18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja: Tajniki wychowania.

ch...........li • 2018-04-17, 20:19
"Irina P., matka dzieci, rozwiodła się ze swoim mężem jakiś czas temu, jednak para wciąż mieszkała pod jednym dachem. Nikt nie chciał wyprowadzić się z mieszkania. Kobieta postanowiła uprzykrzyć byłemu małżonkowi życie, by w końcu znalazł sobie inne lokum i zaczęła przeprowadzać do mieszkania swojego nowego partnera - 20-letniego Tadżyka, który przyjechał do Rosji do pracy.

Mężczyzna czuł się tam jak w domu i nawet postanowił zająć się wychowaniem dziewczynek. 13 kwietnia 20-latek wpadł w szał i chwycił za to, co miał pod ręką, czyli kabel od ładowarki. Zaczął bić nim wijące się z bólu dziecko. Później wyciągnął ze spodni pasek. Na ten koszmar patrzyła dwójka dorosłych - matka oraz ojciec 4-latki. Nikt nie powiedział ani jednego słowa! Prawdopodobnie oboje bali się agresywnego mężczyzny.

Wieczorem matka przemyła rany dziecka i posmarowała je jakąś maścią. Na policję jednak nie zadzwoniła. Na szczęście zrobił to znajomy ojca, który przyszedł do niego w gości. Mężczyzna natychmiast chwycił za telefon. 4-latka została przewieziona do szpitala. Nie wróci już do rodziny. Także jej siostra została przekazana do placówki opiekuńczej. 20-letni mężczyzna jest już aresztowany. Okrucieństwo, z jakim potraktował bezbronne dziecko, zaszokowało nawet policjantów. "Miejsce: Krasnojarsku, Rosja.






boss.

2018-04-17, 20:33
Na pale zwyrodnialca i po kawałku,skalpelem oskórować bydlaka.

~Beny

2018-04-17, 20:44
boss. napisał/a:

Na pale zwyrodnialca i po kawałku,skalpelem oskórować bydlaka.



A rodzice? Oni nie zareagowali na krzywdę własnego dziecka!

himen85

2018-04-17, 20:54
czekajcie jak rusek wkroczy do polski to gorzej będziecie wyglądać
za te prowokacje i rusofobie oj czekajcie zbiera wam sie

Daedra

2018-04-17, 21:05
Cytat:

Okrucieństwo, z jakim potraktował bezbronne dziecko, zaszokowało nawet policjantów.



Cytat:

nawet policjantów.



Pytanie otwarte do sadystów: jakich oni tam k***a mają policjantów?

~Beny

2018-04-17, 21:11
Daedra napisał/a:





Pytanie otwarte do sadystów: jakich oni tam k***a mają policjantów?



Odpowiadam: rosyjskich :ciasteczkowy:

beednarr

2018-04-17, 21:14
Szczęście w nieszczęściu jest takie, że to stało się w Rosji.
Dobrze będzie jak ten zwyrol dożyje do procesu sądowego.

ch...........li

2018-04-17, 21:19
himen85 napisał/a:

czekajcie jak rusek wkroczy do polski to gorzej będziecie wyglądać
za te prowokacje i rusofobie oj czekajcie zbiera wam sie



Prawdziwy Polak nie boi sie walczyć o swoją ojczyznę i wolność, a tacy jak ty skomlą pod ogonem wroga blisko dupy żeby im cieplej było. Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz. Będziesz pierwszy w kolejce do dupska.

mygyry

2018-04-17, 21:21
Chyba nie ma odpowiedniej kary, żeby należycie ukarać całą trójkę...

Szparas

2018-04-17, 21:34
@himen85 przecież jest napisane, że to facet z Tadżykistanu

Goldi85

2018-04-17, 21:48
podejrzewam ze w chwili obecnej to lujowi dupa pęka w pierdlu :D

Tradyt

2018-04-17, 22:56
himen85 napisał/a:

czekajcie jak rusek wkroczy do polski to gorzej będziecie wyglądać
za te prowokacje i rusofobie oj czekajcie zbiera wam sie


Do Polski ( z dużej litery chłopku pszenno-buraczany) już raz wkroczył w 1920 to tak uciekał , że w 1940 roku musiał zamordować 22 tys naszej inteligencji aby odreagować porażkę...

-_..........._-

2018-04-18, 00:40
Kochani... Ja wyglądałem w dzieciństwie tak samo parę razy i dostawałem zwolnienia ze szkoły. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu nigdy w życiu nikogo nie uderzyłem jako pierwszy.

kevlarx

2018-04-18, 00:47
@up
To dziwne, bo często ofiara sama zamienia się w kata.

atomboy

2018-04-18, 00:52
taka sytuacja mieszkałem ongiś w blokowisku takie z płyty pełno patoli standardowe PL osiedle. No i sąsiad wydawał się spoko raz tam poszedłem też w gości właśnie a on z "synem" oglądał Golfa tzn. w tv jakieś mistrzostwa. Ten se poszedł po browara w tym dla mnie a ja patrzę młody bez majtek przykryty kocem popłakany jest, pytam młodego na szybko co się dzieje a ten, że "artuś" każe mu ściskać siusiaka. Młody miał wtedy 6 latek. Wspomniany artuś przyszedł a ja troche czuły na tym punkcie jestem tj. na gówniaki żeby im nic się nie działo wziąłem tego browca ze łzami w oczach bo chciałem jednak wypić wytłukłem mu w oczodół. Tak oto dostałem 2 lata zawiasów za ciężki uszczerbek na zdrowiu i życiu. Bo artuś pedofil stracił widzenie ale nie zbyt skutecznie bo coś tam łypie okiem. Matka też dobra bo w sądzie zeznała, że coś podejrzewała.. normalnie bitch slap. Sąsiad.. taki miły i uczynny. Już w trakcie kiedy ja sobie wygodnie siedziałem na fikole :D tylko dowiedziałem się, że dostał 4 lata i 1 rok bez względnej odsiadki. Los jednak łaskawy bo na śledczym w krakowie na monte, poszła fama kto to taki. Klawisze mieli roboty co nie miara żeby artusiowi dupa nie pękała.
Żeby było to zasradniec nadal sobie mieszka w 10 piętrowcu na 10 piętrze...
takie o to namiary 50.087981, 19.924415 Artur M. lokkadła