18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Routine.

Haylash • 2015-04-26, 13:37
Wiem, że gry nie przyjmują się tutaj dobrze, ale ta gra ma akurat zajebisty sadolowy klimat, więc postanowiłem wrzucić.
Osią fabuły gry studia Lunar Software (warto dodać, że zaledwie trzyosobowego) jest konieczność wyjaśnienia przyczyn zaginięcia członków załogi Księżycowej Stacji Badawczej. W tym celu przemierzamy klaustrofobiczne, mroczne korytarze i pomieszczenia księżycowego osiedla, odkrywając jego tajemnice.
Co ciekawe, podczas przemierzania bazy niektóre jej elementy są generowane losowo. Wśród nich znajdują się na przykład czyhające na nas niebezpieczeństwa czy też rozmieszczenie postaci sterowanych przez sztuczną inteligencję. Dzięki takiemu zabiegowi gra nigdy nie jest taka sama.

Czekam na to już od dwóch lat, Dead Space ma konkurenta ;)
Dla zainteresowanych, premiera gry 23 czerwca tego roku.


konop720

2015-04-26, 23:17
wygląda, jakby przez Oculusa napie**alał

qpawas

2015-04-26, 23:48
zesrałem się

Bonzacz92

2015-04-27, 00:31
Dobrze się dzieje w survival horrorach ostatnimi laty, niemniej o tym projekcie w ogóle nie słyszałem, wielkie dzięki autorowi za ten temat :D W podobnym klimacie zapowiada się w tym roku nowa gra od Frictional, Soma

emanetewu

2015-04-27, 01:07
fajnie to wygląda ale osobiście nie pograłbym w tą gre ;) srałbym po gaciach i bałbym sie w to grać, dlatego gra nie byłaby przyjemna dla mnie :D

an...........ad

2015-04-27, 01:32
O kurde, za stary jestem na takie gry. Przypomina mi to jak uciekałem na oślep po spotkaniu małpy miotającej fireballe w System Shock 2.
Na szczęście ta gra mi nie pójdzie. ;-)

garota

2015-04-27, 08:01
Haylash napisał/a:


Co ty pie**olisz? :D
Wtedy ta gra nie miałaby prawa nazywać się horrorem. Byłby to typowy gówniany shooter.
Ta gra to survival osadzony w mrocznym miejscu, ma właśnie polegać na sp***alaniu, omijaniu przeciwników, kryciu, dojściu do wyjścia (jeśli takowe wg. istnieje) i sraniu w gacie. A gdy będziesz grał na Occulusie pewnie ryzyko nie będzie małe :D .



Ja tam nie wiem jaki gatunek gry to jest. Dla mnie w takim razie te horrory to kupka. Ale o gustach się nie gada więc niech każdy gra w co chce.
Co do mojego pomysłu to wszystko zależy od wykonania. Dałbyś scenariusz obcego 2, Uwe Bolowi a i tak oglądał byś żenadę. Więc wiesz...

petru23

2015-04-27, 20:12
coś mi się wydaje, ze do Penumbry to bedzie wiele, ale to wiele brakowało z klimatu. Niestety...