18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta vs kierowca mercedesa

~Angel • 2019-05-29, 19:42
ch*j wie o co poszło ale ważne, że się napie**alają


Imnotnew

2019-05-29, 20:01
oo k***a!! solidny, obustronny wpie**ol.
i tutaj wchodzi kwestia sporu czy brytyjski pedalarz słusznie postąpił, rzucając klucz na ziemię ...

a mógł to szybciej zakończyć

Ow...........an

2019-05-29, 20:05
Dla wyrównania szans pedelarz powinien użyć klucza do roweru :)

azerbejdzanification

2019-05-29, 20:57
Nie wiem co się stało, ale pedalarz wykazał się dozą rozsądku, mógł go tym kluczem w nagrodę za przyj***nie mu rozj***ć ryj a nie zrobił tego.
Tego ziomka pedalarza co to chciał k***a pomóc w stylu(weźcie sie nie bijcie) to bym za jaja powiesił, przytrzymał go aby ten z mercedesa mógł mu dopie**olić kluczem:D

mygyry

2019-05-29, 21:10
Z doświadczenia wiem, że pedalarz zawinił.

camson

2019-05-29, 21:21
Ale lamusy... Żałosne. Takie solówki to pijaczki pod sklepem robią.

dose2

2019-05-29, 22:49
No ale który wygrał???

twentyfree

2019-05-29, 22:49
azerbejdzanification napisał/a:

Nie wiem co się stało, ale pedalarz wykazał się dozą rozsądku, mógł go tym kluczem w nagrodę za przyj***nie mu rozj***ć ryj a nie zrobił tego.
Tego ziomka pedalarza co to chciał k***a pomóc w stylu(weźcie sie nie bijcie) to bym za jaja powiesił, przytrzymał go aby ten z mercedesa mógł mu dopie**olić kluczem:D



dzieki satry, mialem to samo na mysli ale juz nie musze pisac

twentyfree

2019-05-29, 22:52
camson napisał/a:

Ale lamusy... Żałosne. Takie solówki to pijaczki pod sklepem robią.



czy ja wiem... trzeba pamietac ze to rosja wiec pedelarz nie jest zwyklym pedalarzem, szczegolnie biorac pod uwage fatk (juz pomijam wyj***nie klucza) pedalarz z rozj***na czaszka dalej byl technicznie lepszy niz kolega w adasiu. widywalem rozne akcje pod sklepem, w koncu spedzam tam kazda wolna chwile, ale tak dobrej rozgrywki nigdy nie widzialem

Rasael

2019-05-29, 23:01
Gdyby nie ten trzeci to mercedesiarz już na początku miałby obitą mordę. Na solariom i tak powie koleżankom że było ich czterech, a na końcu go przepraszali i błagali o litość. Po jaką cholerę takie cipsko chodzi na siłkę? Dla włitaśnych foci na insla i snapa? :/

camson

2019-05-29, 23:12
twentyfree napisał/a:

czy ja wiem... trzeba pamietac ze to rosja wiec pedelarz nie jest zwyklym pedalarzem, szczegolnie biorac pod uwage fatk (juz pomijam wyj***nie klucza) pedalarz z rozj***na czaszka dalej byl technicznie lepszy niz kolega w adasiu. widywalem rozne akcje pod sklepem, w koncu spedzam tam kazda wolna chwile, ale tak dobrej rozgrywki nigdy nie widzialem



Rosja? To czemu mówią po angielsku i kierownicę ma po złej stronie hehe

JednorękiBandyta

2019-05-29, 23:32
Kurcze jakby na końcu trafił tym samochodem były zajebisty materiał na harda :D