18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski trailer Interstellar

bendyz • 2015-09-27, 23:30


Takie tam. raczej nie było

hadesposen

2015-09-27, 23:35
Bez Ruskich internet byłby o wiele mniej śmiesznym miejscem. Ja tam osobiście lubię Rosjan, taka bardziej zakręcona wersja Polaków. Na pewno bliżej nam do nich, pod każdym możliwym względem niż do zepsutej lewicowej zachodniej europy.

emperorzbigniew

2015-09-27, 23:37
W sumie większość filmików się widziało, ale w połączeniu z podkładem z Interstellar jest to bardzo zabawne. Piwko!

lobominator

2015-09-27, 23:56
Jakby ktoś chciał soundtrack:

zeopold

2015-09-28, 23:19
zimne piwko dla zimmera za soundtrack, bez niego film byłby dużo mniej atrakcyjny.

baztien90

2015-09-28, 23:43
hadesposen napisał/a:

Bez Ruskich internet byłby o wiele mniej śmiesznym miejscem. Ja tam osobiście lubię Rosjan, taka bardziej zakręcona wersja Polaków. Na pewno bliżej nam do nich, pod każdym możliwym względem niż do zepsutej lewicowej zachodniej europy.

Nigdy nie grales w csgo, prawda?

zomos

2015-09-29, 00:12
@bandi większość normalnych ludzi robi z nimi biznesy nawet nasza ulubiona Europa Zachodnia i także woli podupczyć zamiast grać w csgo

vladislav

2015-09-29, 00:12
@hadesposen
ty historii nie znasz kretynie jeden!!!
Obowiązkiem Polaka jest doczesna nienawiść do tej sp***olonej ruskiej sfołoczy!!!

voidinfinity

2015-09-29, 11:25
hadesposen napisał/a:

Ja tam osobiście lubię Rosjan, taka bardziej zakręcona wersja Polaków.



ruski to jest wróg - tak samo jak niemiec.

Chyba dawno żadnej wojny wam nie zrobili - skoro tak do kacapów wzdychacie :homer:

DerFels

2015-09-29, 17:11
Coraz więcej widzę tutaj ukrytej opcji rosyjskiej, ktora nawet nie zachowuje pozorów skrytości. Co kilka dni najwyżej oceniany komentarz wyraża sympatię do ruskich i to jest, k***a, fakt! Oczywiście jest to komentarz pod jakimś rosyjskojęzycznym filmikiem, których też jest zatrzęsienie. Ja już się trochę boję, miałem tę stronę jako najbliższą mi światopoglądową, ale mój zdrowy rozsądek już krzyczy mi do ucha: PROPAGANDA!!!