18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski offroad, bez blokad dyferencjału.

mcmt • 2011-07-18, 20:51
Ambicje kierowcy Nissana zdecydowanie przewyższają możliwości jego sprzętu, zresztą nie tylko jego sprzętu... ;)

Rysh

2011-07-19, 15:14
brylant1412 napisał/a:

ruscy mają taki sprzęd jak sprzed drugiej wojny swiatowej


E tam pie**olisz, w polsce jeszcze miesiąc temu taki widziałem.

kocur

2011-07-19, 15:24
a to wszystko przez to że na trzeźwo !

bhorn

2011-07-19, 15:58
Kael napisał/a:

po czym "znawcy" wnioskujecie, że nie miał blokady włączonej? -.- na gównianych oponach się wybrał w teren i tyle.

a po tym, że koła kręciły się tylko po jednej stronie pojazdu, tj. tam, gdzie pierwsze straciły przyczepność. Być może ciągnikiem by go wyciągną, gdyby pan niedzielny offroadowiec włączył silnik i na wstecznym grzał. A on tylko siedział i czekał ch.. go wie na co.

Andrev

2011-07-19, 19:56
Dobrze że Heniek się nie obudził ;]

mk1981

2011-07-19, 20:02
Wstrząsający film. Były cztery zwroty akcji, które dały mi do myślenia. Pierwsza minuta: przegubowiec będzie orał pole pługiem nissan. Druga minuta: "babcia za dziadka, dziadek za rzepkę, ach, przydałby się ktoś na przyczepkę". Po piątej minucie, gdy zaczynał się przypływ, przegubowcowi zaczynało się spieszyć, tylko dlaczego nie wpadli na to wcześniej, by wyciągnąć jako pierwszą tą zagraniczną krowę? Ostatnie sekundy filmiku, gdy widać było opuszczone pojazdy, ewidentny był to znak: poszli chlać! Chyba się przeniosę do Rosji ;)

bania88

2011-07-19, 23:57
chupsky napisał/a:

Patrolem na takich oponkach to można co najwyżej pod krawężnik podjechać. Jak i wszystkimi miejskimi SUVami zresztą. Ludzie nie rozumieją, że kupując takie auto, nie stają się kierowcami offroadowymi, a dostają tylko większe auto, co by im się zakupy z marketu zmieściły :D



Sorry kolego ale samochodow typu Patrol lub Terrano to ty do SUVów nie porownuj.

painmaker83

2011-07-20, 23:28
myślicie że przesunęli koryto rzeki?

qrowy

2011-07-23, 18:13
Byłem świadkiem wyciągania wywrotki MAN z załadunkiem ok. 15 ton, która zakopała się na mokrym polu. W akcji najpierw uczestniczył ciągnik New Holland z przednim napędem, który też się zakopał. Nastepnie sciągnięto jakiegoś dużego Ursusa też z przednim napędem. Próbowali najpierw ruszyć poprzedni ciągnik, udało się, a następnie na dwa ciągniki wyciągali ciężarówkę, skutek - dwa ciągniki zakopane. Przyjechał koleś Fadromą, powyciągał ciągniki, i na 3 baty próbowali wyrwać MANa - nie udało się. Zjechała się cała brać okolicznych rolników, w składzie: 2 Zetory z przednim napędem, wywrotka Steyr, Jelcz, ciągnik Deutzfahr. Akcja ratunkowa trwała godzine, a MAN dalej siedział po kabinę w błocie. Nagle na polu walki zjawił się pan Stasiu swoim C360, który dołączył do kolumny wyciągającej nieszczęsną cięzarówkę, efekt - MAN został wyciągnięty! Smieli się chłopy poźniej, że gdyby nie 60-tka to nic by z tego nie wyszło :) . Cała akcja trwała 4h :) .

mcmt

2011-08-11, 15:00
"Ciągnik z przednim napędem"... :wtf: