18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie "gay safari"

Ra...........PL • 2013-09-07, 12:43
:lodowka: motyw z garnkiem miażdży :banany:

Kowalien

2013-09-08, 07:55


[img:c1bb2f3314]http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/07/taxi-drive-clap.gif[/img:c1bb2f3314]

zypon

2013-09-09, 14:17
pochwalacie pastwienie się nad ludźmi, którzy po prostu wolą się pie**olić z facetami.... brawo, jesteście tacy bohaterscy. Kiedy już islamska zadyma dotrze do Polski na pewno będziecie wzorowymi mudżahedinami - to że teraz pałacie do nich nienawiścią nie ma znaczenia gówno z was a nie patrioci, was po prostu jara pastwienie się nad innymi

Kowalien

2013-09-10, 00:54
szanowny współużytkowniku zypon, ja jestem taki bohaterski albowiem popieram obijanie ludzi którzy zmuszają do seksu dzieci [patrz początek materiału]. Nie jara mnie pastwienie się nad innymi, aczkolwiek nie mam nic przeciwko wymierzaniu ostrej i słusznej kary tym, którzy zawinili w najcięższych uznanych przez naszą kulturę występkach. Nie wiem po czym wnosisz jakikolwiek stosunek wypowiedzi co do tego materiału co do patriotyzmu, aczkolwiek uważam, iż Twe argumenty są chybione. Ironicznie: życzę powodzenia w świecie fantazji, być może tam przeciwnicy pedofilii i przeciwnicy homoseksualizmu zdradzają swój kraj na rzecz brudasów w turbanach.

zypon

2013-09-10, 08:31
jest różnica między homoseksualizmem a pedofilią.