18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja, rok 2035

~Velture • 2023-03-24, 07:57
Kolejny filmik propagandowy ukazujący rosję w 2035 roku BEZ PUTINA.

Dobrą fazę tam mają scenarzyści :krejzi:

A tatuś ma skierowanie na przymusową zmianę płci :amused:


stefekp80

2023-03-24, 10:22
To nie jest żadna faza to już prawie nasza codzienna rzeczywistość. W UK tęczowe flagi mają większe znaczenie niż narodowe. Dzieci ze szkoły przyniosły mi książkę o czarnoskórym "syrenie" który pokochał białego rybka. - sprawdź sam - "Men and the lonely fisherman"

Jakim prawem serwują to gówno w szkołach dzieciom?

Kriski

2023-03-24, 10:34
Zulu-Gula napisał/a:

Żebyś się głupio dziwował
Widzę, że u niektórych jest ciężko z myśleniem, głównym moim przekazem było stwierdzenie:
Jesteście dowodem na to, że się nie myliłem



Myliłeś się myśląc że wiesz co myślę. Mój przekaz to: oglądasz za dużo telewizji i robi Ci się polityczna papka z mózgu. Reszta to tylko sugestia.

Adriano84

2023-03-24, 10:44
Zawsze wiedziałem,że to zj***ny naród ale dopiero teraz udowadniają jak bardzo

sothis

2023-03-24, 11:00
Adriano84 napisał/a:

Zawsze wiedziałem,że to zj***ny naród ale dopiero teraz udowadniają jak bardzo



Też oceniasz naród przez pryzmat polityki? To bardzo mądre, ja np uważam Polaków za poplecznikow pisu czy jaką teraz propagandą nas teraz karmią.

BTW byłem już na sadisticu nazywany ruską onucą, ukraińską onucą, fanem lgbt, kryptopedałem bo niby nienawidzę lgbt bo wypieram ze jestem homo. Było o nienawiści do Żydów, było że ssalbym obrzezane ku*asy...

Strasznie prostolinijne myślenie w narodzie panuje jak widać. Niewykształcone prostaczki xd

skywalker75

2023-03-24, 11:13
Oj ruskie to jednak durny naród, mentalni niewolnicy , sterowani wódka jak pilotem... Mogło by być ich po prostu żal, niestety na równi co głupi to agresywnii i niebezpieczni, dlatego trzeba tepic :roll:

Zulu-Gula

2023-03-24, 11:25
Kriski napisał/a:

Myliłeś się myśląc że wiesz co myślę. Mój przekaz to: oglądasz za dużo telewizji i robi Ci się polityczna papka z mózgu. Reszta to tylko sugestia.


Dobra i tak już z tego nie wybrniesz.
Gdybym był fanem telewizji, nie siedziałbym tyle w necie. Platformy streamingowe mi wystarczają, chociaż w kablówce mam prawie 200 kanałów, płacę za nią bo nie jestem sam. Nie trzeba oglądać gówien propagandowych, żeby wiedzieć, jak wygląda szara rzeczywistość.
Najlepiej mnie bawi, jak pajace na górze podpuszczają jednych na drugich. Działa to wyśmienicie, czego wyniki masz nawet na Sadolu.
Oj, człowiek napisałby niejeden doktorat z psychologii, socjologii, bądź politologii.
Pozdrawiam Cię Kriski , bo nie wiem do czego ma prowadzić ta bezcelowa polemika.

Saw

2023-03-24, 11:56
Typowy serial dla tego narodu podludzi. Najlepsze jest to, że sam Putin to stary pedał, o czym wspominała jedna z jego dawnych współpracownic. W ich propagandzie antyzachodniej skierowanej głównie na Polskę często pojawiają się też "źli żydzi", a prawda jest taka, że połowa jego świty to stare parchy, które nawet nazwisk nie pozmieniały. Mamy też ich panslavistyczną (Carską) propagandę, a sami są zmongolonym ugro-fińskim ludem, nazywanym przez naszych pradziadów Moskalami. Główne ognisko lewackiego raka tego świata wyszło z właśnie z Moskwy i Berlina.

quote="Zulu-Gula"]Dobra i tak już z tego nie wybrniesz.
Gdybym był fanem telewizji, nie siedziałbym tyle w necie. Platformy streamingowe mi wystarczają, chociaż w kablówce mam prawie 200 kanałów, płacę za nią bo nie jestem sam. Nie trzeba oglądać gówien propagandowych, żeby wiedzieć, jak wygląda szara rzeczywistość.
Najlepiej mnie bawi, jak pajace na górze podpuszczają jednych na drugich. Działa to wyśmienicie, czego wyniki masz nawet na Sadolu.
Oj, człowiek napisałby niejeden doktorat z psychologii, socjologii, bądź politologii.
Pozdrawiam Cię Kriski , bo nie wiem do czego ma prowadzić ta bezcelowa polemika.[/quote]


Jesteś gościu żenujący. Wyłącz internet i przestań czytać "Sputnika". Sam podpuszczasz jednych na drugich swoim kacapskim jestestwem.

rafels

2023-03-24, 12:06
Kacapski przekaz dnia: żryj gówno i głosuj na putina, bo inaczej będziesz musiał tęczowe flagi rysować...

jjzz26

2023-03-24, 12:22
Moja propaganda jest lepsza niż twoja.

zarazki1

2023-03-24, 12:47
W Polsce te same mechanizmy.

Zulu-Gula

2023-03-24, 12:47
jjzz26 napisał/a:

Moja propaganda jest lepsza niż twoja.


Twój ból jest lepszy niż mój ;-)

GIF-Seeker

2023-03-24, 12:52
stefekp80 napisał/a:

To nie jest żadna faza to już prawie nasza codzienna rzeczywistość. W UK tęczowe flagi mają większe znaczenie niż narodowe. Dzieci ze szkoły przyniosły mi książkę o czarnoskórym "syrenie" który pokochał białego rybka. - sprawdź sam - "Men and the lonely fisherman"
Jakim prawem serwują to gówno w szkołach dzieciom?



Chciałem napisać żebyś brał rodzinę i sp***alał stamtąd, ale w sumie nie ma już dokąd...

Antoni79

2023-03-24, 13:20
Putin to tylko symbol, twarz. Może już dawno nie żyje, a oglądamy sobowtórów. Jak nie da się tego ukryć to namaszczą kolejnego zbawcę narodu, bohatera i też będzie uwielbiany. To taki naród niewolników. Rosją nie rządzi Putin, tylko system. Jak i na zachodzie całe sztaby od wizerunku, propagandy, mediów. My pod pozorem wolności kroczymy pewnym krokiem w katastrofę demograficzną, gospodarczą, obyczajową, kulturalną i zniewolenie nowoczesnymi metodami. Bez prawa do własnego samochodu, dziecka, gotówki. Rosja wybrała ratunek w nacjonaliźmie, odbudowie mocarstwa. Obie strony przegrają. Więc, kto wygra?

corpo_kills_me

2023-03-24, 13:26
Jakość produkcji i kompleksowość przekazu level TVPis

Zoroo

2023-03-24, 14:54
Normalnie scenariusz i reżyseria rodem ze zlotopolskich :)