18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska propaganda w swojej najlepszej formie

Ra...........or • 2012-03-31, 11:33
Przez przypadek znalazłem na youtubie trailer filmu. Opowiada on o dzielnych rosyjskich wyzwolicielach, walczących ze złymi gruzińskimi transformerami.

Uśmiałem się i postawiłem wrzucić, może się komuś spodoba.



McMenel

2012-03-31, 11:44
No k***a ruscy przynajmniej potrafią porządnie zrobić film nie to co Polska tandeta. W żadnym Polskim filmie nie będzie takich zdjęć bo przecież najważniejsze są k***a dialogi i popijawa na planie.

jarekddz

2012-03-31, 12:17
@up
dokładnie. Jak kiedyś robili niezłe Polskie filmy, to teraz to jest po prostu padlina.

NafazowanyKoleś

2012-03-31, 12:42
McMenel napisał/a:

No k***a ruscy przynajmniej potrafią porządnie zrobić film nie to co Polska tandeta. W żadnym Polskim filmie nie będzie takich zdjęć bo przecież najważniejsze są k***a dialogi i popijawa na planie.




Jakich zdjęć? Komputerowo dodanych pie**olnięć po których wszystko rozlatuje się na milion kawałków? Albo babka idąca po moście o szerokości 2m jakby miała kołek w dupie i szła po linie a nie moście (1:07), mimo tego iż potrafi latać? (0:23)

Trailer tandetny, wygląda na zapowiedź równie tandetnego filmu, ot taki żeby ludzie poszli do kina i sobie pooglądali, z tym, że ten ruski nawet w 3D nie jest co ostatnimi czasy cech*je takie filmy właśnie do obejrzenia i zapomnienia.

A co do polskich filmów... Jest sporo perełek które biją różnorakie filmy z hameryki, od bambusów czy ZSRR na głowę, ale skoro ty lubisz oglądać takie superhiperefektydlapedałów i nie zastanawiasz się nad treścią filmu, to ja podnoszę ręce, to twój problem.

:idzwch*j:

dziczek91

2012-03-31, 13:41
@UP
nie można oglądać całe życie filmów psychologicznych... czasem trzeba zobaczyć co w świece superhiperefektówdlapedałów.

HoseBanditos

2012-03-31, 15:06
ZabójczaParówka ZSRR powiadasz? Masz wehikuł czasu czy po prostu zaginasz czasoprzestrzeń?

McMenel

2012-03-31, 17:21
Parówa ślepy czy tylko głupi jesteś. Pierwsza scena już jest lepiej technicznie zrealizowana niż większość filmów zrealizowanych w Polsce w ciągu ostatnich 10 lat. Scena z odjeżdżającym autobusem też bardzo ładnie wykadrowana i pokazana. Wspaniały krajobraz pokazany w dobrym ujęciu. Sceny z helikoptera robią jak zawsze wrażenie. Tylko nikt k***a w Polsce nie potrafi zrozumieć że czasami jedno ujęcie potrafi wyrazić więcej niż 1000 słów. Bo k***a w Polsce są sami j***ni artyści którzy muszą pokazać swoje wnętrze i pie**olić o swoich uczuciach przez pie**olone godziny. Po necie krąży filmik z Kuby Wojewódzkiego gdzie dobitnie jest wyjaśnione czym różni się polskie kino od zagranicznego. I nie k***a w funduszach ale w j***nym podejściu do tematu. Ale przecież najłatwiej zj***ć kogoś pie**oląc o cholernych efektach komputerowych nie widząc tego że aby one wyglądały w miarę realnie trzeba umieć dobrze pracować z kamerą i tłem. Dobrze wykadrować i ustawić plan ale k***a nie najlepiej jest powiedzieć że to tylko efekty specjalne generowane na komputerach robią całą robotę.

mleniu

2012-03-31, 18:11
No Polskie produkcje sie chowaja :) Bollywood tez ostatnio pokazuje poziom

NafazowanyKoleś

2012-04-01, 09:35
McMenel napisał/a:

Parówa ślepy czy tylko głupi jesteś. Pierwsza scena już jest lepiej technicznie zrealizowana niż większość filmów zrealizowanych w Polsce w ciągu ostatnich 10 lat. Scena z odjeżdżającym autobusem też bardzo ładnie wykadrowana i pokazana. Wspaniały krajobraz pokazany w dobrym ujęciu. Sceny z helikoptera robią jak zawsze wrażenie. Tylko nikt k***a w Polsce nie potrafi zrozumieć że czasami jedno ujęcie potrafi wyrazić więcej niż 1000 słów. Bo k***a w Polsce są sami j***ni artyści którzy muszą pokazać swoje wnętrze i pie**olić o swoich uczuciach przez pie**olone godziny. Po necie krąży filmik z Kuby Wojewódzkiego gdzie dobitnie jest wyjaśnione czym różni się polskie kino od zagranicznego. I nie k***a w funduszach ale w j***nym podejściu do tematu. Ale przecież najłatwiej zj***ć kogoś pie**oląc o cholernych efektach komputerowych nie widząc tego że aby one wyglądały w miarę realnie trzeba umieć dobrze pracować z kamerą i tłem. Dobrze wykadrować i ustawić plan ale k***a nie najlepiej jest powiedzieć że to tylko efekty specjalne generowane na komputerach robią całą robotę.





Ty masz zdanie Kuby Wojewódzkiego, ja mam swoje zdanie :roll:


A ZSRR bo Rosja to tylko zmieniona nazwa.

Ra...........or

2012-04-01, 11:53
Up.

Z ostatnim zdaniem się zgodzę. Wierzcie lub nie ale ten film naprawdę opowiada o ruskiej inwazji na Gruzję w 2008. Tytuł "Avgust Vosmogo" sprawdźcie sami.

kawka999

2012-04-01, 12:00
Moze byc fajny film O.o

xon123x

2012-04-01, 12:07
Nie wiem z czego tu się śmiać lecz trzeba się popłakać jak polskie kino nie dorównuje temu do pięt pod względem graficznym . . .

solteck

2012-04-01, 12:17
@Raynor 5 dni wojny film się nazywa.

poza tym lubię ruskie bajki :-D

Ra...........or

2012-04-01, 12:35
Up.

Gówno tam, 5 dni wojny to w Hollywood zrobili, Andy Garcia grał w nim Sakaszwilego, ten jest ruski i opowiada jak rosja została bestialsko napadnięta przez gruzińskie transformersy

Cytat:

Nie wiem z czego tu się śmiać lecz trzeba się popłakać jak polskie kino nie dorównuje temu do pięt pod względem graficznym



Mnie tam śmieszy do czego w tym filmie porównują Gruzinów.

nemiroff

2012-04-01, 12:39
buehehehe dobra fabuła;D
generalnie nie wiedziałem że ruscy takie filmy robią oO