18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzystka i jej downhill na czerownym...

Halman • 2021-05-30, 04:26

jak na kobietę to bardzo inteligentne; zabijając się podniosłaby bezpieczeństwo na drogach.

Juzwa

2021-05-30, 16:24
Recydywista napisał/a:

musiala wybrac czy nacisnac przedni i wyk***ic na morde przy tym niemal sie zabijajac, albo sprobowac farta i przemknac przez skrzyzowanie albo wpie**olic sie bokiem w bok wyzszego pojazdu



A co to kogo obchodzi w co przypie**oli? Jak dla mnie może zaj***ć w drzewo, słup albo hamować p*zdą o asfalt. Z jakiej racji ratując swoje ch*jowe życie ma niszczyć czyjąś własność i walić w samochód? Mam nadzieję, że jak zaleczy rany, to na widok roweru się porzyga. Rowerek daje się do przeglądu jeśli chce się nim jeździć po ulicach. Ale cóż, szkoda kasy wydawać, lepiej kupić sobie następny pedalski obcisły tęczowy strój do pedałowania. Gdyby zaj***ła w mój samochód, to wyrównałaby wszystkie szkody co do grosza. Albo ona, albo jej rodzina.

robo72

2021-05-30, 19:24
Po zmianach przepisów poj***ło się im pod kaskami, więcej praw,droga tylko ich i zawsze pierwszeństwo. Browar za rozj***ny rower.

Recydywista

2021-05-30, 20:09
Juzwa napisał/a:

A co to kogo obchodzi w co przypie**oli? Jak dla mnie może zaj***ć w drzewo, słup albo hamować p*zdą o asfalt. Z jakiej racji ratując swoje ch*jowe życie ma niszczyć czyjąś własność i walić w samochód? Mam nadzieję, że jak zaleczy rany, to na widok roweru się porzyga. Rowerek daje się do przeglądu jeśli chce się nim jeździć po ulicach. Ale cóż, szkoda kasy wydawać, lepiej kupić sobie następny pedalski obcisły tęczowy strój do pedałowania. Gdyby zaj***ła w mój samochód, to wyrównałaby wszystkie szkody co do grosza. Albo ona, albo jej rodzina.



czyjas wlasnosc jest ubezpieczona, a rowerzysta jako powodujacy wypadek zaplaci za naprawe. Ale jakiej ja wiedzy oczekuje od kogos kto posiada dlugopis i zeszyt z kubusiem puchatkiem. Z zazdrosci j***naa cebulo twierdzisz ze lepiej zeby ktos sie polamal oszpecil a najlepiej zabil niz wgniotl kawalek blaszki. I uprzedze... tak posiadam samochod, jak i rower.

Juzwa

2021-05-30, 20:47
@up
Jak dla mnie możesz stracić nogi pod tramwajem ku mojej uciesze. Zapewne jesteś takim zjebem z plecaczkiem wpie**alającym się z rowerem do tramwaju, jeżdżącym po chodniku, bo przecież ciebie pedalarzu nie obowiązują żadne przepisy. Życzę ci niezapomnianych doznań po pie**olnięciu mordą w zderzak ciężarówki.
Co do wyrównywania szkód przez pedalarza, to bardzo się mylisz, trzeba założyć sprawę w sądzie, co nie jest jednoznaczne z uzyskaniem zadośćuczynienia finansowego. Ale czego można się spodziewać po takim kimś jak ty, pedalarzu.

Recydywista

2021-05-30, 22:51
@up
pewny ch*j ze placzesz z powodu braku funduszy na sfinansowanie sobie skladaka.
Rowerkiem z rodzina w weekendy, na codzien insignia, a ty placz dalej o plecaczki. Na te pewnie tez cie nie stac i popie**alasz z wyplowiala reklamoweczka.

Juzwa

2021-05-30, 23:41
@up Insignia to wiocha. W sam raz na tę zapyziałą hanysową mieścinę. Co ty z tym składakiem? Stary ci nie chce kupić rowerka? Mam jakiś w garażu, to ci dam jak wypijesz wiadro wody.

jeden4sty

2021-05-31, 02:51
Dobrze, że nie założyła kasku, jeszcze by zamortyzował uderzenie i nic by z tej lekcji nie wyciągnęła, a tak jest szansa, że nie trafi na harda.

