawy: rozumiem że nie jesteś niewolnikiem i nie musisz codziennie aż do starości służyć jako siła robocza?

Do ludzi którzy walczą z ludźmi którzy wyśmiewają: każdy odpowiada za siebie. Wystarczy że w literaturze są dostępne informacje jak działa ten system i jak się z tego uwolnić. Nikogo nie warto przekonywać. Jeśli ktoś chce to się będzie edukował i otwierał oczy. Jeśli nie no to po prostu będzie stawał się coraz bardziej ograniczonym człowiekiem a tym samym coraz większym niewolnikiem. Bo tak działa ten świat - jedni dążą do władzy nad drugimi - kropka.
W sumie doszedłem do wniosku że nawet taki motłoch głupi który wyśmiewa wszystko czego nie rozumie jest potrzebny.

kiwiszon

2016-04-19, 21:25
A ja tam do masonów mam ogromny szacunek. Na świecie jest 7+mld ludzi, a rządzi nimi grupa może tysiąc członków. Robią co chcą i mają świat na własność. Co jak co, ale trzeba być mega kumakiem, żeby to osiągnąć.

hideharu

2016-04-19, 21:52
Up I to rządzą już hoho czasu. Ludzie z cienia, zawsze obok królów, faraonów. Dlaczego sami nie stali na czele? Bo nieraz motłoch w przypływie gniewu rozwalał taki ciepły k***idołek, a taki człowiek był kryty, nie miał oficjalnej władzy.Jak kogoś nie można było kontrolowac to trucizna ( patrz Joffrey z Gry o Tron chociażby) Prawda jest taka że są ludzie bogatsi od Billa Gatesa, a on sam może być jeszcze bogatszy tylko wszystkiego nie ujawnia.

kiwiszon

2016-04-19, 22:01
hideharu napisał/a:

Up I to rządzą już hoho czasu. Ludzie z cienia, zawsze obok królów, faraonów. Dlaczego sami nie stali na czele? Bo nieraz motłoch w przypływie gniewu rozwalał taki ciepły k***idołek, a taki człowiek był kryty, nie miał oficjalnej władzy.Jak kogoś nie można było kontrolowac to trucizna ( patrz Joffrey z Gry o Tron chociażby) Prawda jest taka że są ludzie bogatsi od Billa Gatesa, a on sam może być jeszcze bogatszy tylko wszystkiego nie ujawnia.



Bo ci najbogatsi nie mają tego na kontach tylko w spółkach i grupach kapitałowych. Bill też, gdyby wyciągnął z M$ całą kasę to miałby z 5 razy tyle, tylko po co?

Mesjaszowaty

2016-04-19, 23:55
BialyNigger napisał/a:

Kolejne spiskowe pie**olenie które zachwyca odbyty zwolenników tego rodzaju pierdół...

Czyli jak nastukać piwek na sadisticu. :roll:



Wlasnie taki temat byl : http://www.sadistic.pl/najglupsze-teorie-spiskowe-vt409803.htm#4525261 to idz sie tam podniecac.

Hvsarz :

"Bardzo pradopodobne ale jakoś filmy " z żółtymi napisami" to nie jest coś czym można się posiłkować.
Tak obiektywnie - siedzi jakiś facet przed kamerą i opowiada historyjkę.
Kto to w ogóle jest?"

-Aaron Russo.Bylo w komentarzu jakims co z nim dalej.A co ty k***a angielskiego nie rozumiesz?Jakis zasciankowy jestes czy poprostu niedoj***ny,ze zoltymi napisami wspierac sie musisz? :-D

szlovak

2016-04-20, 22:56
Ano biedni biednieją, a bogaci się bogacą. Tak właściwie ich wkład w ten zarobek jest tylko na początku, później już się to po prostu kręci. Nap początku ukradną najczęściej, dalej już idzie legalnie. Dlateog powinni sk***esyny płacić podatek nawet 90%, a nie uciekać do rajów podatkowych.