18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzystka vs ciężarówka

Jesse.Pinkman • 2023-10-15, 10:52
W kiepskim położeniu się znalazła.

Mu...........in

2023-10-15, 11:27
Ale najwazniejsze, że miała pierwszeństwo.

Ajot

2023-10-15, 11:29
Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...

rapidu

2023-10-15, 12:28
Ajot napisał/a:

Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...



Mógłby ktoś podać smartphona - widać ze cierpi bo nie może sięgnąć :)

PIs

2023-10-15, 12:54
Ajot napisał/a:

Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...



Albo lodzik jakiś, bo twarz ocalała.

Maniecky

2023-10-15, 13:58
Ajot napisał/a:

Nikt nawet nie podejdzie do tej kobiety potrzymać ją za rękę, pocieszyć, wolą trzymać się na dystans i nagrywać na smartfonach. Przecież widzą jak cierpi. Nie potrafię zrozumieć skośnych...



Chinoli od dziecka uczy zeby nie pomagac obcym bo beda mieli problemy.... czesto ze strony osob ktorym pomogli...co jest prawda. Zaden nie pomoze tej babie bo sie boi ze ta ich pozniej wezmie do sadu zeby wyludzidc kase od nich....co jest bardzo prawdopodbne gdyz chinczyki to najbardziej zj***na nacja na swiecie.

Rak.Odbytu

2023-10-15, 14:59
Czy kierowca nie może się po prostu cofnąć pół metra? Tego najbardziej nie rozumiem.

Ajot

2023-10-15, 15:16
erutlev napisał/a:

Czy kierowca nie może się po prostu cofnąć pół metra? Tego najbardziej nie rozumiem.




Zdjęcie ciężaru mogłoby wywołać nagłe krwotoki. Lepiej poczekać na przyjazd pogotowia.

Rak.Odbytu

2023-10-15, 15:32
Ajot napisał/a:

Zdjęcie ciężaru mogłoby wywołać nagłe krwotoki. Lepiej poczekać na przyjazd pogotowia.


A nacisk może spowodować uduszenie albo martwicę, zależy co jest uciśnięte.
Ja myślę, że to jakiś prawny problem, może kierowca boi się ruszyć bo teraz jechałby po niej świadomie i za uszkodzenie zdrowia poniósłby pełną odpowiedzialność, jakby zrobił to celowo. Więc może nie ruszy bez polecenia policjanta.

Taka moja teoria, niepodparta absolutnie niczym.

Juzwa

2023-10-15, 16:12
@up Albo jej nie lubi.

kawior2007

2023-10-15, 16:20
Palę jeszcze by dała radę zrobić

d-_-bE.Prigozhin61

2023-10-15, 16:51
erutlev napisał/a:

A nacisk może spowodować uduszenie albo martwicę, zależy co jest uciśnięte.
Ja myślę, że to jakiś prawny problem, może kierowca boi się ruszyć bo teraz jechałby po niej świadomie i za uszkodzenie zdrowia poniósłby pełną odpowiedzialność, jakby zrobił to celowo. Więc może nie ruszy bez polecenia policjanta.
Taka moja teoria, niepodparta absolutnie niczym.



Dobrze mówi. Jeśli nie ma nacisku na płuca i normalnie oddychało zjechanie mogło by spowodować krwotok i by się wykrwawiła. Jak karetka przyjedzie to mają osocze czy czasem krew i podadzą jednocześnie zakładając ściski na tętnice

Mirek19850509

2023-10-15, 17:51
Baranki boże ,kierowca nie może cofnąć , do puki nie będzie miała podłączenia swojej krwi , przez maedykow , gdyby cofnol , wykreśliła by się na śmierć , zachowanie jak najbardziej poprawne , dla tego jak kogoś najedziesz , to stój do przyjazdu ,służb chyba że tylko jedna kończyna wtedy ,można i trzeba zwyczajny ucisk zastosować z paska a tej łasce połowę ciała najechał musi czekać , otttoo

dgfdfg

2023-10-15, 18:51
masakra co za znieczulica banda sk***ysynów :evil: ............. nikt nie podał jej telefonu

Gruchenfuhrer

2023-10-15, 23:31
Chyba się z tego wyliże, krew się nie leje, biodro chyba niezbyt zmiażdżone...