18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja taka piękna ..

~McSadol • 2022-05-22, 21:10
prawdziwy raj :mrgreen: ...


Ronoaro

2022-05-23, 14:58
W ruskim raju- bez zmian.

Laqss6

2022-05-23, 17:01
W nagrodę Iwan wyjedzie na front :)

Kidl3r

2022-05-23, 18:36
To musiał być wojskowy... to na pewno był wojskowy na zlecenie Putina. Te same metody jak w operacji specjalnej.

parapsychol

2022-05-23, 18:38
tak bywa jak sie zapomni kluczy do domu ;)

Sigonek

2022-05-23, 21:22
radek225 napisał/a:

Za jaką szybą znajduje się ta kamera!? :O Ale faktycznie kacapy pieknie tam mają. U nas tak Polska wyglądała na początku lat '90, tam dalej komuna pełną gębą.



A gdzie bez żadnego wyroku ani nakazu wrzucano ludzi do aresztu domowego ? Gdzie naruszali podstawowe wolności bez żadnych konsekwencji ? Gdzie łamano, prawo i konstytucję narzucając nielegalne ograniczenia? Gdzie prano berety puste od rana do wieczora ?
Sporo w życiu podróżowałem i jakoś na lotniskach świata widziałem znacznie więcej Rosjan niż Polaków. Są tacy biedni, że masowo wypoczywają w miejscach uznawanych u nas za luksusowe. W latach 90' przyjeżdżali na polskie rynki i zostawiali pieniądze, których nigdy nie zobaczysz na oczy, dorabiając małe polskie firmy na Stadionie, Tuszynie, Głuchowie itd. Patrzysz na państwo przez pryzmat marginesu, to może zobacz polskie blokowiska, rudery, albo z drugiej strony - gównosplendor kredytowy i życie ponad stan, które kończy się na naszych oczach. Polska powinna mieć POPRAWNE stosunki z Rosją, jak Chiny z Japonią i patrzyć na SWOJE interesy, a nie na interesy USA. Jesteśmy kundlem zachodu do obszczekiwania Kremla, a jak przychodzi co do czego, to Niemcy robią sobie biznesy w najlepsze z Ruskimi, a na nas spadają najgorsze sankcje. Nie bez powodu ten kraj znikał 4 razy z mapy Europy...

ZagrzybialySandal

2022-05-24, 10:07
Sigonek napisał/a:

A gdzie bez żadnego wyroku ani nakazu wrzucano ludzi do aresztu domowego ? Gdzie naruszali podstawowe wolności bez żadnych konsekwencji ? Gdzie łamano, prawo i konstytucję narzucając nielegalne ograniczenia? Gdzie prano berety puste od rana do wieczora ?
Sporo w życiu podróżowałem i jakoś na lotniskach świata widziałem znacznie więcej Rosjan niż Polaków. Są tacy biedni, że masowo wypoczywają w miejscach uznawanych u nas za luksusowe. W latach 90' przyjeżdżali na polskie rynki i zostawiali pieniądze, których nigdy nie zobaczysz na oczy, dorabiając małe polskie firmy na Stadionie, Tuszynie, Głuchowie itd. Patrzysz na państwo przez pryzmat marginesu, to może zobacz polskie blokowiska, rudery, albo z drugiej strony - gównosplendor kredytowy i życie ponad stan, które kończy się na naszych oczach. Polska powinna mieć POPRAWNE stosunki z Rosją, jak Chiny z Japonią i patrzyć na SWOJE interesy, a nie na interesy USA. Jesteśmy kundlem zachodu do obszczekiwania Kremla, a jak przychodzi co do czego, to Niemcy robią sobie biznesy w najlepsze z Ruskimi, a na nas spadają najgorsze sankcje. Nie bez powodu ten kraj znikał 4 razy z mapy Europy...



krata piwa dla ciebie, ewentualnie łychy- jeśli wolisz!

rara

2022-05-24, 12:57
radek225 napisał/a:

Za jaką szybą znajduje się ta kamera!? :O Ale faktycznie kacapy pieknie tam mają. U nas tak Polska wyglądała na początku lat '90, tam dalej komuna pełną gębą.


Tylko więcej ,,zalegalizowanych'' aut zajumanych z zachodu


blokershk

2022-05-24, 20:46
i my takie coś wpuszczamy do polski tfu

7wporzondku

2022-05-24, 23:19
blokershk napisał/a:

i my takie coś wpuszczamy do polski tfu



Takie coś siedzi tam na bloku jak u nas element w bramie. To nigdzie nie pojedzie bo żeby pojechać trzeba ruszyć dupe a ten ruszy tylko p*zde po albo co najwyżej joł

Metallica00

2022-05-26, 22:56
Sigonek napisał/a:

A gdzie bez żadnego wyroku ani nakazu wrzucano ludzi do aresztu domowego ? Gdzie naruszali podstawowe wolności bez żadnych konsekwencji ? Gdzie łamano, prawo i konstytucję narzucając nielegalne ograniczenia? Gdzie prano berety puste od rana do wieczora ?
Sporo w życiu podróżowałem i jakoś na lotniskach świata widziałem znacznie więcej Rosjan niż Polaków. Są tacy biedni, że masowo wypoczywają w miejscach uznawanych u nas za luksusowe. W latach 90' przyjeżdżali na polskie rynki i zostawiali pieniądze, których nigdy nie zobaczysz na oczy, dorabiając małe polskie firmy na Stadionie, Tuszynie, Głuchowie itd. Patrzysz na państwo przez pryzmat marginesu, to może zobacz polskie blokowiska, rudery, albo z drugiej strony - gównosplendor kredytowy i życie ponad stan, które kończy się na naszych oczach. Polska powinna mieć POPRAWNE stosunki z Rosją, jak Chiny z Japonią i patrzyć na SWOJE interesy, a nie na interesy USA. Jesteśmy kundlem zachodu do obszczekiwania Kremla, a jak przychodzi co do czego, to Niemcy robią sobie biznesy w najlepsze z Ruskimi, a na nas spadają najgorsze sankcje. Nie bez powodu ten kraj znikał 4 razy z mapy Europy...



Co za pie**olenie. Ile razy mówiło się, żeby Polska pierwsza nie wchodziła do wojna tylko toczyła ją na obcym terenie. To dzieje się właśnie teraz! Właśnie teraz Ukraina prowadzi wojnę z Rosją, czyli naszym wrogiem, który chce, abyśmy wyszli z NATO i zostali państwem neutralnym, które łatwiej będzie można uzależnić od siebie. Właśnie teraz ukraińscy żołnierze przelewają krew za Polskę i inne kraje byłego bloku wschodniego. Kto tego nie rozumie, jest j***nym debilem. Idź wyliż rowa ruskim kundlom, mordercom i złodziejom.

pipi71

2022-05-27, 13:46
aż się boję . nigdy nie wtrącam swoich 5gr w kłótliwe debaty o pietruszkę, każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, więc nie obrażajmy się nawzajem. to jest sadistic ! ma być wesoło z podkręconym czarnym humorkiem. moim skromnym zdaniem sigonek ma rację. no cóż 1 raz mnie sprowokowało po tylu latach, żeby nie trzymać się tematu śmiesznego filmiku. i tak powiem...