18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski bokser brutal

xbandzior • 2015-02-09, 20:00
margas napisał/a:

Cytat:

Przez długi czas obawiali się mieszkańców górniczego miasta. Pojawiły się również za kratami, po tym, jak wbijały się w osobę na śmierć.

Proces Rusłana Jakuba i jego wspólników rozpoczął się dokładnie rok temu. Zaangażowali się w wymuszanie pieniędzy i przeprowadzali tzw. "Dach" dla kupców. W celu zastraszenia ofiary zostały przyniesione na siłownię i odbyły walkę bez reguł.

Krwawe walki odbywały się w gimnazjum szkoły z internatem. Tutaj pracownicy agencji windykacyjnej siłą sprowadzali dłużników i tych, którzy, ich zdaniem, powinni zostać ukarani.

Na pojedynku wyszedł profesjonalny bokser Ruslan Yakubov - wykorzystując zakazane techniki, przeciwników, zdobył połowę na śmierć.

W 2008 r. Ochroniarz jednej z firm, Aleksander Michajłow, stał się ofiarą "Jakuba". Został zabrany na siłownię i ciężko pobity. Kilka miesięcy później mieliśmy spotkanie w centrum miasta. Kiedy zobaczył ludzi z bronią i maskami, próbował uciec. Został złapany strzałem w plecy i pobity bitami. Od obrażeń zmarł w szpitalu. Matka zmarłego uważa, że ​​jej syn został zabity za zastraszanie.

Natalia Michajłowa: "I bali się całego miasta, a teraz się boją. Można to zobaczyć z sądu. Sądzę, że gdy zabili, pomyśleli, że nic nie zrobią.

Aby rozwikłać historię z bezprawiem kolekcjonerów - sportowcy w Mezhdurechensk nie mogli. Yakubovici zmusili ludzi do krzywoprzysięstwa i obarczenia winą siebie. Podejrzani po śmierci Michajłowa zostali obliczeni na 2 lata. Prawdziwe powody stały się oczywiste dopiero po przekazaniu sprawy regionalnemu komitetowi śledczemu.

Siergiej Bachursky, specjalista od spraw szczególnie ważnych w Departamencie Śledczym: "Kiedy zgromadziliśmy wystarczającą ilość dowodów, postanowiono aresztować szefa tej organizacji. Był także nieformalnym przywódcą tej grupy. "

W doku byli wspólnicy Jakuba - Iwan Orłow, Władimir Buszkow i Dmitrij Sporożenko. Wszyscy oni pokonali Michajłowa, a następnie aktywnie sprzeciwili się śledztwu.

Dmitry Sporozhenko: "Tak, strzeliłem! Ale jego działania w krótkim czasie nie mogły oznaczać śmierci Michaiła i poważnych zniszczeń. "

Rusłan Jakow nie przyznał się do winy i powiedział, że sprawa przeciwko niemu została sfabrykowana.

Rusłan Jakowow: "Całe oskarżenie oparte było na zeznaniach dwóch tajnych świadków. W trakcie dochodzenia sądowego okazało się, że nie znaleźli potwierdzenia, ponieważ nie jestem winny ".

Siergiej Leśniewski, sędzia sądu miejskiego: "Yakubova Ruslana została uznana za winną popełnienia przestępstwa z art. 111 Kodeksu karnego w wydaniu z 07.03.2011, i wyznaczyć mu wyrok 8 lat pozbawienia wolności. "

Przyjaciele Yakubova zostali aresztowani. Zgodnie z wyrokiem sądu otrzymali oni od 5,5 do 8 lat w maksymalnej kolonii bezpieczeństwa. Skazani uznali wyrok za nielegalny i zamierzają go odwołać.



link do oryginalnego opisu: https://www.city-n.ru/view/182564.html

[/quote]

Skid17

2015-02-09, 20:07
I tak powinni robić z każdym pseudogimbazjofajterem co to przyjdzie na kilka treningów i zgrywa cwaniaka

sard

2015-02-09, 20:07
Jakaś dresiarska k***a a nie bokser.
Napie**ala słabszych od siebie wśród kumpli dreli...

tomino92

2015-02-09, 20:08
ja bym mu z buta zapie**olił;p jak on może to chyba wszyscy :)

Misiek_KRK

2015-02-09, 20:08
No faktycznie twardziel. Wpie**olić leżącemu to wielka sztuka. Pytanie po co? Widać, że jest szybszy, silniejszy to po h*j dobijać gościa

WojtkU

2015-02-09, 20:08
Ogień to on chyba ma w dupie. Patola pełna gębą. Jest to skopiowane z wykopsru i jeden z użytkowników napisał:

"To jest grupa zwyrodnialców (ten skruwiel-bokser nazywa się Rusłan Jakubow), co w mieście Mieżdurieczensk, koło Nowokuźniecka (jakieś 1000 km na płn od miejsca gdzie Mongolia łączy się z Kazachstanem), zastraszała mieszkańców i brała tzw. reket, czyli wymuszali kasę.
Tych co nie chcieli płacić, lub którzy się stawiali, traktowali właśnie w ten sposób, jak na tym filmie.

Gdy zabili jedną z takich osób (tego ostatniego na tym filmie - kilka miesiecy po tym nagraniu), zostali skazani na karę 8 lat więzienia. Dziwię się, że nie więcej...

Tu link do strony z opisem i filmem-reportażem o tych sk$??ielach. Na filmie bokser Jakubow jest za kratami, w okularkach - wygląda jak jakiś intelektualista..."
http://www.city-n.ru/view/182564.html

Yoka_Brotherrr

2015-02-09, 20:14
to nie bokserstwo to czysty wpie**ol. w boksie są zasady

xbandzior

2015-02-09, 20:15
tomino92 napisał/a:

ja bym mu z buta zapie**olił;p jak on może to chyba wszyscy :)


nic bys mu nie zrobił
do takich jak podchodzić to tylko z bronią

tomino92

2015-02-09, 20:19
xbandzior napisał/a:


nic bys mu nie zrobił
do takich jak podchodzić to tylko z bronią



Czysto middle kick-iem na przepone i by siadł na kolano ;p

xbandzior

2015-02-09, 20:25
tomino92 napisał/a:



Czysto middle kick-iem na przepone i by siadł na kolano ;p


ahhahahahahah to nie komputer

Re...........ms

2015-02-09, 20:30
j***ny idiota i nic więcej, mam nadzieję, że zakosują go w pierdlu.

ajeinot

2015-02-09, 20:53
Trenuje kickboxing jestem gdzieś jego postury 90kg i gdyby udało mi się chłopa powalić to bym nawet się nie zastanawiał, bym skakał mu po ryju jak murzyn... Za takie coś wszyscy powinni się zebrać i mu połamać ręce i nogi i wypie**olić wszystkie zęby. Powinni z niego zrobić kalekę.

Wk***ił mnie ten filmik

furak151

2015-02-09, 20:55
Zwykły bandyta a nie bokser. Takiego to dorwać i kosa w plecy i niech wie za co zdycha. Sk***iel.

czysty00

2015-02-09, 20:56
koleś jest idiotą, nie bokserem. Ciekawe jakby walczył z kimś swojej wagi albo większej. Tak jak wyżej, wk***iłem się.

marcinc53

2015-02-09, 21:20
I tak zaraz usuną z yt. Lepiej niech ktoś ściągnie.