18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerowy dopust boży...

Halman • 2020-12-24, 03:33

nawet "to" się nie rozejrzyj, nie popatrzy tylko wpie**ala się prosto pod zderzak... :facepalm2:

Asuritta

2020-12-24, 05:20


Genialny dźwięk do takiego loooootu :D "O chuuuuuuj"

Juzwa

2020-12-24, 08:45
Ktoś policzył ile razy pedałowczyk się obrócił w powietrzu?

Rebeliant

2020-12-24, 09:36
I się pedałująca ameba umysłowa samowyeliminowała z puli genów. Szkoda, że nie robi tak każdy pedalarz, zostaliby wtedy tylko normalni rowerzyści z rowerem dopuszczonym do ruchu, dobrze widocznym strojem, kaskiem ochronnym i w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę, czyli nie na chodniku. Się rozmarzyłem.

saves

2020-12-24, 10:55
Chyba zajrzał przez okna na pierwszym piętrze.

Qunda

2020-12-24, 13:08
Rebeliant napisał/a:

I się pedałująca ameba umysłowa samowyeliminowała z puli genów. Szkoda, że nie robi tak każdy pedalarz, zostaliby wtedy tylko normalni rowerzyści z rowerem dopuszczonym do ruchu, dobrze widocznym strojem, kaskiem ochronnym i w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę, czyli nie na chodniku. Się rozmarzyłem.



Musze się przyj***ć. Tatusiowe nie uczyli jazdy na rowerku, na kółkach bocznych? Zapomniałeś pie**olona puszkaro, zanim osiągnąłeś tam jakiś wiek, i zrobiłes prawko, to oszczałeś i osrałeś jednoślady? I co jak ci sie auticko zj***ło, to nie zapie**alałeś Spedalonym rowerkiem, smyk, czy wigry? Tak jestem pie**olonym pedalażem. Jeżdze po chodniku, jest na to przepis, i on jak na razie się nie zmieni. Bo JA mam jakieś prawa w ruchu drogowym, i puszki też mają. Tylko jeden jednego nie szanuje. I teraz k***a znafco. Bo juz mnie to zaczyna wk***iac, stale ten zjeb halman, motop*zda, moto, coś tam, pedalarz. Czy na skrzyżowaniu równo rzędnym omija sie pedalarza, i nie daje mu żadnych szans na reakcje , i zapie**ala, gdzie jest zasada prawej ręki. I jak Pokazuje mu PUK PUK W głowe, że co ty odpie**alasz, to zwrotnie dostałem, jego PUK PUK. I ci k***a mówiłem ścierwo j***ne, ze masz stąd Iść. Meritum Sprawy. Każdy wie jak zaczynał, Kazdy , sie na rowerze wyj***ł. Ale do k***y nędzy, i do końskiej p*zdy. Ludzie maja rowery wiecej warte, zwykłe, holenderskie, rometowskie, wiecej warte od tych waszych biedo klepów! No ile może Być warta Astra 2 z 2000? 3000? A rower gazelle, kosztuje, zwykły za 3500k. Elektryk, za ok. 5000. No ok. auto to auto na głowe deszcz nie pada, ale wiem że uzytkownicy aut mają rowery, i wymagają takego samego szacunku na drodze. Amen

PS. Kiedyś na discovery szczanel był taki jedenodcinek, chyba Angielski. Coś tam o kierowcach. I Sytuacja była tego typu, że koleś jechał z laską autem i przeklinał na innych użytkowników. Agresja mega. Ale jak szli powiedzmy deptakiem, i mijali ludzi, nie znanym sobie, to nie uwierzycie: Radość, spokój, grzeczność, miłe zachowanie, wzajemna pomoc, przepuszczanie sie bez agresji. I ten Psycholog się wypowiedział, że auto to maszynka do zabijania, czujemy się silniejsi od tych nie chronionych. Ja wiem, jazda autem jest ciężka, ale tak sie nie robi, bądźmy tolerancyjni.

marcino_zly

2020-12-24, 20:25
Ważne, że przed linią się wybił.