18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski film propagandowy o krajach nadbałtyckich.

~Velture • 2023-03-12, 15:11
To miało... odstraszyć od europy. :krejzi:




radek225

2023-03-12, 15:15
Ale to dla mnie wygląda dosłownie jak zaproszenie do tych krajów :-o . Piękne miasta, plenery, kobiety i ten upadający pomnik Lenina. Rzuca oskarżeniami o nazizm kraj, który w swojej retoryce nie różni się ani trochę od Stalina czy Hitlera. Twórca tego paszkwila nie ma pojęcia, że właśnie dokonał samozaorania na swoim kraju z gówna jak i na sobie? :lol:

_R...........s_

2023-03-12, 15:21
Rosja, kraj który ma potężny problem z r*chami neonazistowskimi, a który twierdzi że to inne kraje mają z tym problem.

szwarc_one

2023-03-12, 15:27
radek225 napisał/a:

Ale to dla mnie wygląda dosłownie jak zaproszenie do tych krajów . Piękne miasta, plenery, kobiety i ten upadający pomnik Lenina. Rzuca oskarżeniami o nazizm kraj, który w swojej retoryce nie różni się ani trochę od Stalina czy Hitlera. Twórca tego paszkwila nie ma pojęcia, że właśnie dokonał samozaorania na swoim kraju z gówna jak i na sobie?



Dokladnie tak na pierwszy rzut oka węszę podstęp jakieś drugie dno heh

dennissliwa

2023-03-12, 15:51
Łykacie wszystko jak Pelikany...

silwerbalk

2023-03-12, 16:04
Jak dla mnie bajka ..... Biali ludzie bez tych czarnych i śniadłych co ci chcą wcisnąć jakiś bumel do ręki jak np pod paryżem na placu albo żeby przejść to musisz stopą syf odsunąć albo zaś imam drę ryja o 6.00 i wzywa na modlitwę

BushwickBill

2023-03-12, 16:05
to samo powinni odpowiadac tym wszystkim k***om prącym do europy :
" Visiting europe is a privilege, not a human right"

JebacJP2

2023-03-12, 17:03
j***ć RuSSkie k***y i tyle w temacie.

darayavahus

2023-03-12, 19:35
oglądając ten spot, będąc ruskiem... WYpie**alałbym z kraju w podskokach.

smc

2023-03-12, 21:10
Tylko gdzie, skoro nikt ich nie chce...?

Juzwa

2023-03-12, 21:27
Obawiam się, że ten filmik ma zachęcić do podboju Europy. Podobnie było w roku 1920 jak zachęcali do agresji na Polskę i obiecywali pełne towarów sklepy, które to towary będą mogli sobie zabrać, jak tylko pobiją polskich panów.

AbsolutnyBrakKarku

2023-03-12, 21:47
radek225 napisał/a:

Ale to dla mnie wygląda dosłownie jak zaproszenie do tych krajów . Piękne miasta, plenery, kobiety i ten upadający pomnik Lenina. Rzuca oskarżeniami o nazizm kraj, który w swojej retoryce nie różni się ani trochę od Stalina czy Hitlera. Twórca tego paszkwila nie ma pojęcia, że właśnie dokonał samozaorania na swoim kraju z gówna jak i na sobie?



Podobno jeździsz ciężarówką, to co powiesz jak Polacy kierowcy ciężarówek, z szacunku nie napisze "tirowcy" o Litwinach myślą? Jak sie Litwini na polskich drogach odnoszą do nas?
No chyba, że to nie ten Radek co wcześniej.

Zdzisław

2023-03-13, 03:32
Przecież to jest ten sam troll od Nazinetflix
Nieszkodliwy śmieszek, nie ma co się srać i kręcić gówna