18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja

Avans • 2012-05-29, 17:02
Patola w innej postaci
troche to smutne
"Swalka. Historia Julii". Zwiastun
rez. Hanna Polak

szymek61

2012-05-29, 17:22
Smutne i przygnębiające. Wielkość kraju jest proporcjonalna do zróżnicowania społecznego, niektórzy w Ładach, niektórzy w Porsche a niektórzy na śmietniskach. A najgorsze jest to, że cierpią Bogu ducha winne dzieci....

Towdi

2012-05-29, 17:28
Nie powinni narzekać, wyślemy do nich DonDonaldinho ze świtą i będą mieli jeszcze gorzej... Rostowski opodatkuje zbieranie śmieci itd. ....

Żartuje, przej***ny los... współczuje bo wiem co to bieda (do 10 daleko i dziś mogę sobie pozwolić raptem na trzy piwa i ramę fajek)


ramallah125

2012-05-30, 18:02
Akurat tej ruskiej hołoty mi nie żal..oni już długo nas upodlali i mieli w niewoli. Niech zdycha ruska swołocz. Nienawidzę tego kraju i tej pi....lonej społeczności.

J...........a.

2012-05-30, 18:24
Tutaj trochę więcej materiału na ten temat:









Miranda

2012-05-30, 18:28
Był kiedyś w Szerokich Torach na jedynce materiał o ruskich dzieciach z ulicy. Pamiętam z tego materiału coś o tym, że zamiast jedzenia, najważniejsze było dla nich, żeby się tanio naćpać. Nawdychać oparów z benzyny, kleju, czy tym podobnych. Smutny widok, kiedy taki "pierwszoklasista" siedzi na krawężniku z papierowym workiem i wdycha jakieś gówno.

czaki126pl

2012-05-30, 18:51
Nie wiem jak was ale mnie takie filmiki zajebiście motywują do tego żeby brac z życia i dawac co się da pełną gębą !

Salceson

2012-05-30, 21:19
Nie czaję, ktoś ją nagrywał 5 lat jak żyje na śmietniku i nie pomógł, a teraz se wydał film co aby pokazywać go w kinach/telewizji? dodatkowo ona se dziecko urodziła? k***a na śmietniku? Może powinni ją dodatkowo zakolczykować i monitorować jej migracje i określić zależność odwiedzin Moskwy od przyjazdu ciężarówek, a lektorem niech będzie Czubówna. Film jest normalnie zrobiony jakby k***a se mrówki nagrywali, chyba że ja czegoś tu nie rozumiem, a pani dokumentalistka jest zwyczajnie wrażliwą artystką, która ma misje pokazywać światu niesprawiedliwość...

JaTyOn1

2012-05-30, 22:32
@up Takie filmy kręci się po to, żeby ludzie przestali narzekać jak im się źle żyje.

Brackibrat

2012-05-30, 23:39
Często sami nie zdajemy sobie sprawy z tego jak dobrze mamy siedząc w ciepłych domach, fapując przy sadolu i narzekając jak to jest nam w życiu cieżko, bo w tym miesiącu znów nie zarobiliśmy na nowe pierdoły. A wystarczy przejechać kilkadziesiąt kilometrów za wschodnią granicę żeby zobaczyć skrajne ubóstwo . Wcale nie trzeba zapie**alac to Afryki żeby zobaczyć trzeci świat ! On jest codziennie koło nas, trzeba tylko umieć go dostrzec ! PEACE !

juki

2012-05-31, 00:12
Najgorszy jest widok tych malych dzieci, Bogu winnych. Nic nie zrobily, tylko ich rodzice to totalni idioci, alkoholicy albo cpuni. Co niby ma zrobic 12-to latek, ktorego katuje ojciec i razem z matka dzien w dzien pija wodke? Z gory skazany jest na ch*jowa przyszlosc.

Pamietam, ze kiedys na youtubie widzialem material, gdzie starszy brat wstrzykiwal 10-cio latkowi kolejna dawke jakiegos narkotyku, bo tamten byl juz na takim odlocie, ze sam nie dawal rady.... Zal serce sciska :/ :cry:

qweta0

2012-05-31, 00:21
najbardziej sadystyczny materiał jaki widziałem na tym serwisie

saperus

2012-05-31, 01:00
Najlepszy trailer jaki widziałem od x lat. Na bank obejrzę i zapłacę za to bo myślę, że warto.

Psiurex

2012-05-31, 02:34
Co to za ch*jowy język?