Co do debili od porysowanego samochodu - jest nagranie, to wiadomo kto poniesie koszty naprawy, na ch*j się spuszczacie nad tym.

Exclip

2021-05-31, 11:09
Recydywista napisał/a:

czyjas wlasnosc jest ubezpieczona, a rowerzysta jako powodujacy wypadek zaplaci za naprawe. Ale jakiej ja wiedzy oczekuje od kogos kto posiada dlugopis i zeszyt z kubusiem puchatkiem. Z zazdrosci j***naa cebulo twierdzisz ze lepiej zeby ktos sie polamal oszpecil a najlepiej zabil niz wgniotl kawalek blaszki. I uprzedze... tak posiadam samochod, jak i rower.



I co debilu ma sam.z.wlasnego ubzp pokrywac szkode auta?? Poj***lo cie? Sprawca placi za szkode, a te pedalarskie k***y raczej oc nie maja, szkoda kasy ktora pojdzie na pedskie okularki do pedalowania

Do tego jeszcze te pedalarskie k***y jedza po chodnikach szybko, nie wiedza ze po chodniku moga sie z predkoscia pieszego poruszac, i jeszcze k***a dzwonia dzwonkiem na pieszych mimo ze to pieszy ma pierszenstwo na chodniku. Jebac pedalarzy daltonistow

Recydywista

2021-05-31, 12:41
o prosze kolejny zawistny k***iszon ;D

Juzwa

2021-05-31, 19:13
@up Nikt nie jest zawistny. Po prostu rowerzyści (jak ktoś woli, PEDALARZE) bardzo mocno zapracowali sobie na opinię jaką mają. Nie mają pojęcia o przepisach PORD, są roszczeniowi i bezczelni. Uważają, że przejechanie przez przejście dla PIESZYCH to nic złego, jazda chodnikiem i to naprawdę szybko, to norma. Droga dla rowerów dla niektórych nie istnieje i jadą ulicą obok. Takich grzechów można wymienić jeszcze mnóstwo. A ty wk***ionych na rowerzystów ludzi nazywasz zawistnymi k***iszonami. No, bez jaj!
Ja mam szczególne powody do tego, żeby tych gnojków nie lubić. Nie będę się rozpisywał, bo jak widzę to nie ma sensu. Będziesz ich bronił jak Częstochowy.

Adrian92

2021-06-01, 19:21
Hamulce poszły i tyle, zdarza się :) A dla kretyna co napisał wyżej, ze hamuje sie butami, rozpędź się i jebnij barana w ścianę xD

Juzwa napisał/a:

@up Nikt nie jest zawistny. Po prostu rowerzyści (jak ktoś woli, PEDALARZE) bardzo mocno zapracowali sobie na opinię jaką mają. Nie mają pojęcia o przepisach PORD, są roszczeniowi i bezczelni. Uważają, że przejechanie przez przejście dla PIESZYCH to nic złego, jazda chodnikiem i to naprawdę szybko, to norma. Droga dla rowerów dla niektórych nie istnieje i jadą ulicą obok. Takich grzechów można wymienić jeszcze mnóstwo. A ty wk***ionych na rowerzystów ludzi nazywasz zawistnymi k***iszonami. No, bez jaj!
Ja mam szczególne powody do tego, żeby tych gnojków nie lubić. Nie będę się rozpisywał, bo jak widzę to nie ma sensu. Będziesz ich bronił jak Częstochowy.




Przecież dokładnie to samo można napisać o głąbach w osobówkach, na moto, w ciężarówkach.
Wszędzie zdarzają się ogarnięci ludzie i głąby. Nie bądź ogarniczony jak 90 % społeczności na tej stronie. Od czasu do czasu jeźdżę na rowerze i widzę za sobą osoby które nawet nie wiedzą jak wyglada manewr wyprzedzania, wielokrotnie problem w tworzących się korkach nie rodzi się przez rowerzystę a osoby mało pewne siebie, nie umiejące manewrowac w osobówkach.