18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie off road

~Beniu_Beniu • 2011-12-05, 10:38
i sprzęt dla profesjonalistów

Huherko

2011-12-06, 08:24
Co to jest, podwozie od fadromy ?? xD

pila24

2011-12-06, 08:46
Jaki offroad?? tam tak autostrady wyglądają!

erotyczny

2011-12-06, 11:07
Ruscy są mega pomysłowi, aż głupio napisać, że dzięki biedzie.
Rozmawiałem z ruskiem w obwodzie który zbudował ala quada na częściach: chłodnica zaporożec, wał bmw, reduktor landek, koła od audi silnik zetor etc. Jak mówił, nie ma ch*ja we wsi żeby zawiódł. Nowe ala terenówki objeżdża :)


ferro

2011-12-07, 12:23
erotyczny napisał/a:

Ruscy są mega pomysłowi, aż głupio napisać, że dzięki biedzie.
Rozmawiałem z ruskiem w obwodzie który zbudował ala quada na częściach: chłodnica zaporożec, wał bmw, reduktor landek, koła od audi silnik zetor etc. Jak mówił, nie ma ch*ja we wsi żeby zawiódł. Nowe ala terenówki objeżdża :)




ciekawe jak dopasował wał do przekładni kątowej, a potem wywazył wał ;) plus skrzynia do silnika zetora, skrzynia do przekładni (reduktora), potem jak dopasował szybkości reduktora i dyfru tylnego ;P pewnie nagadał Ci głupot :)

erotyczny

2011-12-07, 23:28
ferro napisał/a:




ciekawe jak dopasował wał do przekładni kątowej, a potem wywazył wał ;) plus skrzynia do silnika zetora, skrzynia do przekładni (reduktora), potem jak dopasował szybkości reduktora i dyfru tylnego ;P pewnie nagadał Ci głupot :)


Nie wydaje mi się ale co Ci będę tłumaczył, musze zdjeć poszukać tegp wehikułu co miał

ferro

2011-12-08, 10:28
erotyczny napisał/a:


Nie wydaje mi się ale co Ci będę tłumaczył, musze zdjeć poszukać tegp wehikułu co miał



ja Ci mówie tylko z aspektu mechanicznego ;) wiem bo siedze troche w offroadzie (hobbystycznie) ;)