18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

równość tolerancja

mygyry • 2020-03-01, 15:52
Tak się uczy dzieci postępu

mygyry

2020-03-02, 06:27
Hrabia Drapula napisał/a:

i to jest właśnie k***a to, każdy chce się wpie**alać w cudze życie, decydować o cudzej piździe czy kobieta może usunąć czy nie, czy może iść z dzieckiem w takie miejsce jak to czy nie, czy w miejscu publicznym jak szkoła czy urzędy ma być krzyż, tylko narzucanie, przecież to nie było na ulicy ci co tam byli chcieli tam być, k***a ludzie weźcie się za siebie zobaczcie co robicie ch*jowo jeden z drugim pan idealny kolo siebie, a później pie**olcie i próbujcie świat naprawiać
a to czy ktoś zostanie pedałem czy lesbą zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od samej osoby


Przecież to oni na każdym kroku wyskakują z inicjatywami, gdzie każą mi być tolerancyjnym, mówią w co mam wierzyć, co mam popierać, czego nie mogę krytykować, jak i czego mam uczyć swoje dzieci, czy chociażby ma wisieć krzyż na ścianie (powiedzcie mi co komuś niewierzącemu przeszkadzają dwa patyki na ścianie, pół księżyc lub świński ryj?) Obecnie nawet zaczynają narzucać co mi wolno jeść.

darayavahus

2020-03-02, 08:32
zabrać dziecko, opróżnić magazynek w sali, odbezpieczyć trzy granaty i zostawić w środku sali.

poligon6

2020-03-02, 11:17
Hrabia Drapula napisał/a:

i to jest właśnie k***a to, każdy chce się wpie**alać w cudze życie, decydować o cudzej piździe czy kobieta może usunąć czy nie, czy może iść z dzieckiem w takie miejsce jak to czy nie, czy w miejscu publicznym jak szkoła czy urzędy ma być krzyż, tylko narzucanie, przecież to nie było na ulicy ci co tam byli chcieli tam być, k***a ludzie weźcie się za siebie zobaczcie co robicie ch*jowo jeden z drugim pan idealny kolo siebie, a później pie**olcie i próbujcie świat naprawiać
a to czy ktoś zostanie pedałem czy lesbą zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od samej osoby



Morda tęczuchu!! Na razie to teczowe gówno sie wszedzie wpie**ala.

bailutkim

2020-03-02, 12:36
Starzy do odstrzału, reszta debilnej drużyny zresztą też. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego w śród moich znajomych rodziny. Poczwarkę do szpitala dla nieuleczalnie chorych .
Dla dziecka myślę że jakaś zdrowa rodzina się znajdzie

Hrabia Drapula

2020-03-02, 20:38
poligon6 napisał/a:

Morda tęczuchu!! Na razie to teczowe gówno sie wszedzie wpie**ala.



mordę to ci kutachem z ojciec z bratem zapycha
takie sp***oliny jak ty najpierw drą japę że wolność, że policja żyć nie daje, że ograniczanie swobody, że jakim prawem
a jakie prawo ty masz wpie**alać się do innych i im dyktować jak mają żyć
a teraz odpowiem ci grzeczniej, nie jestem zwolennikiem tęczowych, ale tak jak ja nie chcę że by się ktoś wpie**alał i dyktował mi jak mam żyć tak samo ja tego nie robię, najlepiej niech każdy swojej dupy pilnuje

poligon6

2020-03-02, 20:56
Hrabia Drapula napisał/a:

mordę to ci kutachem z ojciec z bratem zapycha
takie sp***oliny jak ty najpierw drą japę że wolność, że policja żyć nie daje, że ograniczanie swobody, że jakim prawem
a jakie prawo ty masz wpie**alać się do innych i im dyktować jak mają żyć
a teraz odpowiem ci grzeczniej, nie jestem zwolennikiem tęczowych, ale tak jak ja nie chcę że by się ktoś wpie**alał i dyktował mi jak mam żyć tak samo ja tego nie robię, najlepiej niech każdy swojej dupy pilnuje



Pięknie ujadasz widać celnie poszło teczowy bojowniku. Ale nie spinaj sie bo tatus w kompieli sobie ch*ja pocharata.

Hrabia Drapula

2020-03-02, 22:26
poligon6 napisał/a:

Pięknie ujadasz widać celnie poszło teczowy bojowniku. Ale nie spinaj sie bo tatus w kompieli sobie ch*ja pocharata.



a co mnie interesuje co ty robisz wannie z ojcem
zleje cię ciepłym moczem bo znowu przez dekla będę miał bana

poligon6 napisał/a:

Pięknie ujadasz widać celnie poszło teczowy bojowniku. Ale nie spinaj sie bo tatus w kompieli sobie ch*ja pocharata.



właśnie widzę kogo kręcą takie tematy
Lesbijki wykastrowały a potem zabiły chłopca.
Troche gejowa zemsta.
Pedofilska międzynarodówka
Ból dupy, a podobno mamy wolność słowa.
Homo polonez.

masz problem z lewactwem i żydami

Laspada

2020-03-05, 18:21
Drag Queen: Przytula dziewczynkę podczas show
Sadole: k***a j***ni dewianci, wara od naszych dzieci