18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta

lukbro • 2011-06-10, 16:04
Rowerzysta udowadnia coś policji. Co by było gdyby...jeździł tylko i wyłącznie po ścieżce dla rowerów

ritu4l

2011-06-10, 18:57
Niektórzy kierowcy samochodów muszą sobie uświadomić, że droga rowerowa to nie chodnik - na których kiedy zaparkują dając pieszym 20 cm przestrzeni jeszcze jakoś się zmieszczą, kiedy wyjebują się dupami na ścieżkach rowerowych to często ciężko ocenić jak bardzo taki ch*j wystaje, stąd rysy na waszych burackich zderzakach, co gorsza na moim rowerze

Dżoszua

2011-06-10, 20:06
jak mnie to wk***ia, jak super znawcy wypowiadają się gówno wiedząc o przepisach. Droga dla rowerów to droga dla rowerów nic nie może na niej stać czy też parkować tak samo jak na zwykłej jezdni.

@kudlaty1125 dla twojej wiadomosci, rowerzysta moze jechac srodkiem drogi ;] oby nie jechał 10km/h

lukbro

2011-06-10, 20:07
jula140 napisał/a:

Już to gdzieś widziałam, i chyba to był Sadistic. Tak, na pewno...


Wracaj skąd przyszedłeś, i stawiaj dalej przecinki przed "i".

Tymon

2011-06-10, 22:04
Daje rade:) Bill Grylls Nowego Jorku:D

Cabajo

2011-06-10, 23:33
Tymon, Who the fuck is Bill Grylls ?

Stasiu Gąska

2011-06-10, 23:56
kudlaty1125 napisał/a:

(...) gość pokazuje jakim jest idiotom (...)


Jakaż ironia...

KingOfEvil

2011-06-11, 09:31
szescset napisał/a:

zajebisty ziomek, u nas tyle dróg rowerowych co wykształconych Romów



Dokładnie, ale nasze miasta były budowane setki lat temu a ich są conajmniej 2x młodsze i oni tam już dobrze wiedzą jak wyzyskiwać biedniejsze kraje, pierwszy komputer na świecie w Polsce powstał ale nikt kasy na rozwijanie projektu nie chciał dać więc ach ta cudowna Ameryka nam podpie**oliła i za rok zarobili w ch*j hajsów.
Kolejnym przykładem sprzedawanie używanych (dziesięcioletnich i starszych) samolotów do Polski i innych biednych krajów (również umysłowo - a raczej politycy i osoby odpowiedzialne za to mają coś nie tak w głowie) w cenie niemal nowego.
Internet jest następnym przykładem ale nie będę się już rozpisywał...

ferro

2011-06-11, 10:26
w Polsce komputer? chyba u niemca na strychu

polonia66

2011-06-11, 11:04
Widzę, że Ameryka wcale nie jest lepsza od polski

Kto wymysla takie przepisy :homer:
Gdyby ten gosc miał przestrzegać przepisy to nawet by nie dojechał do pracy tego samego dnia...

hiitman

2011-06-11, 15:51
KingOfEvil napisał/a:


[...]Kolejnym przykładem sprzedawanie używanych (dziesięcioletnich i starszych) samolotów do Polski i innych biednych krajów (również umysłowo - a raczej politycy i osoby odpowiedzialne za to mają coś nie tak w głowie) [...]



Politycy nie robią tak dlatego, że mają coś nie tak w głowie, tylko dlatego, że są zwykłymi cyganami w białej skórze.
Tyle, że nie kradną, a wymyślają takie prawo, żeby 50% mojej wypłaty poszło odrazu na ich konto, a kraj prosto do kubła.