18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równe prawa i lewe

Normandino • 2022-10-26, 16:33
Szczekająca niemka wyjasniona


hardowski

2022-10-26, 18:35
remi1982 napisał/a:

Cieszące sie p*zdy w komentarzach. Laska 50kg 150cm wzrostu dała klapsa kolesiowi który waży 95 kilo i ma 180cm wzrostu i jej sprzedał luja jak ciul. Ja bym ją po prostu olał i tyle. p*zda z kolesia.



Cieszące, nie cieszące, mamy równouprawnienie, ktoś podnosi rękę na ciebie, to traci prawo do nietykalności cielesnej... :roll:

Kubashenko

2022-10-26, 18:37
kiedy równouprawnienie zwala z nóg :D

Januszek222

2022-10-26, 18:39
hardowski napisał/a:

Cieszące, nie cieszące, mamy równouprawnienie, ktoś podnosi rękę na ciebie, to traci prawo do nietykalności cielesnej...



To, że jakaś idiotka zostaje feministką nie oznacza, że ty masz zostać śmieciem.

Huragan99

2022-10-26, 18:40
Pokazał pastuch krowie gdzie jej miejsce w oborze

Noct

2022-10-26, 18:41
Thiago83 napisał/a:

Sadole tu widze podniecone bo laska, która dla 99% tutaj jest nieosiagalna, dostała w pysk. Widzimy tylko koncówkę jak Ona drze ryja, ale ch*j wie co oni jej powiedzieli wczesniej. Przecież to ruska hołota. Mogli ja zaczepiać w niewybredny sposób. Inna sprawa, ze oczywiście nie popieram tego, ze go uderzyła.



jakbyś się uczył języków to byś wiedział, że laska jedzie mu po r*chaniu matki, a na końcu sama prowokuje po czym dostaje w jape

Januszek222

2022-10-26, 18:42
prophetess napisał/a:

Jakby tylko p*zdę darła i otrzymała lepa to bym się z tobą zgodziła, jednak ona pierwsza wyskoczyła z łapami. Liść jak najbardziej zasłużony, może następnym razem się zastanowi



Czyli co? teraz będziesz arbitrem przy ocenianiu której kobiecie i kiedy można dać w japę? Mężczyzna pełną gębą.

kawior2007

2022-10-26, 18:46
Do dzikusa skakała to ma. Każdy kto to popiera jest równy temu brudasowi.

Januszek222

2022-10-26, 18:48
Noct napisał/a:

jakbyś się uczył języków to byś wiedział, że laska jedzie mu po r*chaniu matki, a na końcu sama prowokuje po czym dostaje w jape



Spokojnie "r*chanie matki" to końcówka nagranej rozmowy. Jak byś się uczył życia to byś wiedział, że z jakiegoś powodu to powiedziała. To nie jest wojująca feministka za top Ty jesteś robolem w niemczech.

kawior2007 napisał/a:

Do dzikusa skakała to ma. Każdy kto to popiera jest równy temu brudasowi.



Baranie, to był rusek a nie brudas. Ten portal schodzi na psy. Jeszcze coś o motop*zdeczkach napiszcie.

smc

2022-10-26, 18:49
Oblizała się, to nie był jej pierwszy raz... :mrgreen:

bolego

2022-10-26, 19:09
Januszek222 napisał/a:

Spokojnie "r*chanie matki" to końcówka nagranej rozmowy. Jak byś się uczył życia to byś wiedział, że z jakiegoś powodu to powiedziała. To nie jest wojująca feministka za top Ty jesteś robolem w niemczech.
Baranie, to był rusek a nie brudas. Ten portal schodzi na psy. Jeszcze coś o motop*zdeczkach napiszcie.



To byli ruscy ciapaci tzw czeczeni albo inny dagestan. Jak juz chcesz pouczac to wez to rob chcoiaz jak nalezy januszku

remi1982 napisał/a:

Cieszące sie p*zdy w komentarzach. Laska 50kg 150cm wzrostu dała klapsa kolesiowi który waży 95 kilo i ma 180cm wzrostu i jej sprzedał luja jak ciul. Ja bym ją po prostu olał i tyle. p*zda z kolesia.



Ale pewnie jak 120 kg grubas leje 60 kg chudzielca to jestes pierwszym ktory pisze "HEHE MASA"

Mateo.adr

2022-10-26, 19:13
Myślę, że jej się to spodobało.

PoliteP

2022-10-26, 19:36
hardfall napisał/a:

niemiecki potem "ni h*ja" ocb ?



Na świecie istnieje wiele języków

NecroDude

2022-10-26, 19:38
Macie więcej takich wspaniałych filmów?

PoliteP

2022-10-26, 19:43
Januszek222 napisał/a:

Czyli co? teraz będziesz arbitrem przy ocenianiu której kobiecie i kiedy można dać w japę? Mężczyzna pełną gębą.



Dobra sklej wary spermiarzu. Tak, jesteśmy arbitrami. I oceniamy, co widzimy/słyszymy. ch*j mnie ocb, co się wydarzyło wcześniej, bo nie jestem papugą w sądzie, tylko sadolem na sadolu. Szmata się pruje, wyzywa i leci z łapami. Ona użyła swojej miary siły, on swojej. A jak lubisz być upokarzany i bity to do piwnicy wypie**alaj ze zwoją dominą cuckoldziku. XXIw.- same się prosiły o równouprawnienie.