18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerowy dab

Flodzia • 2021-01-20, 23:24

pie**ole nie robie :amused:

baronturbina

2021-01-20, 23:29
Ty masz jakąś astralno-rowerowo-analną koneksje z halmanem?

żmij

2021-01-21, 00:35
baronturbina napisał/a:

Ty masz jakąś astralno-rowerowo-analną koneksje z halmanem?



Chyba tak. I z Sundayem.

Budrys2000

2021-01-21, 08:31
flodziastic.pl
Codzienna dawka żenady

Halman

2021-01-21, 08:47
Kominek1993 napisał/a:

Kogo będzie najbardziej bolała dupa? Oczywiście użytkowników Sadistica.



A wiesz dlaczego? Bo to wasz wina. Na ponad 200 tysięcy zarejestrowanych tutaj kont może 5 użytkowników jest aktywnych a drugie 5 sporadycznie od czasu do czasu coś tam wrzuci. I nadal będzie was dupa boleć jak będziecie tylko biernie jęczeć i płakać w komentarzach jak feministki bo nic więcej nie potraficie.

Kominek1993

2021-01-21, 10:23
@up - znaczy ja nic do Ciebie nie mam, naprawdę, mam wyj***ne w te wojenki w komentarzach. Dla mnie nie ma problemu kto kim jest. Mogę iść z gejem na piwo i nie muszę się bać o to, że zrobi mi coś, czego bym nie chciał. Mogę iść na likierek z feministką, na wódę z narodowcem - byle to byli fajni ludzie. Oceniam przez pryzmat tego co kto sobą reprezentuje... Ale mniejsza o tym. Chodzi mi raczej o Sadistica. Nie rozumiem bowiem, czemu użytkownicy tego portalu zachowują się, jakby to była elitarna strona dla elitarnych w p*zdu sadystycznych ludzi, którzy raczą się przemocą, jak spragniony wodą. Stronka, jak stronka. Wchodzę w wolnym czasie się pośmiać, zobaczyć coś ciekawego... Szczególnie, że ludzką krzywdę widzę, praktycznie, codziennie...

Na ch*j się przejmować internetowym i anonimowym napinaczem? Gwarantuję Ci, Kolego, że gdyby rejestracja wymagała podania swojego prawdziwego imienia, nazwiska oraz publikacji wizerunku wraz z lokalizacją, to ilość hejtu spadłaby lawinowo. A tak? A tak jest, jak jest i nic się nie zmieni ;)

Pozdrówki!

Halman

2021-01-21, 10:37
Kominek1993 napisał/a:


Pozdrówki!


Dzięki, ten post był skierowany nie personalnie a ogólnie do tych wszystkich co potrafią tylko narzekać. Może dotrze że jeśli sami nie zaczną się starać dawać czegoś z siebie to niczego nie zmienią. A na pewno nie jałowymi komentarzami; o znów Halman, Flodzia, Sunday czy Phrontch

Kominek1993

2021-01-21, 10:43
@up - jeśli kogoś bardziej interesuje cudze życie, to wyobraź sobie, jak smutne i żałosne musi mieć własne? :D Działaj dalej, ja przy swoim charakterze pracy nie mam czasu na wrzutki, które robię skrajnie rzadko, więc fajnie, że jest ktoś, kto to zrobi za mnie, żebym miał się z czego pośmiać :P

Jesse.Pinkman

2021-01-21, 11:33
Halman napisał/a:

A wiesz dlaczego? Bo to wasz wina. Na ponad 200 tysięcy zarejestrowanych tutaj kont może 5 użytkowników jest aktywnych a drugie 5 sporadycznie od czasu do czasu coś tam wrzuci. I nadal będzie was dupa boleć jak będziecie tylko biernie jęczeć i płakać w komentarzach jak feministki bo nic więcej nie potraficie.


Ty za to potrafisz tylko pie**olić jak potłuczony a sam wrzuciłeś i wrzucasz tutaj masę gówna. Jeszcze sam sobie piwka wystawiałeś więc normalny to ty nie jesteś gościu :mrgreen:

Halman

2021-01-21, 12:04
Jesse.Pinkman, Ze zbioru takich komentarzy to sobie możesz wypocić opowiadanie z ilustracjami pod wzruszającym tytułem; "O żalach spłakanych p*zdeczek z niezwykłym bólem dupy"

baronturbina

2021-01-21, 13:33
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ty za to potrafisz tylko pie**olić jak potłuczony a sam wrzuciłeś i wrzucasz tutaj masę gówna. Jeszcze sam sobie piwka wystawiałeś więc normalny to ty nie jesteś gościu


Sam sobie wystawia bo ma z piec kont. Nie zdziwię się jak fantastico flodzia i starahalmana to jedna osoba do tego.jak ktoś w życiu przegrywa to w necie chce być doceniany.

mattheo

2021-01-21, 20:11
baronturbina napisał/a:

Sam sobie wystawia bo ma z piec kont. Nie zdziwię się jak fantastico flodzia i starahalmana to jedna osoba do tego.jak ktoś w życiu przegrywa to w necie chce być doceniany.



Co nie ? Jedno nagle przestaje byc aktywne i nagle pojawia sie nowa gwiazda napie**alajaca piwa. Był ten pojebus od krabów potem Fantastico... Jakby tak pomyslec to masz racje kolego.