18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska łódź podwodna ..

~McSadol • 2021-11-11, 07:59
Kamczatka , zginął kierowca i jeden z pasażerów, jednemu udało się wydostać. ....



dennissliwa

2021-11-11, 08:39
Musieli byc ostro naj***ni skoro nie udało im się uceic...

Quassar

2021-11-11, 09:32
Dobrze żę wycieraczki pod wodą włączył bo bym nic nie widział.

Krakus36

2021-11-11, 10:31
Piłeś nie wchodź do wody xD

Silverface

2021-11-11, 11:55
We all live in a Russian submarine Russian submarine, Russian submarine We all live in a Russian submarine Russian submarine, Russian submarine...




maxkulczyk

2021-11-11, 12:28
dennissliwa napisał/a:

Musieli byc ostro naj***ni skoro nie udało im się uceic...



Jakbyś był taki poroniony jak kacapy to napewno byś spanikował i zamiast otworzyć okno i wyrównać ciśnienie żeby móc wyjść lub otworzyć drzwi to byś się utopił lecąc na dno w panice

dadar123

2021-11-11, 12:44
maxkulczyk napisał/a:

Jakbyś był taki poroniony jak kacapy to napewno byś spanikował i zamiast otworzyć okno i wyrównać ciśnienie żeby móc wyjść lub otworzyć drzwi to byś się utopił lecąc na dno w panice



Jednak kacapy z filmu wyrównały ciśnienie jeszcze przed wejściem do auta. Dobrze, że wiedzieli co zrobić...
W takiej formie ten dzielny naród podbijał Europę pod koniec II WŚ, Czeczenię, Afganistan i inne kraje

maxkulczyk

2021-11-11, 13:13
dadar123 napisał/a:

Jednak kacapy z filmu wyrównały ciśnienie jeszcze przed wejściem do auta. Dobrze, że wiedzieli co zrobić...
W takiej formie ten dzielny naród podbijał Europę pod koniec II WŚ, Czeczenię, Afganistan i inne kraje



1 widocznie nie wyrównał ciśnienia :D
w Afganie to im za bardzo nie poszło. zresztą j***ć ruskich, co najważniejsze w ich historii to to że ich rozj***lismy nie raz .

grabuzzi

2021-11-11, 20:19
Ruskie to jednak potrafia zrobic dobry sprzet.... tyle pod woda a wycieraczki nadal dzialaja. Swoja droga moja mama ma do dzis dzialajacy mlynek do kawy wyprodukowany w cccp

No-idea

2021-11-12, 07:34
grabuzzi napisał/a:

Ruskie to jednak potrafia zrobic dobry sprzet.... tyle pod woda a wycieraczki nadal dzialaja. Swoja droga moja mama ma do dzis dzialajacy mlynek do kawy wyprodukowany w cccp



To jest Toyota Hilux rocznik coś '90-96 a nie "ruski sprzęt".
Miałem taką, do dziś żałuję że sprzedałem, szła w każdym terenie.