18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska szkoła o profilu wojskowym...

Halman • 2023-05-30, 15:35

kacapsyny trenują na sobie..

PentagramOdDiabła

2023-05-30, 18:16
Jak zwykle riposta cięta tak, że mało co mnie nie zdekapitowałeś.. jak szatańskiego pomiota. A z tym udźwignięciem to już widzę grubo poleciałeś xDDD Halman to tylko forum, wirtualne, nic nie znaczące w rzeczywistości piwka! ^^

turor

2023-05-30, 18:27
Halman napisał/a:

jak dla ciebie to Pan Halman...



Na Pana to najpierw zrób prawo jazdy, psa na spacer wyprowadź i zmień piwnice na willę :D


Halman napisał/a:

przy 2 milionach 142 tysiącach piw brak tego jednego musi zaboleć...



Halman, ilu już naliczyłeś użytkowników sadola z IQ poniżej 50 ?

damian15snk

2023-05-30, 19:05
PentagramOdDiabła napisał/a:

Chłop 30 coś lat a jara się wirtualnymi piwami. To sobie ambitny cel znalazłeś. Jesteś pierwszą osobą w moim życiu której nie znam, nie widziałem na oczy a wk***ia mnie, tym swoim mędrkowaniem. Jeśli w prawdziwym życiu jesteś taką przemądrzałą pi**ą to pewnie nikt cię nie lubi i nie raz wyłapałeś na czosnek xDDD
Halman*



Mam takie samo zdanie. Jedno co mi na myśl przychodzi to typ jest rudy, zatem wszystko się wyjaśnia

:mrgreen:

darayavahus

2023-05-30, 19:39
Jakie wy siury macie małe ego, że gościa, który wrzuca tutaj filmy, bo to k***a lubi, tyracie. Bo wam się coś nie podoba. I że niby on jest żałosny, wy j***ne hieny?

Folur

2023-05-30, 19:43
Halman napisał/a:

przy 2 milionach 142 tysiącach piw brak tego jednego musi zaboleć...



ale wiesz że Ja zawsze te piwa co tobie Mógłbym przekazać wydaję Tym co depczą ci po piętach? :->
czekając każdego dnia na dzień gdy Któryś/Któraś z Nich zleje ci tymi szczynami dupe...

kocur

2023-05-30, 19:57
Halman napisał/a:

przy 2 milionach 142 tysiącach piw brak tego jednego musi zaboleć...



o ch*j jakim trzeba być smutnym przegrywem żeby jarać się wirtualnymi piwami :D

silwerbalk

2023-05-30, 20:01
Ale mu wyj***ł ładnie ..... To trzeba przyznać .... :-/

AnalAcrobat

2023-05-30, 20:23
Można jakoś zbanować te dwa koguciki ? Szczekają na siebie jak małe pieski, a na żywo łeb w dół i z powrotem do piwnicy :lol:

Yolanda

2023-05-30, 20:51
turor napisał/a:

Na Pana to najpierw zrób prawo jazdy, psa na spacer wyprowadź i zmień piwnice na willę
Halman, ilu już naliczyłeś użytkowników sadola z IQ poniżej 50 ?



Siebie 9 razy policzył. Taki "yntelygent". Jedyne zdanie, które potrafi sklecić to "dz**ko bez szkoły". Nie obchodzi nas, że twoja matka i siostra, skończyły edukację szybciej niż zaczęły i zostały ulicznymi szmatami, ciągnącymi druta gdy ty, jeszcze ssałeś staremu pałkę.

PentagramOdDiabła

2023-05-30, 21:59
darayavahus napisał/a:

Jakie wy siury macie małe ego, że gościa, który wrzuca tutaj filmy, bo to k***a lubi, tyracie. Bo wam się coś nie podoba. I że niby on jest żałosny, wy j***ne hieny?



Mordo ja sobie bekę z gościa robię. Zresztą napisałem już gdzieś w komentarzu wcześniej żeby zajął się tylko wrzucaniem filmów a nie ripostami na siłę w komentach.. zachowuje się jak szeryf tu na forum i nawet nic napisać mu nie wolno bo zaraz te jego głupie odpowiedzi,. mądruś jeden.
Pozdrawiam!

darayavahus

2023-05-31, 19:37
@up

No to spoko. Nie znam go aż tak dobrze, ale jak Cie wk***ia, to rozumiem :D

Pozdro!

DudekSND

2023-05-31, 20:22
Folur napisał/a:

dałbym piwo, ale że to od sralmana to nie dam.



Sralman przynajmniej trzyma jakiś poziom i stać go na zabawny komentarz. Co za pojeby tu siedzą...
Tak trzymać, Sralman ;-)

Yolanda napisał/a:

Siebie 9 razy policzył. Taki "yntelygent". Jedyne zdanie, które potrafi sklecić to "dz**ko bez szkoły". Nie obchodzi nas, że twoja matka i siostra, skończyły edukację szybciej niż zaczęły i zostały ulicznymi szmatami, ciągnącymi druta gdy ty, jeszcze ssałeś staremu pałkę.



Oho, kolejna głupia k***a

:lol:

eMJay8086

2023-05-31, 22:08
j***ne ruskie hitlerjugend