18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska lekcja

Fakerę • 2011-06-23, 19:49


Bawią się ruscy. PS. Fajna małolatka na początku ;)

polonia66

2011-06-24, 15:33
Ah! Sadystic!

Bardziej użytkownicy,widząc waszą chec zabłysnienia w komentarzach to, aż chce mi się smiać

Wam wszytsko sie kojarzy co by nie było,przyznaje czasem jest to bardzo smieszne, ale...

tutaj w tym temacie to te komentarze są naprde kiepskie.

:homer:

Psychiczny

2011-06-24, 15:55
piwo za zjeba i dupcie ;D

GodHeal

2011-06-24, 16:55
dancio91 napisał/a:



no Ty chyba gościu fajnej małolaty nie widziałes :-|



No pochwal się, pochwal.

Metedryna

2011-06-25, 15:38
Nie wierzę. Chyba dawno w szkole nie byliscie, a moze nawet nigdy jeżeli taki filmik wywołał JAKĄKOLWIEK reakcję.
lekcja tak typowa, nudna, że aż smutna! podniecać się jakimś typkiem, który pewnie słucha Jacksona czy Timberlake'a. :erniepalm:
ja pamietam takie akcje, ze łezka się ze śmiechu kręci w oku, a nie chodziłam nigdy do żadnej szkoły dla inteligentnych inaczej czy degeneratów.

A na koniec dodam, że były lepsze produkcje z tej serii: zakładanie kosza na śmieci nauczycielowi na głowę, obalanie flaszki czy też mój mistrz! kawał z telefonem do nauczyciela :) więć Z CZYM DO LUDZI?

Francysl

2011-06-30, 22:24
Metedryna napisał/a:

Nie wierzę. Chyba dawno w szkole nie byliscie, a moze nawet nigdy jeżeli taki filmik wywołał JAKĄKOLWIEK reakcję.
lekcja tak typowa, nudna, że aż smutna! podniecać się jakimś typkiem, który pewnie słucha Jacksona czy Timberlake'a. :erniepalm:
ja pamietam takie akcje, ze łezka się ze śmiechu kręci w oku, a nie chodziłam nigdy do żadnej szkoły dla inteligentnych inaczej czy degeneratów.

A na koniec dodam, że były lepsze produkcje z tej serii: zakładanie kosza na śmieci nauczycielowi na głowę, obalanie flaszki czy też mój mistrz! kawał z telefonem do nauczyciela :) więć Z CZYM DO LUDZI?



chyba nie jestem w temacie, ale z filmikiem.