18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie klimaty

zły_jodyn • 2014-02-07, 18:58
Czyli kucający rycerze ortalionu, dywany, itd.







Więcej w komentarzu.

mrwieszkto

2014-02-08, 11:38
Te trzy z prezerwatywami... Ta w środku to ooooooj, ale bym ją...

Brzydkii

2014-02-08, 11:57
Samojebka z gołębiem rozpie**ala :D

rapidu

2014-02-08, 16:12
TempT napisał/a:

To z kranem w toalecie nie jest głupi pomysł. W Japonii tak robią:

Obrazek

Może nie do końca dopracowane, ale idą w dobrym kierunku :D



kurde to ja nie wiedziałem że mieszkam w Japonii, takie kiebelki widziałem w Castoramie - swoją drogą niezły patent jak ktoś ma w bloku oddzielne pomieszczenie na tron, a po odcedzeniu kartofelków chce umyć ręce - jak cywilizowany człowiek.


Majozen

2014-02-08, 17:55
rapidu napisał/a:



kurde to ja nie wiedziałem że mieszkam w Japonii, takie kiebelki widziałem w Castoramie [/url]



W Ameryce też nie mieszkasz, a KFC i McDonaldy masz w każdym większym mieście :homer:

oc...........an

2014-02-08, 18:24
Rosjanie jedyny wartościowy naród Słowiański :amused:

Swoją drogą nazywacie ich hołotą, a mają najlepszy balet, najlepszą gimnastykę artystyczną i najlepsze łyżwiarstwo figurowe - dyscypliny, które wymagają wielkiego uczucia, samozaparcia i serca. I cały świat razem wzięty z waszymi ukochanymi hamerykanami na czele wpie**ala w tych dyscyplinach gówno :P

PS: mam nadzieje sk***ysyny, że kibicujecie 15 letniej Julii w jej zmaganiach w łyżwiarstwie figurowym!


Rosja jedyny kraj na świecie, który demonstruje potęgę Słowian. Oczywiście 90% z was to robaki, które nie przyznają się do swoich korzeni i ciągle przez to macie kompleksy. Dzięki Rosji Słowianie są postrzegani jak głupi owszem, ale potężny naród, dzięki czemu liczą się z nami a nie traktują nas jak kitajców czy murzynów.

zieloonyy

2014-02-09, 12:44
Rosja w pigułce :amused:

~Angel

2014-02-09, 13:49
DUST DEVIL napisał/a:

kibicujecie 15 letniej Julii w jej zmaganiach w łyżwiarstwie figurowym!