18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysta przewrócony przez Steviego Wondera z przyczepą

Flodzia • 2021-02-04, 13:37

Pogruchotana łopatka i dwa złamane żebra, a po prawej DDR

dżonyłojlker

2021-02-04, 13:56
Za potrącenie "kolarzówkarskiej" k***y zawsze piwo :ok:

tatko

2021-02-04, 14:33
ch*j w dupę pedałowi w kolorowych gaciach. Ej, zaraz! Żadnych przyjemności! Kij mu w oko!

Henboh

2021-02-04, 15:28
No co. Skoro pedalarz zapomniał, że nie jest na torze, to kierowca mógł zapomnieć, że ma przyczepę :D

8765tj

2021-02-04, 15:52
Krawężniki tracą na uroku przy bliższym poznaniu :amused: Chociaż zawsze mnie zastanawiała kwestia preferowania obcisłych kolorowych slipów nad drogowym pancerzem wartym 2-3K. W sumie kolarzówka wyciągnie 40-50 na płaskim, może więcej nie znam się a na własnym przykładzie widziałem jakie ślady zostawia na stroju szlif motocyklem przy podobnej szybkości. Nawet bez stuknięcia w przeszkodę lub przygniecenia maszyną po drodze. Z resztą fotek zdrapek jest tu masa :-P

motorcycleman

2021-02-04, 15:57
Obcisłe gatki złe nie są (zawierają poduszkę), ale na takie zawsze nakładam jeansowe spodenki, żeby nie wyglądać jak pedał :D

Adrian649

2021-02-04, 16:05
Ładna pogoda, śłonce świeci, towar przyczepką przewieziony a pedalarzyna na glebie, tak - to był dobry dzień :piwo:

Qunda

2021-02-04, 16:14
Napisze tak. Nie chce tutaj bronić rowerzystów, sam jestem pedalarzem według kryteriów tej strony. Na pewno większość na tej stronie jest pełnoletnia. I wiecie co mnie wk***ia?! Najazd na rowerzystów, zapomniał wół jak cielem bół ! Czy tatusiowie dwaj, i mamusie dwie nie uczyły jak jeździć bjobejkiem, na 4 kółkach?! Teraz co, masz auto rower fu, i be? A jak ci się sp***oli puszka to co, kilka dni w serwisie, i co? Autobus, albo na łaske kolegi/ koleżanki podwózka, bo jedzie do tej samej pracy. A jak nie ma wyjscia, to wyciagasz rower pie**olnięty z chałdy węgla kilka lat temu, i zapie**alasz do roboty. Także zamknąć mi ryje na temat tych motorowerowych etc. p*zd. Ale nie przestaniecie, bo to jest jakaś zj***na pożywka na tej stronie! Nie pozdrawiam.

Er...........en

2021-02-04, 16:29
@up
Dokładnie. Ja akurat jeżdżę dla formy. Do pracy to samo. Jak ktoś samochodem nie umie ominąć rowerzysty to nie powinien mieć prawa jazdy. Jest po prostu sp***oliną bez wyobraźni i poczucia przestrzeni, odległości etc. Równie dobrze mógłby wdupcyć się w drugi samochód podczas parkowania.

Henboh

2021-02-04, 16:35
Qunda napisał/a:

Napisze tak. Nie chce tutaj bronić rowerzystów, sam jestem pedalarzem według kryteriów tej strony. Na pewno większość na tej stronie jest pełnoletnia. I wiecie co mnie wk***ia?! Najazd na rowerzystów, zapomniał wół jak cielem bół ! Czy tatusiowie dwaj, i mamusie dwie nie uczyły jak jeździć bjobejkiem, na 4 kółkach?! Teraz co, masz auto rower fu, i be? A jak ci się sp***oli puszka to co, kilka dni w serwisie, i co? Autobus, albo na łaske kolegi/ koleżanki podwózka, bo jedzie do tej samej pracy. A jak nie ma wyjscia, to wyciagasz rower pie**olnięty z chałdy węgla kilka lat temu, i zapie**alasz do roboty. Także zamknąć mi ryje na temat tych motorowerowych etc. p*zd. Ale nie przestaniecie, bo to jest jakaś zj***na pożywka na tej stronie! Nie pozdrawiam.



Osobiście do rowerzystów nic nie mam. Co innego pedalarze, co wloką się drogą, mimo, że 2 metry obok jest ścieżka, co nie rozróżnia przejścia od przejazdu, co nie rozróżnia czerwonego od zielonego, co na upomnienie reaguje elokwentnym "sp***alaj", co włącza się do ruchu nawet się nie upewniwszy czy coś jedzie. Innymi słowy, pedalarz to rowerzysta, co nie zna lub co gorsza ignoruje przepisy ruchu drogowego. A że często tacy noszą jajognioty, to zupełny przypadek ;)

za...........zh

2021-02-04, 16:37
@Qnda @Eren trochę mylicie pojecia rowerzysta to uczestnik ruchu drogowego przestrzegajacy przepisów czyli jedzie DDR jeśli jest, na filmiku natomiast mamy pedalarzy co jadą jak jakieś jasniepaństwo pasem dla samochodów mimo DDR zaraz obok.

kozojebca1231

2021-02-04, 16:49
Ze koleś jedzie sobie z prawej, to nie oznacza że jest ddr. Jak nie ma znaku to nie widzimy czy jest ddr czy nie ma. Inna sprawa ze to australia i h.j wie jak działa tam prawo

jazeck

2021-02-04, 17:26
PIĘKNE - 5 razy odtworzyłem :) Droga nie mogła być prosta, a pedalarze nie mieli gdzie jechać, a oberwie się kierowcy. PIĘKNE

Qunda

2021-02-04, 17:59
Dopisze jeszcze jedną kwestie. My jako pedalarze jesteśmy nikim na drodze. Wiele razy przepuszczam auta wyjeżdzające z parkingu blokując ruch. Mam do tego prawo. Nie mrugnie awaryjkami, nie podziekuje. Ale jadąc tą samą ulicą autem, z kolegą, gdzie też ustąpi pierwszeństwa, az sie swieci od swiatel w podzięce za przepuszczenie.

jinn

2021-02-04, 18:18
Który to tak drze ryja? Ten, który nagrywa?