18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równe prawa

mariusz3pl • 2021-12-29, 00:34


To równe prawa :brawo:

Krakus36

2021-12-29, 00:55
Brawo! Jestem za równo uprawnieniem bez jakiś odstępstw kobieta fika narusza nietykalność to vice versa, oraz praca taka sama dla kobiet dźwiganie 50kg a nie 15 oraz praca fizyczna! a nie tylko do biur się pchają lub salony prowadzić tfu.

Pięknie jej wytłumaczył bez przemocy tylko odepchnięciem aby się hamowała

swampman

2021-12-29, 01:28
ch*jowa grafike ma ten mortal kombat

janlew

2021-12-29, 06:59
Krakus36 napisał/a:

Brawo! Jestem za równo uprawnieniem bez jakiś odstępstw kobieta fika narusza nietykalność to vice versa, oraz praca taka sama dla kobiet dźwiganie 50kg a nie 15 oraz praca fizyczna! a nie tylko do biur się pchają lub salony prowadzić tfu.

Ja też, tylko d razu dodam że kobieta ma prawo spoliczkować, i można jej za to napluć w twarz, lub sprać w tyłek, ale nie przypie**olić jej w ryj jak negr. Kobieta to tak naprawdę trochę jak dziecko, pod wieloma względami zresztą (poza główną funkcją zboczeńcy!)

PS. I dodałbym parytet w zawodach jak sędzia. Gdzie na 2 baby jest tylko 1 chłop. I potem madki patolki dostają dzieci zamiast ojców. W kopalniach bab brakuje, tam te sędziny wysłać.
A w sumie to przy rozwodach też niech będzie parytet. Niech co druga k***a płaci alimenty i się jeszcze sama utrzyma. Zobaczymy czy da radę, a przypominam że Roksa już zamknęli.

shadyville

2021-12-29, 11:43
Nie da się oglądnąć tylko raz :-D

PERKUN

2021-12-29, 12:37
.... bo równouprawnienie to taka ukryta "k***A"!!! :trollencjusz: